• Pneu vyrobeno v Nemecku, DOT 2022.
    • Zadal jsem dodat zbozi za 5 dni od data objednavku - byl jsem v zahranici. Obchod zbozi expedoval uz druhy den po objednani. Opravdu nerozumim.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

odklad expedice opravdu není možný, nicméně jsme Vás obratem po objednávce informovali o možnosti si posunout termín doručení u DPD přes aplikaci. My nerozumíme Vašemu negativnímu hodnocení.

• Nic.
    • Pneumatiky byly vadné, vrátil jsem je před 10 dny, do týdne mi slíbili vrátit peníze, stále jsem nic nedostal. Nedoporučuji.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

že byly pneumatiky vadné je naprostý nesmysl. Tvrdil jste nám, že je v servise neuměli namontovat na ráfek, ale jelikož se jednalo o běžný rozměr, tak nevíme jaký servis navštěvujete, když neumí namontovat běžný rozměr na běžný disk. Doporučujeme rychle ze servisu těchto kvalit utéct. Prověřovali jsme taktéž proplacení dobropisu u účetní a dobropis již proběhl bankou.
    expertpneumatiky.cz

Nevím zboží ještě nedorazilo tak nemám co hodnotit.Doufám že brzy dorazí.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

prověřili jsme Vaší objednávku a zjistili, že byla expedována přesně dle termínu uvedeném na našich stránkách. Nerozumíme Vašemu překvapení. Termín je vždy jasně uveden u každé pneumatiky, proto i vy jste věděl, kdy budou pneumatiky odcházet.
    expertpneumatiky.cz

Po provedení objednávky jsem obdržel e-mail s tím,že zboží je na cestě.Po 12 -ti dnech jsem obdržel info,že je problém s dopravou a jestli a zda chci zboží zaslat.Korespondence pokračovala a nakonec jsem objednávku zrušil.E-shop jsem si vybral,protože měli zboží skladem a slibovali dopravu do 3 dnů.Zboží bych dostal nejdřív v příštím týdnu což je 21 dní a více

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

ve chvíli kdy sklad pneumatiky zabalí a polepí štítky, je zákazník informován emailem o čísle zásilky a odkazem na sledování zásilky. Pokud se zásilka z nějakého důvodu zasekne na spedici, poznáte pomocí zaslaného odkazu, že je něco v nepořádku.
    Bohužel jste po obdržení faktury a čísla zásilky doručování pneumatik nijak nekontroloval. Dozvěděli bychom se tak dříve, že je na spedici nějaký problém a mohli řešit. Když jsme Vás kontaktovali ohledně problému s návrhem řešení, dal jste nám vědě se zpožděním a tak se expedice nové objednávky zase posunula.
    s omluvou za komplikace expertpneumatiky.cz

Byly dodány pneumatiky s datem výroby - 6. týden 2020 , 36.týden 2020 a 10.týden 2021. Tj. jedna pneu je starší jak dva roky!

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

omlouváme se za takovýto rozdíl v DOT, nicméně je potřeba sdělit stanovisko výrobce, který říká, že pneumatika z února 2020 je kvalitativně shodná s pneumatikou března 2021. Vámi vybrané pneumatiky byly poměrně atypické a v homologaci na Ford. Tyto pneumatiky se vyrábějí pouze několikrát za rok.
    S pozdravem a díky za objednávku expertpneumatiky.cz

• Doprava v pořádku
    • Pneumatiky měli starý rok výroby 48 a 50 týden roku 2020

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

pneumatika vyrobená na konci roku 2020 je 100% v pořádku. Pneumatiky nejsou rohlíky, aby se pekly v den spotřeby a vámi vybraný dezén, byl již nahrazen novějším.
    S pozdravem expertpneumatiky.cz

• Nelze platit převodem na účet, nešlo stornovat objednávku. Vše byl velký problém. Domluva žádná, možnost řešit situaci, odpoved ne to nelze.

Nedoporučuji, jen tolik. Třeba mají dobrý výběr, mě to jako zákazníci nestačí, chci i otevřenou komunikaci a také proklientský přístup.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

platbu převodem nenabízíme, zabalenou a odeslanou objednávku již opravdu nelze stornovat. Není se čemu divit.
    expertpneumatiky.cz

• zboží bylo z počátku levnější než u konkurence,ale druhý den mi bylo oznámeno že je zboží staršího data .To nepovažuji za férové jednání .

nerozumíme vašemu hodnocení.
    Pneumatiky byly za velmi zajímavou cenu s výraznou slevou, kdy se stále jednalo o výrobu do dvou let!! tj. pneumatiky 100% plně funkční. My jsme Vás nad rámec standardu informovali a vy jste se poměrně logicky rozhodl, že chcete pneumatiky poslat. Momentálně na nich již spokojeně jezdíte
    expertpneumatiky.cz

V obchodu by měl být uveden výrobce pmeumatik - kde bylo zboží vyrobeno. Ty to byly vyrobeny v Rusku a hází na výšku, což prý vyrobené ve Finsku nedělají.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

pravděpodobně hovoříte o pneumatikách Nokian, které se v Rusku vyrábí už 16 let a za tu dobu bylo vyrobeno přes 100 milionů kusů. Drtivá většina všech pneumatik Nokian na evropském trhu pochází z Ruska tj. nevíme, kde by se pneuservis setkal s pneumatikou z Finska. To, že pneumatika hází na výšku, je většinou způsobeno špatně provedenou montáží na disk.
    expertpneumatiky.cz

