• veľmi rýchle dodanie, super komunikácia a som rada, že som vôbec našla tento krém, pretože nikde na SK ho nemajú a celkovo túto kozmetiku, bola by som rada, keby ste rozšírili sortiment aj o sprchovacie gély, pretože sú úžasné. veľmi oceňujem spôsob platby aj dodanie na dobierku.Ďakujem za mňa 100% spokojnosť.

• vysoka profesionality, velmi rychlo mi bol dorucený tovar

Veliká spokojenost, rychlost dodání, produkt přesně takový jaký má být ! Díky !

Nemám nic negativního, přišlo přesně to co jsem objednala a dokonce to není fejk! Voní to tak jak to má vonět, zboží splňuje kvalitu, za mně nákup v tomto eshopu zopakuji a doporučuji dalším zákazníkům ! Na rozdíl od ostatních prodejců různých náhražek vydávající zboží za něco jiného Děkuji

• Ochota vyjít vstříct
    • Rychlé jednání
    • Ten krém 21 co jste mi poslali, není ten co uvádíte, že to je originál Creme 21 s provitamínem B5. Pravý originál je Made in Germany Classic, a má jiné složení. Koupila jsem si 2 krabičky a je mi k ničemu. Na internetu uvádíte, že se již neprodává, neuvádíte proč. To si mám pro něho dojet do Německa ?
    • Má stejný název, barvu krabičky, ale složení je jiné

Rychlost. Dost unikátní sortiment.

• Velmi rychlé odeslání zboží.

• kvalita
    • spolehlivost

Kvalitní kosmetika za přijatelnou cenu, ochotný a komunikativní prodejce, rychlá dodávka

Rychlé dodání zboží. Originální produkty. Spokojenost.

• slušné chování a široká nabídka CREME 21

Rychlé dodání

• Perfektní ve všech směrech....

Rýchle vybavenie, rýchle dodanie. Maximálna spokojnosť

• rychlost dodání

Celková spokojenost

Rychlé potvrzení a dodání vybraného zboží

Dobrý standard

Blesková odpoveď, tovar prišiel.. Maximálna spokojnosť. Vdaka

Obchod Exkluzivní-kosmetika.cz má nejpodrobnější nabídku z oblasti kosmetiky. Chtěla jsem složit vánoční balíček z jedné značky a zde měli všechno dohromady a tím jsem si ušetřila poštovné a komunikaci s dalšími obchody. Výtečná byla i komunikace s prodavačem. Věděl přesně, co a kdy bude mít na skladě.