• Obj jsem obdržel v @ asi za 4 dny mi přišlo že jsem se neozval tak mi obj zrušili nechapu proč. Gumy jsem obj u konkurence a už na nich jezdim

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

abychom uvedli vše na pravou míru. Nejednalo se o pneumatiky nýbrž o kompletní kola. Po obdržení objednávky jste následující den pokládal dotaz, zda je možné do objednávky přidat konkrétní zboží. My jsme vám obratem odpověděli s cenovou nabídkou a dotazem, zda máme o poptávané zboží objednávku rozšířit. Bohužel jsem od vás nedostali 4 dny žádnou odpověď, a proto byla objednávka automaticky stornována z důvodu nekomunikace ze strany zákazníka.
    expertpneumatiky.cz

Vy by jste za ty peníze chtěly skoro rok staré pneumatiky?

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

asi jste si spletl pneumatiky s rohlíky. Pneumatiky se nepečou v den spotřeby a tak výroba před několika měsíci nemá žádný vliv na životnost či jízdní vlastnosti pneumatiky.
    expertpneumatiky.cz

• Ceny super. Nicméně podmínky platby jako z pravěku.

• Pneumatiky přišli špinavé a bez energetického štítku

Měl jsem pochybnost, zda pneu nebyli již použité, ale obchod mi vysvětlil příčinu jejich stavu.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

děkujeme za objednávku. To, že se pneumatika při skladování či manipulaci na depech spedičních společností trochu zašpiní, se občas stane, ale pořád musíme brát v potaz, že se jedná o pneumatiku. Ve vašem případě padla volba na prvomontážní pneumatiky, které jsou do výroby dodávány bez štítků a připravené k montáži na kompletovací lince.

• Cena velmi dobrá

Nelze osobní odběr, JEDINÁ MOŽNOST je Česká pošta a na DOBÍRKU. Před rokem ještě Česká pošta fungovala jakž takž, v současné době je to nejnepříjemnější dopravce listovních i balíkových služeb. Pošťák vše nechá za bránou na dešti a DOBÍRKU ani nezavolá, nepředá a dodá na poštu k mému převzetí. Dovedete si představit, jak stojíte frontu a přebíráte na pobočce pneumatiky? Doporučuji obchodu zařadit jiného dopravce a umožnit platbu například (když nechce platbu kartou) bankovním převodem předem. Je to pro řadu zákazníků důležité proto, že balík může převzít někdo jiný. Když budoucí dopravce zatelefonuje. Pošta toto nedělá a nevolá.

Nemužete zaplatit kartou, pouze dobírka, na zboží jsme čekal 10 dni avizovanem vyskladnění na webu. Pokud se rozhodnou že používají výhradně českou poštu potom težko čekat jekékoliv pozitivní review

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

od termínu expedice do doručení uplynul týden. Pokud necháte objednávku na poslední chvíli a před Vánoci, není se čemu divit.
    expertpneumatiky.cz

Mrzí mě že posíláte zásilku přes českou poštu. Doručení zásilky do 1-3 pracovních dnů, dnes je to 8 den a pořád nic a je to někde na poště. Volám vám už tři dny a nic

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

zboží bylo expedováno přesně v avizovaném termínu. To, že jsou spedice přetížené, nijak neovlivníme. Stačilo objednat včas.
    s pozdravem expertpneumatiky.cz

Zítra to bude 14 dní od objednání zboží,a zboží nikde.

s pozdravem expertpneumatiky.cz

• Zboží nedorazilo ani za 24 hodin, ani za 48....prostě nedorazilo vůbec.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

to je v současné situaci naprosto normální. Pneumatiky jsou spedicemi doručovány za 2 - 5 pracovních dní. A nelze doručení nijak urychlit.
    S pozdravem expertpneumatiky.cz

Jenom sliby

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

co vidíme na DPD, jsou pneumatiky na cestě k Vám, stejně tak to vidíte i vy dle sledovacích čísel. Že je to letos s DPD katastrofa je fakt, který bohužel nedokážeme nijak ovlivnit.
    s omluvou za DPD a díky za objednávku expertpneumatiky.cz

• Zpoždění dodávky o 3-4dny

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

aktuálně je to se spedicemi velmi špatné a v mnoha případech nejsme schopni rychlost doručení nijak ovlivnit.
    Za zpoždění se omlouváme
    s pozdravem expertpneumatiky.cz

Obchod vyměnil dvě zásilky (objednávky dvou zákazníků), takže jsme dostali pneu jiných rozměrů, na jiné auto. Při vyřizování reklamace nedostatečně komunikoval. Při našem odstoupení od smlouvy, protože vyřízení reklamace trvalo tři dny, ještě měli pocit, že dělají co mohou a vlastně za způsobené problémy můžeme my, vzhledem k tomu, že jsme si pneu neobjednali včas!?

