Obal na c18 je malý, nepoužitelný.

Reakce obchodu EVBIKE.cz

Dobrý den Miloši, obalů na tento model displeje Bafang C18 jsme prodali stovky, neumím tedy bez bližší informace problém posoudit. Můžete se nám prosím ozvat na [email protected]? Pokud Vám obal nevyhovuje, můžete ho bez problémů také vrátit. Děkuji, Petr

Koupil jsem si SADU POWER PRO NÁROČNĚJŠÍ A TĚŽŠÍ JEZDCE, ale nedá se nainstalovat na kolo Canyon, tak jsem ji vrátil. Uplynulo již 5 dní, ale zatím se mi nikto neozval ani peníze nevrátili.

Reakce obchodu EVBIKE.cz

dobropis k vaší objednávce jsme vám zaslali na e-mail ihned po přijetí a kontrole vráceného zboží tedy 2. 9. 2021. Celá částka objednávky vám byla vrácena na váš účet o 4 dny později, ačkoliv je lhůta pro vrácení 14 dnů.

Přejeme hezký zbytek dne

EVBIKE

• Normální e-shop
    • Obrovské ceny.....

Žádané zboží má vysoké ceny....

• Osmice na předním kole (úplně nové kolo) - opraveno na vlastní náklady v servise
    • drhnoucí náboj na přením kole - taktéž opraveno na vlastní náklady v servise
    • 16.5 Ah baterie vydrží v kopcovitém terénu reálně maximálně 60 km
    • dlouhá dodací lhůta, více než dva týdny

Dobrý den Pavle,

velice nás mrzí vzniklá situace.

Objednávku jsem prověřil a opravdu zde byl problém s dodací lhůtou. Standardní zboží odesíláme v 99% případů do 24 hodin od objednání z našeho hlavní skladu. Zde se jednalo o stavbu kola na zakázku v našem servise. V té době (vrcholící karanténa v ČR) mělo bohužel PPL problémy se svozy z jiných míst, než jsou jejich obvyklé. Velice se za to omlouváme, měli jsme být důslednější.

Co se týče osmice a náboje kola, tak vzhledem k tomu, že kola jsou zcela nová, tak se to muselo stát s největší pravděpodobností při přepravě. V tomto případě je naší povinností řešit kompenzaci nákladů, které jste s tím měl. Náš zájem není, aby měl zákazník nějaké výdaje navíc.

Poslední poznatek jste měl k dojezdu baterie 16,5Ah. Na to se velmi těžko odpovídá, protože dojezd není ovlivněn pouze kapacitou baterie. Vzhledem k tomu, že na kole je použit výkonný 750W motor, bude dojezd nižší, než tomu bývá u 250W modelu. Jsou zákazníci, kteří na této baterií dojedou s přehledem přes 130km a pak jsou další, kteří mají dojezd maximálně 60km. Je to z důvodu vyššího výkon motoru, vyšší váhy, terénu a využívají vyšší stupně přípomoci motoru. Je to opravdu ovlivněno mnoha faktory. Navíc použití akcelerační páčky, která byla součástí zakázky se dojezd také výrazně snižuje, protože motor v tomto případě může být zatížen bez jakékoliv pomoci šlapáním.

Ozvěte se nám prosím a vyřešíme vzniklé náklady a ostatní podněty k Vaší spokojenosti, protože jak můžete vidět z předešlých recenzí zákazníků, snažíme se dělat vždy maximum pro spokojený nákup.

• 5 days before goods (on stock) were delivered
    • Byl jsem obelhán zastupujícím partnerem v Pečkach. Pan Plaček se me pokusil namluvit ,ze naprogramování od nej stoji 6000Kč.Byl jsem nucen dojet pro sadu primo do výdejny ,kde se prodejci snažili vyzehlit tento problem tisícikorunovou slevou. Coz me spise urazilo a zaplatil jsem plnou cenu. 32500Kč.

Reakce obchodu EVBIKE.cz

Dobrý den, velice mě mrzí jednání zmíněného partnera. Bohužel přímé jednání mezi zákazníkem a partnerem už neovlivníme. S partnerem budeme tuto záležitost dále řešit. Děkuji za pochopení.

• Asi nečtete poznámky. Neodpověděli jste mně na můj E-mail ohledně baterky kterou jsem měl dohodnutou s panem Svobodou.Do dnešního dne ji nemám.

Celkem to jde až na nějaké drobnosti.

Reakce obchodu EVBIKE.cz

Dobrý den pane Klecare, omlouváme se za nepříjemnosti s odeslání požadované baterie. S panem Svobodou jste nakonec vše zdárně vyřešili. Ještě jednou díky za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

už mesiac a 3 dni čakám na 83€ ktoré mi zle vyfaktúrovali.

Reakce obchodu EVBIKE.cz

Dobrý den, omlouvám se za zdržení, jednalo se o chybně vystavené DPH ke zboží zaslané na Slovensko. Vzhledem k velké administrativě se protáhla i doba vrácení částky (DPH). Děkuji za pochopení.

• nevim

jak jsem uvedl,cena.

