• Nic - je to zlodéj, který se vymlouvá na jednání a zatím píše pochvalné bláboly na svůj nefunkční obchod
    • Že už dávno není na výslechu u policie

Jak na Aukru, tak pomocí jeho obchodu mu zatím nikdo nezabránil okrádat - toho si neváží a posílá SMS stylu 'nikoho nebude zajimat obednavka za tak malo...i kdyby Vas bylo 18 tak z 300 objednavek je to nic ' - tohle je už policejně zaprotokolováno

• Ceny vypadají lákavě
    • Podvod

(Nic není upraveno, vše je zkopírováno ze stránek e-shopu)

Několik důležitých informací "perel" ze stránek e-shopu :

Využíváme nákupu zboží při zakázkách pro firmy, proto si můžeme dovolit mít zboží za bezkonkurenční ceny. O kvalitě stejné jako u téže zboží.

Pokud je tel. kontakt nedostupní nevoláte v udřeni hodinu podpory nebo probíhá naskladnění zboží. Proto prosíme používejte e-mail.

*******************************
    A pokud by jste si chtěli otevřít taky takový "vykutálený" e-shop, udělit studii, uložit bezpečně peníze nebo vyškolit ve "virových" programech - není problém. A nebo možná potřebujete "Gvards", kdo ví. Firma má opravdu široký záběr.

Dále poskytujeme profesionální manažerské, investiční a počítačové poradenství. Pro Vás to znamená co možná nejvyšší profit. Naučíme Vás vše, co známe.

Dále se zabýváme testováním počítačů, poradenskou a konzultační činností, udělujeme odborné studie a zpracováváme odborné posudky.

Vaše peníze v bezpečí před čímkoli máte i pokud máte exekuci peníze jsou uschovány po dobu až 60let možnost výběru je do 3dnů po oznámení výběru.
    Účet prodloužíte tak, že pokud chcete peníze uschovat na 5 let uschováte je tak že tuto službu koupíte 5x po zakoupení se vám ozve náš poradce a probere svá my složení částky dobu a proč je tato služba výhodná.

Při zájmu o konzultace operačních systémů, nebo instalace OS a školení ve virových a antivirových programech a mnoho dalších užitečných informací.

Gvards je bezpečnostní agentura, nikoli vyhazovači, ale bodyguardi pro vaši bezpečnost. Pokud vás někdo obtěžuje delší dobu, bývalý přítel nebo někdo takový, můžete využít službu Gvards plus, která řeší i vzniklé spory a zajišťuje
    bezpečnost klienta, navzdory předem vzniklé situaci.

• Uš njekto něco našel? To bich se divyl
    • Zloděj...

Práva a povinnosti prodávajícího
    Podávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který mu kupující sdělí při potvrzení objednávky.

Nějak se nám, ....., rozcházýte v podmýnkách. Nevím nevím, co by na to řekly právníci...

• Bad communication, not delivering the goods and not returnig the money

So "Mr." Cavoy, today is 16.12 and I still did not receive the money back, so we will need to follow the legal way.
    It would have been much easier if you would just wire the money back, at least you used them for one month.

For everyone else thinking to buy something from this guy: DON'T !!!!!!
    You can see it's quite easy to post multiple reviews here, you just need to use different IP, and all the positive reviews could be easily fake...notice how they appeared immediately after
    a negative feedback, probably just the seller trying to keep his feedback balance positive.

Vyjádření obchodu Splntesisny

Chyba v komunikaci a to stým to už se nebudeme ani vyjadřovat. Nevíte nic a vaříte z toho omáčku.Peníze budou navráceny do 15.12.2011, a netuším o co se tu snažíte, ale ublížíte pouze sobě ... 6 kometu k ničemu od tohoto uživatele

• Vše v pořádáku.

Mohu jen doporučit, nakupuji zde často a bez kompikací.

• NIC NIC NIC
    • Nedoporučuji tento obchod.!!!

Po komplikacích s tímto prodejcem a také s níže uvedenými recenzemi od vás - nespokojených zákazníků - jsem se rozhodl podat stížnost na Českou obchodní inspekci k prošetření. V současné době mi přišel e-mail s tím, že pan ..... - jako podnikatel bude vyzván k dalšímu šetření na inspektorátu ČOI z důvodu shledání nedostatků při kontrole inspektory ČOI. Pokud budete mít někdo zájem, můžu vám přeposlat v PDF komunikaci s ČOI.

