• Asi nic
    • zdrejme vsechno

Tak jsem rad ze sem si vas e-shop nasel v hodnoceni nic sem u vas nekoupil i kdyz jsem o tom vzhledem k vami uvadenym cenam uvazoval ale po zjisteni ze se u vas da nakovat pouze pres platbu predem jsem se podival na vase hodnoceni a nestihal jsem se divit .. Vas ucet na aukru je uz take zablokovany . Co dodat preji hodne stesti pri trestnim stihani ..

Reakce obchodu Splntesisny

Žádné trestní stíhaní ani podobné kraviny vše na aukro bylo vyřešeno a toto nechápu konkurence nás tu spamuje a vy ji to žerete. Děkujeme za ip.

• Nothing
    • Everything

Payed the order on 15.11 and I have not received anything. Phone numbers are both turned off, seller does not respond to emails, but if you use a different acount and claim to want a new order he immediately responds.
    He only responds until you send the money, after that nothing.
    We will file a complain to police / consumer protection.
    If someone already contacted a Law firm or some Debt collector agency please post / email me their contact. Would make sense to use the same.

I already gathered all his info, addresses, IP's, accounts, emails. If someone needs email me.

Check also Aukro reviews, lately just negatives (15) user: Mevdreak

****************************WARNING****************************
    Highly NOT recommended.

Reakce obchodu Splntesisny

Chyba v komunikaci a to stým aukro to už se nebudeme ani vyjadřovat. Nevíte nic a vaříte z toho omáčku

• -
    • NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!

Tak..pan ..... se opět dostal k psaní si recenzí...Jen pro upřesnění, na pana ..... jsem již podal stížnost u České obchodní inspekce...je už nás více, kteří nedostali peníze ani zboží zpět a já si myslím, že by se tomu měl každý člověk bránit. Mě nezbývá než napsat opět svou zkušenost, ze které vyplývá, že bych si v tomto obchodě již nikdy nic nekoupil. Pokud si budete chtít něco koupit, zkuste nejdříve jejich telefonní číslo, na kterém Vám nikdo neodpoví, případně Vám napíše, že má zrovna jednání, ať napíšete o co jde...Se zákazníky jedná jak s hlupáky...Nedejte se a pro jistotu nic nekupujte!!!

Reakce obchodu Splntesisny

Jsou to jen lži asi někdo závidí nebo se snaží uškodit. Nicméně tyto věci budeme muset řešit. Děkujeme za ip.

• - dobre ceny, prehledny eshop, detailní technické informace o zboží

- s nákupem jsem spokojená, objednala jsem si telefon, dorazil v pořádku
    - delší doba dodání, na kterou jsem byla upozorněna

Děkujeme za obchod.

• Chtěla bych vyjádřit díky tomuto obchodu spolehlivý
    • jen bych uvítala rychlejší profesionálnější odpovědi ale věřím že se to zlepší na zboží jsem čekala cca 3 týdny ale chápu je Vánoční nápor jinak mohu jen doporučit

Doporučuji tento obchod bez problémů

• Cena, přehlednost, vstřícné jednání
    • slabá komunikace, dlouhá doba dodání (která se ale dá v mnoha ohledech vykompenzovat)

Byť jsem čekal bezmála měsíc a půl zboží mi dorazilo v pořádku. Nebudu zde vypisovat co vše jsem si na zde zmíněném eshopu zakoupil (po tom je všem kulový), ale mohu za sebe říci, že jsem spokojený. Ačkoliv je s nimi velice slabá komunikace a na maily odpovídají stroze nemohu si stěžovat. Kord teď před vánoci, kdy musím počítat každou korunu. Nicméně bych rád okomentoval předchozí recenzi, kde komentující tvrdí "pan ..... si píše recenze sám". Je zde příkladně vydět inteligence tohoto tvora, který zřejmě ani netuší, že na tomto portálu je možné k obchodu napsat pouze jednu recenzi. Tudíž je naprostý nesmysl aby si pan Č. psal recenze sám.
    To je asi tak vše. Závěrem - i přes dlouhou dodací dobu je to dobrá koupě. Jakse říká: kdo si počká, ten se dočká. Doporučuji a děkuji.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Tento internetový obchod můžu jedině doporučit, má velmi široký sortiment mobilních telefonů, navíc se zákazníky komunikuje. Výborné ceny můj dojem ještě více upevnily, některé jsou dokonce poloviční než u ostatních prodejců. Prostředí obchodu je přehledné, takže si objednáte během pár minut (samozřejmě pokud víte co chcete  ). Po objednání jsem byl předem upozorněn na to, že obchod má momentálně mnoho zakázek, takže dodací lhůta budou 3 týdny, což bych označil za nedostatek, ovšem byl jsem na něj upozorněn. V souhrnu je tento obchod na velmi vysoké úrovni, můžu ho vřele doporučit.