• platba kartou
    • nedostatečné informace u výrobku, ke středovému el.pohonu nabízí dva druhy aku, přitom napájecí kabel na pohonu je "dlouhý" cca 30 cm, takže k aku v nosiči si jej musíte sami prodloužit, prostě DoDo.

pomalá komunikace (RE na mail za 2 dny), radši se dvakrát ptejte než koupíte

Reakce obchodu EVBIKE.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za způsobené potíže. Máte pravdu, tato skutečnost a následný způsob řešení není u produktu uveden. Kolegové pracují na nápravě. Ještě jednou děkujeme, vždy je prostor se zlepšovat.

• Vyřízení reklamované nefunkční baterie proběhlo tak, že náhradou byla zaslána opět nefunkční baterie.
    • Z osy motoru vylézá těsnění.
    • Komunikace vázne.
    • Webové rozhraní pro reklamace uživatelsky nepřívětivé.

Reakce obchodu EVBIKE.cz

Dobrý den, děkujeme za vyjádření a omlouváme se za komplikace.

1) Pokud se tak opravdu stalo, velice nás to mrzí. Můžeme me zaslat číslo reklamace? Podíval bych se na průběh a rád bych Vám to alespoň zpětně kompenzoval např. slevovou poukázkou na nákup zboží.

2) Tento typ závady jsme nikdy nezaznamenali, můžeme mě opět zaslat případné číslo reklamace nebo fotografie?

3) Nemohu bohužel adekvátně reagovat, neznám bližší informace.

4) Již máme zcela nový e-shop, který je přívětivý pro zákazníky http://www.evbike.cz/

• Není alternativa koupit evbike sadu jinde.
    • Netuším, čí je značka evbike. Níže píši o firmě i4wifi a jejím výdejním místě v Praze, kde se výrobky evbike prodávají.
    • 1.Naprosto nerespektovali specifikaci objednávky, nepřečetli si poznámku, byť je součástí web objednávky. Kdybych o své vůli nezajel do obchodu, zboží bych ještě neměl.
    • 2.Dodavatel není výrobcem, pouhým prostředníkem a naprosto se nechce zabývat třeba tím, že jsem chtěl vyplést motor do 20" kola. Kontakt na výrobce mi ale neposkytli abych se mohl domluvit sám. Styl prodeje "ber nebo nech být" mi přijde jako před třiceti lety.
    • 3.Řídicí jednotka má podle štítku rok výroby 2012
    • 4.Nedodali ruční throtle a že by v sadě mohli dodat i jiný (jimi jinak dodávaný typ) se může jen zdát.

Chcete-li "číňana" se všemi jeho klady ale i zápory, kupujte.

Reakce obchodu EVBIKE.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš názor a dovolím si reagovat.

- výrobce EVBIKE je GWL/Power, viz. detail jakéhokoli produktu: http://www.evbike.cz/EVBike-Central-Kit/Sady/Kit-pro-stavbu-EV-kola-EVBIKE-stredovy-pohon-500W-48V.html

1) Kolegové s Vámi komunikovali, proto nelze přesně popsat, co jsme nerespektovali. Některé produkty, co jste objednal nebyly skladem, nebylo tedy možné objednávku zaslat. Opět Vás o této skutečnosti kolegové informovali.

2) Servisní práce a přestavby provádějí naši partneři po celé republice http://www.evbike.cz/partner/. Ano, opravdu nejsme přímo výrobcem EVBIKE, viz. výše. Máme svoje zaměstnance při výrobě, kteří kontrolují a provádějí úpravy podle našich požadavků a požadavků zákazníků. Máme tedy plný přehled nad tím, co prodáváme. Proto jsme také schopní poskytnout velmi nízké ceny a vysokou kvalitu zboží než konkurenční prodejci (výrobci).

3) Vzhledem k tomu, že objednáváme několikrát do roka, tak není možné, aby byla výroba jednotky v prodeji z roku 2012. Můžete nám prosím zaslat fotografii?

4) V objednávce jste žádal dodat typ "EVThrottle-Y13-T" a ten byl dodán, proto úplně nerozumím vašemu vyjádření.

Doufám, že se tímto vše vysvětlí a příště bude vše probíhat podle vašich představ. Děkuji

Simulátor motoru je ve skutečnosti plastová kreditka.Před čtyřiceti lety jsme používali víčko od Pacholíka.Moje blbost.Nestěžuji si,pouze na to upozorňuji.Jak na jejich sadě pro přeměnu kola na elektrokolo fungují jejich páčky na ovládání brzdy v součinosti s páčkami na přehazování si nedokážu představit.Děkuji,nechci ani zadarmo.

Reakce obchodu EVBIKE.cz

Dobrý den, děkujeme za názor k produktu http://www.i4wifi.cz/Zabava-Promo/TurboSpoke-generator-hluku-classic.html?listtype=search&searchparam=TS-CLS. Před nákupem jste mohl shlédnou video, fotografie či popisek produktu. Podle toho jste s mohl rozhodnout, zda vám bude produkt vyhovovat takový, jaký je. Jedná se o doplněk (hračku) k jízdnímu kolu určenou spíše pro děti.

• chybel cesky navod elektro zarizeni ackoli byl v popisu vyrobku

Reakce obchodu EVBIKE.cz

Dobrý den, součástí každé sady je český manuál. Pokud Vám chyběl, prosím napište na "[email protected]" a domluvíme se na jeho dodatečné zaslání. Za tento nedostatek se Vám zároveň tímto omlouváme.