Tak až na to že půlku věci neměli a barvy byly vyschlé,tak dobrý za 3

• zboží jsem předem zaplatil 31.7.2017 a dodnes - 7.8.2017 - mi nedorazilo

• Dobre ceny
    • Objednany bazenek dorazil pichly, dno i bok se do par hodin po nafouknuti vypustil

• rychlost dodani
    • dostupnost zbozi - neni to pravda

spatne uvedene informace o zbozi

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• hodně nabízeného zboží a dobré ceny
    • nabízí i zboží,které nemá

Možná jsem měl smůlu,ale nenakoupil jsem.

• Ač bylo psané, že je zboží skladem a samozřejmě přišel potvrzující e-mail, tak až druhý den mi bylo oznámeno, že zboží není.

Chtělo by udržovat e-shop v aktuálním stavu, aby nebyli zákazníci vystavováni v omyl.

Reakce obchodu eushophracky

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Stavy na e-shopu aktualizujeme denně a viditelné je pouze zboží skladem. Veškeré zásoby držíme na našem skladu, ne tedy na skladu dodavatele apod. Někdy se ovšem může stát chyba (záměna) při příjmu, nebo expedici, kterou zjistíme až v okamžik objednávky. Mrzí nás, že jsme Vám nemohli vyhovět.
    Hezký den Vám přejí eushophracky.cz

• Nabízíte pouze Českou poštu která nekomunikuje a navíc nepřijímá platební karty

Reakce obchodu eushophracky

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Již více jak dva roky nabízíme alternativního dopravce k České poště a to společnost Geis parcel s.r.o. Druh dopravy si sám volíte při objednávce. Platební kartou můžete zaplatit přímo na našem e-shopu.
    Hezký den Vám přejí Eushophračky.

Nákup byl příjemný do doby než dorazilo nefunkční zboží. Zboží bylo hned reklamováno, bohužel, reklamace uznána nebyla s tím, že zboží funguje. Jednalo se o plyšovou hračku, která měla po stisknutí tlačítka hrát. Tiskla jsem všelijak, i ze všech možných stran (kvůli možnému pohybu strojku), požádala jsem další dva lidi, ať i oni zkusí funkčnost, nedělo se nic. Prodávající mi tvrdil, že reklamované zboží funguje, jen se musí silně zatlačit oběma palci na vyznačené místo... je to hračka pro děti od narození!!! (moc by si nepohrály)... Smířená se ztrátou peněz za poštovné za reklamaci jsem si týž den koupila v kamenném obchodě stejnou plyšovou hračku, která po jemném zmáčknutí hraje...

Reakce obchodu eushophracky

Dobrý den, děkujeme za recenci. Každá recenze nám pomáha zkvalitnit naše služby. Zvukové a svítící výrobky u kterých je to jen trochu možné, zkoušíme ještě před odesláním zákazníkum. Tímto se snažíme co možná nejvíce eliminovat možnost reklamace. Hračka kterou jste u nás zakoupila, byla přezkoušena při expedici, byla funkční při příjmu do reklamace a funguje i nyní. Hračka je určena pro nejmenší děti a proto ke své funkci nevyžaduje silný stisk, ale pouze aktivaci na správném místě.
    Hezký den Vám přejí eushophracky.cz

• Žádné, jelikož po více jak 14 dnech mi nebyla zaslána objednávka, která byla i telefonicky potvrzena, s garanci dodání.
    • Ohledně komunikace - nedočkala jsem se odpovědi mailem. 4x jsem se tedy telefonicky dotazovala, kdy bude objednávka vykryta, vždy přislíbeno i odeslání do druhého dne (čekaly na dodání od dodavatele) a zároveň jsem žádala o zpětnou informaci, zda je zboží odesláno či ne a měla tak případně prostor si zajistit zboží jinde. Objednávka byla podána 4. 8. a do 21. mi zboží nedošlo a ze strany prodejce mi nebylo ani podáno žádné konečné vyjádření, a proto objednávku jsem byla nucena zrušit.

Každopádně velké zklamání, jenom přísliby a ze strany prodejce absolutně žádná snaha mi podat informaci.

• zatím nevráceny peníze na účet za zrušenou objednávku ze strany obchodu

• Objednala jsem kalendář, poslala dotaz, jestli je opravdu na skladě než zaplatím, ale po 10 dnech nemám žádnou odpověď .

• velký výběr hraček
    • nereagují pružně

očekávala jsem nějakou rekci na objednávku. Na dotazy emailem neodpovídají.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dodací termíny.

Tento obchod jsem si vybral z důvodu, že zboží bylo skladem.Ani 14dnů po nákupu zboží nedorazilo.
    Není zde jistota zda zboží vůbec mají.Žádné informační emaily neposílaj.
    Tento obchod nedoporučuji.

• rychlé dodání zboží
    • Z obchodu mi poslali jiné zboží, než jsem si objednala. Jednalo se sice o velmi podobné zboží, ale pořád jiné, než měli uvedeno na webových stránkách. Kontaktovala jsem obchod emailem, ale nikdo se mi neozval. Zboží jsem vrátila a nyní čekám na vrácení peněz.

S obchodem jsem velmi nespokojená, protože zboží, které jsem si objednala nevypadalo tak, jak mají uvedeno na svých webových stránkách. Jednalo se o plyšovou hračku, kterou si dcera velmi přála a vybrala, ale bohužel nám poslali danou hračku v úplně jiném designu, což dceru velmi zklamalo. Kontaktovala jsem obchod emailem, ale nikdo se neozval. Hračku jsem tedy vrátila poštou a jsem zvědavá, jestli a kdy mi vrátí peníze.:(

• komunikace se zákazníkem a snaha vyhovět i v případě, že problém byl na straně obchodu

Obchod rozhodně doporučovat nebudu. Zboží bylo okamžitě po objednání zaplaceno. Podle vyjádření obchodu mělo být zboží po doručení platby připraveno k osobnímu vyzvednutí. Obchod ale zboží i tak nazarezervoval a prodal s komentářem, že mi volali a já jim to nebrala. Chyběla jakákoli e-mailová komunikace a snaha zboží dodatečně zajistit.

• nekomunikuje

• Žádné
    • Žádná komunikace, objednáno 5.12. ,7.12 zaplaceno. 20.12 odesláno úplně jiné zboží.

Tento obchod nedoporučuji.