Děkujeme za obchod.

• Moc dekuji za super obchod.Koupila sem si u vas notebooka a sem nad miru spokojena a za ty penize no parada.Sice dodani trvalo 3 tydny ale tak je to pochopitelny kdyz budou vanoce,pred vanoci toho ma kazdy obchod hodne.Jeste jednou diky.

Doporucuji tento obchod ostatnim protoze snim mam moc dobre zkusenosti.

Děkujeme za obchod.

• dobrý den obědnala jsem si zde notebook a jsem snim velice spokojená.Sice jsem čekala déle než mi bylo řečeno,ale asi je to tím že má firma věčí odběr zakázek.Přesto děkuji s notebookem sem spokojená a ráda se na firmu zase někdy obrátím.

na mé straně spokojenost:-)

• super cena

Ceny jsou velmi příznivé,koupila jsem si netbook a jsem velmi spokojená,doba dodání je sice trošku delší ale za tu cenu to opravdu stojí,hlavně teď před Vánocema se to musí trochu chápat,že se nestíhá.

Děkujeme za obchod.

• Koupila jsem si zde telefon,čekala jsemna telefon 3 tydny,ale nemohu si ho vynachvalit. Moc odbrý kup. Všem doporucuji.:)

Obchod je moc dobrý

• vše

Jen se chci připojit k recenzi :Daniel-Ostrava.
    Svou anabázi s tímto obchodem a p. ..... jsem tu už popsal,na vrácení peněz mají 30 dní,alespoň je to uvedeno v jejich obchodních podmínkách.Po uplynutí této zákonné doby svou pohledávku,pokud nebude uspokojena,zřejmě předám nějaké právní firmě co se specializuje na vymáhání dluhů.

Sjednána náprava

• Vůbec nic !!!!
    • Nekomunikují
    • Nezvedají telefony

Vážený obchode, pane .....,
    jak je možné, že téměř 10 dní po uhrazení zboží nereagujete na žádné e-mailové kontakty?
    Proč máte vypnuté telefony? Čísla 774027214 a 723140670 máte nedostupné ! Proč ?
    Jestli nezačnete odpovídat nebo nevrátíte peníze, budu tuto záležitost řešit právní cestou.
    Již jsem kontaktoval právní firmu v Praze, která se hodlá celou záležitostí zabývat, jestli-že nezačnete okamžitě odesílat zboží nebo vracet peníze zákazníkům - poškozeným.
    Prosím všechny poškozené, pište zde své postřehy !!!
    Jestli se ze strany obchodu nezačne něco dít, budu kontaktovat právní firmu, po té zde umístím speciálně zřízený e-mail, kde můžete všichni psát své stížnosti.
    David

Reakce obchodu Splntesisny

Nebudeme se k tomuto ani vyjadřovat. Jsou to jen lži asi někdo závidí nebo se snaží uškodit. Nicméně tyto věci budeme muset řešit.

• Vše naprosto ok
    • 7 dní do dodání

Vše ok doba dodání nic moc, ale za tu cenu ok.
    Dekuju

• Pokud bude chtít zaslat matriály z tříměsíční komunikace ohledně nedodaného zboží s Jakubem ..... potažmo s e-shopem splntesisny, i toho, jak vše svádí na své zaměstnance budou (po předání polici) k dispozici. Pak budete moci posoudit, jak je to doopravdy.

Pryč od tohoto obchodu, je to podvod, vyšetřovaný policií. Upozorněte na to všechny, kteří se jen budou chtít obchodu přiblížit. Koneckonců stačí vygooglovat odkazy...., ...., Jakub ...., mevdreak, mavdreak, pětašedesátka, potřeby pro golf ... Pak už vám bude vše jasné

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Bohužel, po komunikaci a dvou pokusech již nemohu nalézt nic pozitivního
    • Dvakrát jsem se pokoušel objednat zboží. Zaplatil jsem a nic. nejhorší je jejich neustálé lhaní. Ano, už jsme to poslali - Ani jednou nic neodeslali.
    • Bohužel jsem se na tuto stránku nepodíval dřív...

Podávám stížnost na ČOI a svažuji další právní kroky.

Reakce obchodu Splntesisny

Nelžeme máme moc objednávek děkuji za pochopení.