• Objednal jsem zlatého bosse 100ml.Dorazil boss 100ml hnědé ,kalné barvy.

• Zboží, které jsem obdržela je uváděno jako luxusní koetika i jako parfém.Vůně vůbec nedrží.Kdysi jsem ji už měla,ale s tímto se nedá srovnat.

Dobrý den.
    Zakoupila jste si FENJAL parfémovaný deodorat spray a toaletní tuhé mýdlo. Vůbec nerozumíme co je špatně, že nás nedoporučujete. Jako, že máme vliv na kvalitu této běžné kosmetiky??
    Prosíme o vysvětlení.

• Poslali mi iný tovar než aký som objednal bez toho aby ma najprv kontaktovali. Možno omylom možno schválne, neviem. Nechce sa mi to s nimi riešiť, posielať tovar späť a vyhadzovať ďalšie peniaze.
    • Ten krém 21 co jste mi poslali, není ten co uvádíte, že to je originál Creme 21 s provitamínem B5. Pravý originál je Made in Germany Classic, a má jiné složení. Koupila jsem si 2 krabičky a je mi k ničemu. Na internetu uvádíte, že se již neprodává, neuvádíte proč. To si mám pro něho dojet do Německa ?
    • Má stejný název, barvu krabičky, ale složení je jiné
  • Žádost o hodnocení přišla, zboží nepřišlo.

Reakce obchodu Exkluzivni-kosmetika.cz

Zboží jste objednala sice 17.3. přes Heureku. Zvolila jste si platbu předem. Platba od Vás přišla až 29.3. Mezi tím vám i Heureka objednávku zrušila z důvodu nezaplacení. Vše jsem telefonicky vykomunikoval a přesto zboží 1.4. odeslal. Dne 5.4. jste si zásilku přebrala. Tak by bylo potřeba se trochu zamyslet nad tím co tady píšete.

• Nijake
    • Nedoda do hociktoreho mesta a kurierska Sluzba he draha

obchod neje schopny poslat tivar hocigde. Bed zakaznici v dnesnej dobe objednavaju aj z ciny a tovar v pohode dijde

Reakce obchodu Exkluzivni-kosmetika.cz

Je nám líto, že nás takhle negativně hodnotíte, ale u vybraného zboží jste si jako dopravu vybrala Zásilkovnu. Po telefonickém rozhovoru jsme vám vysvětlili co je to Zásilkovna a jak funguje, že nedoručuje na adresu, ale na určitá místa, kde si balíček vyzvednete. Od toho se taky odvíjí nižší cena. Jelikož ve vašem místě Zásilkovna není to neovlivníme. Ve vašem případě jsme vám nabídli dopravu službou PPL. To že se vám cena nelíbila to taky neovlivníme. Taková cena se prostě dopravci na Slovensko platí.
    MS Cosmetic

Tovar bol nekvalitny asi aj po zaruke nevoni jak original slaby nadych

Reakce obchodu Exkluzivni-kosmetika.cz

Samozřejmě nás mrzí, že o výrobku Adidas, který jste si u nás zakoupil pochybujete, ale nemyslíme si, že by tuto vůni někdo kopíroval nebo napodoboval.

• Koupil jsem nefukční zboží

Komunikace, doprava atd. bez problémů - spokojenost.
    Zásadní problém je se zbožím - na první pohled klasické břity od Gillete, které (Mach 3 Turbo) už používám dlouho, ALE funkčně zmetek (fake?!). Vyzkoušel jsem dva ze čtyř - s něčím tak tupým jsem se v životě neholil, včetně vyhazovných použitých čepelek. Jednorázovky za pětikorunu jsou proti tomuhle jako břitva!

• Zadne
    • Nabizi zaslani zbozi jako balik do ruky pres ceskou postu a kdyz sluzbu zaplatite, poslou Vam zasilku doporucene...a pak tvrdi, ze ceska posta je neschopna...

Nenakupovala bych zde

Reakce obchodu Exkluzivni-kosmetika.cz

I když jste nám to ještě jednou v dalším e-mailu popsala o jaký jde problém, nemá smysl řešit jestli byl balíček odeslán jako Balík do ruky, nebo Doporučené psaní. Oba dva způsoby vám pošta doručí na adresu. Problém nastal z důvodu, že nemáte zvonek a čekala jste, že vám bude pošta volat. Omlouváme se, že se tak nestalo a vrácený balíček převezmeme zpět.
    S pozdravem MS-Cosmetic

• Zboží jsem objednal 5.6.2014 a do dnešního dne(29.12.2014) nic.Tak nevím, mám to řešit přes ČOI?

• - nižší cena u některého zboží
    • - žádná zpětná komunikace z obchodem
    • - zboží na obrázcích neodpovídá

Objednal jsem si holící strojek, přišel mě jiný strojek, než který je uvedený na obrázku. Podle mě se jedná o klamání spotřebitele. Komunikace s obchodem žádná, nikdo neodpovídá na emaily. Obchod nedoporučuji!

• nekomentuji

nekomentuji

• jsem bez informace kdy zboží dorazí a zda vůbec. Na stránkách bylo zboží zapsáno jako dostupné

Dobrý den.
    Pravděpodobně Vaše objednávka nedorazila. Pokud Vám došel potvrzovací email, tak nám ho přepošlete. Pokud ne, tak nám Vaše objednávka nedorazila.

• Přehlednost obchodu
    • V podmínkách: "Zboží které je skladem, bude expedováno následující pracovní den po obdržení objednávky. Není-li zboží skladem, bude mailem, nebo telefonicky upřesněna doba expedice" - zboží stále nemám a nikdo mne nekontaktoval.

• Nabízíte Bettina Barty Vanilla,na kterou jsem léta zvyklá,kterou lze koupit jen v Německu,kde již služebně nejezdím

Je to rychlé a až do domu

• objednávka cez internet, dostupnosť tovaru, ktorý je inde nedostupný
    • neposiela tovar na Slovensko

Učite by som ho odporučila, ak by mi vyšli v ústrety.