• Nebojí se použít nesprávnou informaci u produktu, který chtějí prodat. Z klasických tikajících nalepovacích hodin udělali tiché a uvádí tak kupujícího v omyl.

Zboží bylo objednané přes poštu a kartou zaplacené týden před vánoc. Je 8.1.2018 a zboží nebylo ani předáno poště.

• Objednávka nebyla dokončena, přesto mi posíláte poděkování za nákup!
  • Komunikace s obchodem dobrá,paní příjemná,snaží se,ale přesto zboží stále nemám.Česká pošta nezklamala a potvrdila svou pověst.

Reakce obchodu EVTERINKA.CZ

zboží bylo zasláno hned druhý den po objednání. To, že Česká pošta nestíhá balíky doručovat, bohužel není naše vina. Snažíme se vše ihned řešit, aby bylo zboží co nejdříve u zákazníka.

• Budík přišel v čas
    • Budík bohužel nefunguje
  • Zboží nemám, tak dávám týden a budu hledat jinde.

Výrobek byl popsán jako kovový, materiál je plast. Design v pořádku, nicméně informace zavádějící.

• zavádzanie zákazníka, možno nie umýselné ale za chyby na stránke si má zodpovedať obchod.

• Jeho nabídka není aktuální

Opatrně

Dobrý den pane Jiří Novohradský,
    objednal jste si u nás zboží, u kterého bylo uvedeno, že není skladem (informace o produktu na dotaz). Bylo Vám nabídnuto ze strany obchodu jiné zboží, které máme skladem. Na naši odpověď a nabídku jste již nereagoval.

Zakoupili jsme hodiny pro nasi kamaradku a bohuzel prisla uplne jina barva. Kdyz jsme se konecne dovolali, bylo nam receno, ze to je proste riziko eshopu, ze to na fotce vypada jinak. Chapu, kdyby prisly bezove hodiny misto hnedych, ale ze misto bezovych prijdou uplne modry... skoda...

Dobrý den paní Alblová,
    byl Vám zaslán přesně ten model, který jste si objednala. Za případné zkreslení odstínu hodin na fotografii bohužel nemůžeme, fotografie jsou přejímány od výrobce. V případě nespokojenosti zákazníka s objednaným produktem, má každý zákazník právo na vrácení zboží do 14ti dnů od jeho převzetí bez udání důvodu. V tomto Vám bylo vyhověno. Paní byl zaslán přesně ten model hodin, který si objednala a bohužel ve skutečnosti se jí nelíbil, za to už bohužel nemůžeme. S pozdravem EVTERINKA.CZ

• U

• internetový obchod využívám kvůli úspoře času a nástěnné hodiny (které v noci neruší, mají tichý chod)jsem moc potřebovala, takže i bez plexiskla jsem je pověsila na zeď
    • zboží bylo zabaleno kvalitně, na rubu balíčku bylo rukou napsáno "SKLO" ale nebyla tam oficiální nálepka české pošty o křehkém zboží, takže celý vrchní kryt hodin je prasklý

velká prosba směrem k prodejci: když balíte hodiny, je potřeba nějak vystlat vypuklý plexisklový kryt hodin, aby nedošlo při přepravě (Česká pošta)k promáčknutí

• Naslibují hory doly, ale skutek utek...

Produkt nefunguje

Nikdy si uz nic neobjednam. Objednala jsem si hodinky a prisly uplne jiny v nizsi hodnote. Nedoporucuji.

Objednala jsem detske hodinky, u ktereho byl lzivy popis i obrazek (jine barvy, uveden kozeny reminek, ale byla to pouze lacina imitace atd.)
    Kdyz jsem o tomto informovala obchod a zadala vraceni penez i za postovne, protoze dodali jine zbozi, nez jsem objednala, vratili pouze penize za zbozi v ramci 14 denni lhuty, protoze oni udajne nemohou za to, ze vyrobce zmenil vzhled.
    Lzivy udaj o kozenem pasku a vzhledu hodinek je i nadale na webu prezentovan.

• Nehlídá dostupnost nabízených produktů.

• ---
    • Nabízí mj. zboží, které se již nevyrábí

Reakce obchodu EVTERINKA.CZ

Dobrý den pane Zimmermann, Vámi objednané hodiny se vyrábí stále, pouze jejich naskladnění by mohlo proběhnout v řádech několika měsíců, což Vám bylo sděleno, stejně tak skladovost u Vámi objednaného zboží byla uvedena, že zboží skladem není. Byl Vám nabídnut stejný model v provedení - rádiem řízené s výraznou slevou, toto jste ovšem neakceptoval. Bohumila Türková