V pneuservisu mi jednu pneumatiku velmi pomluvili, že je velmi křivá - špatná jakost i když vyrobená ve Finsku a musela se hodně vyvažovat -100+g (normál je prý do 15g)

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

vyšší hodnota při vyvažování je jen ojediněle vinou pneumatiky. Většinou se jedná o nevhodnou vzájemnou pozici pneumatiky a ráfku, kterou většinou pneuservis nechce řešit. Často se jedná i o nedodržení správného postupu montáže.
    expertpneumatiky.cz

• Nejdříve pošlou dotazník o spokojenosti a zboží nikde.snad nebudu v létě jezdit na zimních
    R

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

na čem budete jezdit v létě je vaše věc. Objednávku pneumatik jste nechal na posledních chvíli na týden, kdy je státní svátek. Pneumatiky byly expedovány dle termínu uvedeného na našich stránkách. Bohužel z důvodu kapacitního limitu spedice došlo ke zpoždění 48 hodin.

Nekomunikuje . A dlouhé termíny dodání

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

prověřovali jsme vaši objednávku. Dohledali jsme vzájemnou komunikaci a podle 4 emailů vidíme, že komunikace probíhala poměrně čile. V týdnu kdy jste objednával pneumatiky byla jak spedice tak logistika v kolapsovém stavu a termíny se prodlužovaly.

s pozdravem expertpneumatiky.cz

• Nekomunikace

Po objednání čtyř kusů pneumatik ( v jedné objednávce), došlo zboží kurýrem DPD a to dva dny o sobě po dvou kusech. Takže čekáte dva dny na kurýra. Při snaze se dovolat tři dny po sobě do obchodu ( snad 18 x), mi ani jednou nikdo telefon nezvedl. Tak mi nezbylo jen doufat, že zbylé dvě pneumatiky dorazí a to stejné. Nakonec jsem měl štěstí. Závěrem- již nikdy zde nakupovat nebudu a tudíž nemohu nikomu doporučit.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

místo volání stačilo napsat email a za chvilku byste měl odpověď. Objednávku systém rozdělil po 2 pneumatikách, ale to jste věděl v den expedice dle zaslaných faktur a informací v emailu. Bohužel se 2. část zpomalila na DPD.
    expertpneumatiky.cz

• Hodnocení bylo odstraněno – zákazník hodnotí nákup v jiném eshopu.

• NEKUMUNIKUJÍ = nezvedají tel.
    • NEKUMUNIKUJÍ = nezvedají tel.
    • 3 pneu nové - 1 pneu 2 roky staré = nezvedají tel

3 pneu nové - 1 pneu 2 roky staré = nezvedají tel.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

jsme zvyklí komunikovat slušně a korektně, 4 emaily za 2 hodiny považujeme za komunikaci . Z pohledu výrobce je vše naprosto v pořádku nicméně situaci řešíme.

• Klamliva komunikace
    • Po nakupe ignoruji

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

prověřili jsme Vaší objednávku. Expedice objednávky proběhla tak jak bylo uvedeno na našich stránkách a dotazy byly zodpovězeny obratem.
    s pozdravem expert-pneumatiky.cz

• drza komunikace ze strany obchodu - neúcta k zákazníkovi

Objednávkový formulář evidentně generuje chybu, ale obchod bude opakovaně tvrdit, že zákazník blbě objednal zboží a oni teď musí řešit jeho neschopnost! V době, kdy je tak obrovský přetlak na českém ecommers, je takový způsob komunikace eshopu se zákazníkem nepřijatelný. Zákazník je pán i kdyby 10krát chyboval. A to oni nechápou a neumí !!!

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

objednávkový formulář vyplnili bez problémů již tisíce zákazníků. To, že zákazník udělá chybu při jeho vyplňování je lidské a v našem systému je takováto chyba automaticky opravena. Se zákazníky komunikujeme s úctou a respektem, ale to samé očekáváme i od našich zákazníků.
    s pozdravem expert-pneumatiky.cz

• Neoznačen měs.rok,země výroby.

• objednávka byla vcelku normálně vyřízena
    • objednával jsem 4 kusy nových pneumatik, přišly 3 ks nové a jedna stará, bez značících nových proužků, nebyla černá, ale taková hnědá, jak když je jetá. Nové - rok výroby 2019, stará r.v. 2018 Objednával jsem a zaplatil nové zboží a co jsem dostal? No, kdo chce at´ si tam objedná, já jsem s tímto obchodem již nadobro skončil.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

barevné proužky jsou na pneumatikách pouze z důvodu optického rozlišení mezi rozměry či rychlostními indexy. Někdy je výrobce na pneumatiku dává jindy ne. To že se mezi sebou zamýchají pneumatiky o pár měsíců rozdílné výroby se bohužel ve výjmečných případech stane. Tento fakt nemá souvislost s kvalitou pneumatiky, protože pneumatika začne stárnout až montáží na auto, kdy je vystavena UV záření, tepelnému a mechanickému namáhání. Z výrobního závodu je pneumatika ochráněna voskem proti vysychání. Za komplikace způsobené skladníky se omlouváme.

s pozdravem a díky za objednávku expertpneumatiky.cz

• Při přezouvání pneumatik mi bylo řečeno, že dodané pneumatiky byly špatně skladované, čímž došlo ke značnému stížení samotného přezutí a vznikly mi více náklady spojené s přezutím pneumatik

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

problém, o kterém píšete, není způsoben skladováním, ale výrobním postupem daného rozměru pneumatiky. Každý zkušený a kvalitní pneuservis si s takovouto pneumatikou bez problémů poradí.
    s pozdravem expertpneumatiky.cz