Klaplo to...

• vsetko prebehlo v poriadku a rychlo

rychlé dodání , kvalitní zboží

• Rychlé jednání se snahou vyjít vstříc zákazníkovi. Spoustu kvalitního zboží. Prostě dobrý obchod.

Jeden den objednáno, druhý den doma. Super.

• super jednanie cez chat, aj pri objednávaní

Vše ok.

Výborná komunikace při dotazech

Výhoda

• Profesionální jednani

Přišlo mě jiné zboží než jsem si objednal.Po telefonické domluvě jsem obrate obdržel správné zboží.

Maximální spokojenost doporučuji všem.

• Nová baterie má jiné uchycení do rámu kola, než měla stará baterie. Obchod mimo prodeje má i servis, kde mi odborně a profesionálně provedli na počkání montáž baterie a upravili zapojení na el. napájení.
    • Nic.

Obchod a servis plně doporučuji všem pro jejich přístup k zákazníků.

• Velmi dobrá komunikace se zákazníky a snaha vyjít zakaznikovi vstříc

rychlé dodání

OK.

• Dobře zásobený.
    • Rychle vyřízená objednávka,
    • Při objednávce nad 1500 € je poněkud nezvyklé účtovat si i poštovné.
    • Balení zboží k odeslání je v principu dobré, jen je mu třeba věnovat víc rozmýšlení. Venkovní obal - lepenková krabice, byla zalepená podélně úzkou lepící páskou. Během přepravy ji někdo chytil za okraj víka a vzhledem k váze obsahu se mu krabice otevřela. Přelepili to pak DHL lepící páskou a já musel sepisovat škodový protokol. V případě, že by to bylo přelepené ještě alespoň dvakrát příčně, bylo by po problému.

Po nákupu je zatím vše pozitivní, čas a případné problémy to snad do budoucna nezmění.

Reakce obchodu EVBIKE.cz

Dobrý den, Zdenko, děkujeme za hodnocení. Cenu dopravy již několik let držíme stejnou bez ohlednu na cenové výkyvy. Obalové materiály, výplně i dopravu z větší části dotujeme a snažíme se tedy přenášet jen minimální náklad na zákazníka. Snad je to v pořádku :). Za balení zboží se omlouváme a děkujeme za upozornění. Jak popisujete, pár lepenky navíc by to vyřešilo. Petr.

Oproti informacím byla dodací lhůta o týden delší, prý měl dodavatel ve skladu fofr. Ale komunikace obchodu dobrá. Kolo došlo v pořádku, jen asi v tom spěchu nebylo vycentrováno zadní kolo, tedy spíš špice byly úplně volné a tím pádem docela krásná osmice. Ale tak pro mě nebyl problém si to vycentrovat. Jinak je kolo skvělý, rozšířilo mé možnosti.

Reakce obchodu EVBIKE.cz

Dobrý den Miroslave, 99% zboží držíme na skladě s odesláním tentýž den, ale sešlo se to v tomto případě velmi nešťastně a zdržení nás mrzí. S odesláním jsme spěchali, aby jste měl ebike co nejdříve doma, tak se omlouváme za tyto nepříjemnosti. Přejeme mnoho štastných kilometrů. Děkuji, Petr

• rychlost dodání

Obal na c18 je malý, nepoužitelný.

Reakce obchodu EVBIKE.cz

Dobrý den Miloši, obalů na tento model displeje Bafang C18 jsme prodali stovky, neumím tedy bez bližší informace problém posoudit. Můžete se nám prosím ozvat na [email protected]? Pokud Vám obal nevyhovuje, můžete ho bez problémů také vrátit. Děkuji, Petr