Mnou objednané zboží již nebylo dostupné. Ale peníze jsem obdržel zpět a ještě jsem k tomu dostal od obchodu dárek jako omluvu. Takže velmi solidní jednání. Proto tento internetový obchod doporučuji.

• Dobré ceny
    • Kvalitní výrobek
    • Doba dodání

• Široký sortiment, fajn ceny, možnost výběru jiného zboží, pokud to objednané není dostupné

Objednávka a expedice zboží rychlá, výměna zboží, které není dostupné, za jiné podle vlastního výběru, komunikace s e- shopem v pohodě.

• Rychlost, spolehlivost obchodu, nízké ceny

V tomto obchodě nakupují už po několikáté. Vždy bez problémů.

• Doručení zboží proběhlo jak malo

Původně objednaný manukový med na eshopu sice neměli k dispozici, ale díky vstřícné komunikaci jsem darem dostal "náhradní" levnější variantu medu jako dar; takové milé jednání jsem nikde jinde zatím nezažil;

Vse v poradku, doporucuji.

• Zodpovědnost, spolehlivost, zájem o spokojenost zákazníka

Vše v pořádku!

• 100% spokojenost
    • rychlost vyřízení objednávky

• Nízké ceny

Po počátečním zmatku,nakonec vše vysvětleno a napraveno. Oceňuji skvělý přístup pana majitele, který se mnou vše probral,vysvětlil a nabídl řešení k mě veliké spokojenosti. Je vidět,že se vyzná a doporučí vhodnější produkty.

• rychlost odeslani

S obchodem jsem velmi spokojen, výborná komunikace i rychlost doručení objednaného tovaru.

profi přístup,dobré ceny..

• Nízké ceny
    • Speciální slevy
    • Široká nabídka
    • Kompenzace v případě vaší nespokojenosti
    • Informace o skladové dostupnosti jsou často nepravdivé
    • Obchod reaguje pouze na základě urgování zákazníka
    • Zmatek na skladu, přišlo jiné zboží
    • Některé zboží chybělo
    • Nutnost několikanásobného urgování
    • Chronické nedodržování termínů

Slibem nezarmoutíš...
    Obchod nabízí spoustu produktů za nízké ceny.
    Nízká cena je ovšem vykoupena mnoha dny komunikace s obchodem, neustálým urgováním. Sliby na odeslání v nějakém termínu nejsou opakovaně dodržovány.
    Po více jak 2 týdnech urgování dorazila pouze část objednávky. Po dalším více než týdnu slibů o dodání zbylé části jsem objednávku zrušil, už jsem na to neměl nervy.
    Peníze za nedodané zboží byly řádně a ihned vráceny.
    Byla nabídnuta alternativa k nedostupnému produktu zdarma jako omluva. Odeslání ještě ten den. Uběhlo 11 dní a samozřejmě nic nedorazilo.
    Obchod rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Explomax Shop

Pane Klem,

díky za recenzi, ale rád bych řekl náš úhel pohledu. Zboží jste objednal 16.ledna a zadal si platbu převodem. V našich obchodních podmínkách je, že platba nám musí dorazit do 3 pracovních dnů, jinak objednávku stornujeme a rezervované zboží prodáme dalším zájemcům.

Ve Vašem případě jsme udělali výjimku, a naopak jsme to byli my, kdo Vás 14 dní urgoval ob den o zaplacení. Nakonec jste zaplatil 30.ledna. Bohužel v té době již některé položky byly vyprodány a ano a my Vám je nahradili za alternativní mnohdy i dražší zboží, abyste byl spokojen...jediná položka, která zůstala nenahrazena byla zrnková káva, kterou již v nabídce nemáme.

Pravda je ta, že jsme se domluvili na alternativě, kde bohužel skladník udělal chybu a zapomněl Vám ji odeslat. Při Vaší dnešní urgenci ten stejný skladník se Vám osobně omluvil, alternativní kávu v hodnotě 300 korun Vám poslal a jako omluvu Vám přiložil kreatin v hodnotě 400 korun navíc.

Naše stanovisko je takové, že kdybyste respektoval naše obchodní podmínky a zaplatil v termínu, kdy jsme měli pro Vás zboží nachystané a my Vám neprodlužovali neustále splatnost, tak by k této situaci nedošlo.

Máme systém posílání objednávek, na kterém neustále pracujeme a pokoušíme se ho zlepšit a bohužel když nestandartně vyjdeme zákazníkovi vstříc, tak se stane takováto situace, každopádně situace nás mrzí a věříme, že uznáte i naše argumenty a budete od nás nakupovat dále akční zboží, popřípadě zboží ve slevách se točí teď velice rychle a opravdu nemůžeme garantovat, že když zákazník nezaplatí včas, tak že ho budeme mít i za 14 dní.

ExplomaxShop.cz

Nejdříve jsem dala záporné hodnocení. Byl problém s objednávkou i s komunikací. Nakonec se mi ozvali s vysvětlením a omluvou. Z jejich strany byla velká snaha vše rychle vyřešit. Zboží dnes dorazilo a jako omluvu, poslali zpět i peníze. Děkuji za ochotu.

• Ceny
    • Výběr zboží
    • Rychlost doručení

Zkrátka dost dobrý obchod.

• Ceny
  • Podvodníci!!!! Pozor

Reakce obchodu Explomax Shop

Dobrý den, pane Frano,

Vyjasníme si trošku Vaši recenzi. Objednal jste výrobek max muscle termx, který jsme bohužel den předtím doprodali. Skladník Vám volal okamžitě, že už ho nemáme a ptal se na alternativu. Vy jste mu řekl, že nechcete nic a že objednávku máme stornovat...Tím situace končí. A naráz napíšete recenzi, že jsme podvodníci.

Vy jste zboží neplatil dopředu, nedlužíme Vám žádné peníze, nikde žádný podvod. Když jsem Vám já volal, tak jste mi řekl, že skladník byl arogantní, a tak jste napsal recenzi, kde jste si podvod vymyslel. Po přezkoumání kamerového záznamu našeho skladníka jsme zjistili, že naopak byl velice slušný a že jste objednávku zrušil dřív, než stihl cokoliv Vám i nabídnout. Ten stejný skladník Vám volal, abyste si situaci vyříkali a položil jste mu telefon. My jsme solidní firma, nejsme podvodníci a nabídli jsme Vám smírné řešení.

Bohužel vy recenzi, která je lživá a která nás poškozuje jste nestáhnul ve lhůtě, kterou jsme Vám dali, takže předáváme našemu právníkovi celou záležitost. Říct o firmě, že jsou podvodníci si my osobně bereme hodně vážně a určitě Vaše důkazy a argumenty na tohle tvrzení si rád vyslechne i soud. Ten tedy ať rozhodne jestli jsme podvodníci nebo nejsme.

ExplomaxShop.cz

• Rychlost doruceni