• VŠE

Když je to tak skvělý obchod, proč po měsíci nemám ani zboží ani peníze. Nikdo od nich na nic nereaguje

• Dnes dodano a luxus

Super shop beru vsechny darky len tu

• Poměrně rychlé dodání zboží a to i před Vánoci na rozdíl od ostatních e-shopů
    • navíc jsem získal slevový kupón, takže paráda

Jsem velmi spokojen a určitě jej ještě využiji
    O tomto e-shopu jsem dříve nevěděl, ale od kamaráda jsem se o něm dozvěděl a velice ho chválil, tak jsem to chtěl zkusit také

Po osobní zkušenosti tento obchod vřele doporučuji i navzdory negativních recenzí

• Je to lump!

Malá ukazka:
    "Doručujeme nyní do 24hodin po přijetí platby a to až do 24.12.2011. Do 12hodin."
    "Pokud vám zboží nedorazilo do 3 prac. dnů prosím počkejte musíme objednávky zpracovávat v pořadí ve kterém byli objednány"
    "Zákazníci potom musí čekat, až se zboží opět naskladní znamená to tedy 5 dnů."
    ...., jak, to je?

• Vše ok

Zboží jsem měla 5.den po zaslání platby děkuji Mohu jen doporučit. Ušetřila jsem 2000,-kč pomocí slevy.

A slevový kód: bozn

• Super člověk ten prodejca splntemisny at si nakradem čo najvjac
    • někomunikuje ašidí ludijou a ešče se mu to zdá nomální. Ty bludija o predvolani od ČOI ušlem ziskuu a podobně - dobroj pokus zastrašič, je .... tomu uv+ěiju.

trochu menšia inteligencia prodelcu - spiš malo toho v hlavě

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Navrátili mi platbu do 28 dnů. Nesporně nelžou a jednaní solventně, protože mi poté zboží přišlo na dobírku.
    • Nicméně já nečekal při psaní kritiky a řešení sporu. Takže týden po dobírce my přišly 3 doporučené zásilky od soudu policie a čoi. nedoporučuji se přít s tímto E-shopem podal jsem trestní oznámení, stížnost na ČOi, a napsal spoustu negativních článků jak jsem pod pár niky a od známých z pc tak i z práce výsledek? Platím a budu ještě platit nedoporučuji se s nimi ostrouháte z původních 5500,- Kč, Platím teď 35 000,- Kč a to ještě po domluvě mě odpustili a stáhli obvinění za ušlí zisk. Jinak bych to měl o sto dráž. Oni tu klientelu totiž mají a to je to.

Ještě jednou se chci omluvit přidávám zpět hodnocení a prosil jsem admin. o smazání mích 5 negativních hodnocení a poděkovat za stažení trestního oznámení a všechny upozornit že touhle cestou a neustálím napadáním to budete mít drahé.

Reakce obchodu Splntesisny

Děkujeme za vyřešení sporu nakonec to šlo že? splntesisny.cz

• NIC

Vážený pane ...., obchode "splnte si sny". Musím se také připojit k dalším recenzím a žádat o vysvětlení touto cestou, protože mi opět neodpovídáte na e-mailovou poštu a nezvedáte telefony !!! Dne 14.11.2011 jste mi poslal tento e-mail:
    Dobrý den, děkujeme za Váš nákup.
    Očekáváme vaši platbu do 3 pracovních dnů.
    Toto je automatický email odesílaný po nákupu některého zboží z E-shopu.Po každém nákupu prosím vyplňte formulář volby přepravy.Pokud jste zvolili platbu předem jiná u nás nelze, číslo našeho účtu je 670100-2208147158/6210 . Variabilní symbol vždy uveďte číslo zboží a do zprávy pro příjemce napište Vaší jméno, přímení,zboží - urychlí to přiřazení platby ke zboží a pomůže to k rychlejšímu odeslání zboží k Vám. Pokud jste již provedli platbu a neuvedli jste tyto údaje, prosím, kontaktujte nás neprodleně na [email protected]
    Předmět zprávy (špatně zaplacené).Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, či případně problém, neváhejte nás kontaktovat. Doručení zboží po zaplacení od 1 dne, až 14prac. dnů. Garantujeme vyřízení záruky do 14 dnů.Viz obchodní podmínky e-shopu.
    Seznam Vámi objednaného zboží:
    SAMSUNG Galaxy P7510 TAB 10.1 Wi-Fi 16GB CZ (000021)
    Cena poštovného a balného 1.00 ks
    7 000,00 Kč (224,00 Euro)
    400,00 Kč (12,80 Euro)
    Na účet nejrychlejší způsob: 670100-2208147158/6210
    Sleva na poštovném 670100-2208147158/6210
    Jako VS:ČÍSLO OBJEDNÁVKY
    Sleva 8 %
    -592,00 Kč (-18,94 Euro)
    CELKEM
    6 808,00 Kč (217,86 Euro)
    Číslo objednávky : 181843
    Datum : 14.11.2011 18:18:10