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

ve skladově kalamitním stavu, kdy skladníci pracovali skoro nonstop a návazně spedice během jednoho dne výrazně omezili své služby, se záměna řešila složitě. Za chybu skladníka a návazné komplikace se omlouváme. Stran komunikace se musíme ohradit. Asi pět telefonátů, nespočet emailů, řvaní do telefonu, to už je jiná kapitola.
    s pozdravem expertpneumatiky.cz

• Doručeno jiné zboží. Takže si to řidič rovnou odvezl.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

v tom shonu mohlo dojít k prohození štítků spedice. Bohužel jste nás nijak neinformoval, abychom mohli začít řešit.
    za skladníka se omlouváme
    s pozdravem expertpneumatiky.cz

Nic jsem si neobjednal, přesto mi přišla dobírka za dvanáct tisíc, podvodníci nedoporučuji !!!

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

přišla Vám rekapitulace objednávky, přišla Vám faktura, informace o odeslání ......
    Bohužel asi každý eshop zažívá takovéto nesportovní jednání ze strany některých zákazníků.

Nabízené pneu, z roku 2021, informace o roku výroby nikde, po objednání, volají že můžou zaslat pneu rok výroby 2022, za příplatek 160 Kč kus.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

k Vaší recenzi jen několik doplňujících informací. Pneumatika z roku 2021 je z technického hlediska 100% funkční a je kvalitativně rovnocenná pneumatice z roku 2022. Její výhodou ale je, že je nabízena za výrazně lepší cenu. Vámi vybraný dezén se už nevyrábí, proto ani tato pneumatika nemůže být o moc novější. Stačilo se poradit před výběrem konkrétní pneumatiky.
    S pozdravem expert-pneumatiky.cz

• nezjistil jsem

Obchodník stornoval zakázku, důvod můj požadavek na pneu vyrobené max v roce 2022. Tím to skončilo, koupil jsem jinde necelý rok staré pneu.
    Jak staré pneu asi prodávají?

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

abychom uvedli věci na pravou míru. Vaše poznámka v objednávce: Pouze pneumatiky vyrobené 2023 : Dle systému byly pneumatiky vyrobené koncem roku 2022 a tak byla objednávka v návaznosti na vaši poznámku stornována. Pokoušeli jsme se vás ještě kontaktovat telefonicky, ale telefon byl nefunkční.

• dobré ceny
    • nulová komunikace

• Obchod jsem vybrala z důvodu avizovaného dne odeslání (druhý den) zboží a nízké ceny.
    • Ačkoliv bylo uvedeno, že na skladě jsou k dispozici 4 ks pneu, druhý den mi volali, že mají jen dva. Dohodli jsme se, že další dva přiobjednají. V dohodnutý den, kdy mělo být jasné, zda budou k dispozici 4 ks a kdy zboží dorazí nebo alespoň kdy bude odesláno, se nedalo do firmy dovolat a nezavolali zpět ani následující den. Osmý den jsem proto objednávku zrušila, protože nebylo jasné, co je důvodem nekomunikace ani zda vůbec zboží včas obdržím.

Kdyby na e-shopu byly aktuální informace o počtu kusů skladem a kdyby obchod komunikoval lépe, mohli jsme si ušetřit následné komplikace, ztrátu času i špatnou recenzi.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

jednalo se o poslední sadu, kdy skladník při výdeji zjistil záměnu 2 kusů. Byli jsme domluveni, že máme termín od výrobce a tak jsme pneumatiky přiobjednali. Dodávka od výrobce se bohužel opozdila, protože spedice kolabují pod náporem zásilek zákazníků, kteří nechali vše na poslední chvíli. Za zdržení se omlouváme.
    Aktuálně v sezóně není čas brát telefony, a proto je lepší komunikace přes email.
    S pozdravem expertpneumatiky.cz

Neochota ze strany dorucovani

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

chtěl jste odložit odeslání pneumatik o týden, což ve vrcholu sezóny opravdu není možné.
    expertpneumatiky.cz

Našel jsem v nabídce pneu za výhodnou cenu. Obchod mi objednávku potvrdil, nicméně druhý den zrušil s tím, že pneu údajně koupil zákazník přede mnou. Jsou to podvodníci.

Reakce obchodu expert-pneumatiky.cz

objednávku jsme nepotvrzovali, pouze Vám přišla automatická rekapitulace objednávky. Obratem po objednání jsme Vám psali, že se jednalo o poslední sadu, kterou koupil zákazník před Vámi. Aktualizace je jednou za hodinu a teď v sezóně je pohyb zboží rychlý. Se zákazníky komunikujeme korektně a rychle.
    s omluvou za komplikace expertpneumatiky.cz