Dne 17.11.2011 jste měl peníze na svém účtu. Jak je možné, že od této doby nemám zboží ani peníze ?

25.11.2011 mi zasíláte tento e-mail:
    Vaše objednávka je připravená k odeslání a bude dnes předána dopravní společnosti, která ji doručí na vaši uvedenou adresu...
    Pod neobrážíte zásilku nebo zboží do 48hodin od tohoto upozornění neprodleně nás kontaktujte na [email protected] předmět: Doprava info
    Děkujeme za nákup u nás a přejeme mnoho úspěšných dnů dle vašich představ.
    A pokud jste v našem shopu registrováni přihlaste se o slevu na další nákupy pomocí e-mailu.
    Předmět: sleva za objednávky.
    Děkujeme za pozornost.
    WWW.SPLNTESISNY.CZ

KONTAKT Podpora
    TEL: Podpora: 774027214
    Pouze reklamace: 723140670
    E-MAIL: [email protected]

Po 48 hodinách žádné zboží nepřišlo! Po mé urgenci mi odepisujete následující:
    Mame problem z dopravcem ktereho ted resime z po.cr. proto zasleme penize zpet vam a dasimu klientovi

Je to téměř 10 dní a peníze na účtu nemám. Jak je to možné ?!!!! Co si to dovolujete ?!!!!

Jestli do 19.12.2011 neuvidím na svém účtě peníze, ...což je podle obchodních podmínek 30.dní, okamžitě 20.12.2011 řeším celou situaci právní cestou.

NO JAK MYSLÍTE...vidím, že nemáte slov. Uvádím jen fakta, které mi píšete v poště.
    Počkám do 19.9.

Již 3 komentář

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• All

Sure, I will receive my money back on 15.12....
    The email you sent me on Sunday mentioned 5 working days....

This error in communication seems to be very common for you. Well I don't know where was this error...everything was fine until the money got into your account.

Just transfer the money back and that's all.

Message flagged

Sunday, December 4, 2011 12:38 AM

Message body

Vaše objednávka je stornována peníze obrážíte do 5 pracovních dnu!!!
    veškerá tato komunikace je poskytnuta naší bezpečnostní agentuře a právníkovy.
    vis obchodní podmínky..

Děkujeme za nákup u nás a přejeme mnoho úspěšných dnů dle vašich představ.

Předmět: sleva za objednávky.

Děkujeme za pozornost.

• 10 dní

Děkuji ušetřil jsem 5.tisíc a zboží je v pořádku dodání tak též

Děkujeme za obchod.

• All

Waiting until Friday, to see if the money will be returned.

If someone else has not received its money back then you can contact Fiedler Filip:
    [email protected]

Reakce obchodu Splntesisny

Dne 12.9. jsem na ucet p. ... prevedl 3000 korun na zbozi ktere jsem dodnes nevidel. Distributor pres ktereho jsem objednaval mi poradil podat trestni oznameni ktere bude taktez podavat. Samozrejme mu p. .... take dluzi. Pozastavuji se nad drzosti a stylu jednani tohoto cloveka. Pocet podvedenych o tom jenom svedci. Ale lhat a krast je dnes zrejme v mode ze pane....?

Reakce obchodu Splntesisny

Nechápu? Chyba v komunikaci a to stým už se nebudeme ani vyjadřovat. Nevíte nic a vaříte z toho omáčku. Žádnému distributorovy nic nedlužím a pokud jsem na vás zapomněl napište e-mail shop a domluvíme se na kompenzaci, ale dost pochybuji o tom že jsem to já nebo učtení neposlaly děkuji za pochopení