• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Poslali úplně něco jiného, než bylo objednáno. A za 500,- vracet. Děkuju už ne!

• Nefer jednani

Po týdnu poslali e-mail ze zboží které bylo skladem nemohou doručit

Udajně většina pneu skladem ,doručení 3-5 dní realita byla 9 dní ,udajně posilaly ve ctvrtek ale prepravní společnost dostane zasilku až dalsí pondělí.když člověk chce čísla balíku ,je to nerealné

Reakce obchodu Europneu CZ

čísla balíků jsme Vám zaslali emailem a dodání pneu bylo zpožděno o dva dny. V plné sezóně se občas nelze tomuto zpoždění vyvarovat. Váš návrh na kompenzaci za zpoždění v tak velké částce jsme neakceptovali a tudíž chápu tón Vaši recenze.

• Na objednávku nereagovali. Zrušeno. Objednáno jinde.

• Firma uvádí nepravdivé informace o délce dodání zboží, kterých si je vědoma, nikde na stránkách o změně neinformovala, až po přijetí objednávky za dva dny skrze email. To je pozdě. Neinformuje o postupu objednávky, a konečně po dvou týdnech čekání až na dotaz zákazníka co se děje, odepíše že zboží ani nemá, že se stala administrativní chyba. Toto bych ještě pochopila v rámci týdne, nikoli dvou. Všechno špatně, všechno pozdě.

Reakce obchodu Europneu CZ

naše firma uvádí pravdivé informace jak o zboží, tak termínu dodání. V opačném případě by jsme na trhu nebyly přes 25 let. Bohužel ve Vašem případě se stala chyba v dodávce od výrobce a přišlo zboží s jiným indexem nosnosti než jste si objednala. Tato chyba byla bohužel odhalena až při expedici k Vám a tudíž pozastavena expedice a následně objednáno správné zboží s daným indexem. Zpoždění je bohužel proto tak velké, a za to se omlouváme.

• Komunikace se zákazníkem
    • Doba dodani
    • Zmatky ohledně dodani
    • Ceny

Vážený mladý pane,
    veškeré zápory, které jste uvedl jsou bohužel z Vaší strany. Na základě nedostatečného vyplnění dodací adresy nelze zboží dodat. Nereagoval jste na email ani nezvedal telefon k doplnění těchto informací.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Nakup ok, montaz nedoporucuji. Obchodnik jednal slusne, i se omluvil za sproste jednani pracovnika na dilne, ktery pneu montoval. Ta jeho nejpeprnejsi slova vsak v zakaznikovi zustanou

Reakce obchodu Europneu CZ

Omlouváme se za jednání mechanika. Neomlouvá ho ani to, že jste nedodržel termín objednání a přijel před zavírací dobou v sobotu na kompletní montáž SUV .

Při objednávání zboží jsem zadala platbu platební kartou (přirážka 1,4% z celkové částky-to jsem akceptovala) a doručení přes externího dopravce. Při shrnutí objednávky vše souhlasilo, tak jsem to potvrdila a ejhle, v potvrzovacím emailu mi přišlo, že jsem zadala platbu hotově a vyzvednutí v Hradci K. Volala jsem tedy hned do obchodu, vyřídili to se mnou velice rychle, vše vypadalo, že bude v pořádku, konečně souhlasilo dodání i původně zvolený způsob platby a celková částka, která se i se zvolenou platbou o pár korun navýšila. Sdělili mi i předpokládaný termín dodání (objednávala jsem ve středu a bylo mi řečeno, že když to dopadne dobře, tak mi zboží přijde v pátek, nejpozději v pondělí). V pátek jsem čekala celý dopoledne, jestli někdo nebude volat ohledně dopravy zboží a nikdo se neozval. Musela jsem na chvíli odjet a v tu chvíli přijel dopravce, aniž by se dopředu ujistil, zda bude někdo moci zásilku převzít a aby dal vědět v kolik je očekávaný příjezd. Naštěstí byl někdo doma, jenomže nevěděl, že je zaplacená platba kartou a ani ho na to nikdo neupozornil a samozřejmě byla zaplacená celá částka, i když platil hotově (i ta část, o kterou se částka navýšila díky zvolení platby kartou). Na jednu stranu je to pár korun, ale přijde mi to nehorázně sprostý :(.

Vážená paní Dvořáková,

opravdu není naše ani dopravce chyba, že jste si zvolila platbu kartou a nakonec jste platila hotově. Faktura je vystavená v den odeslání a řidič přepravní služby opravdu nemůže upravovat žádné faktury. Rozdíl 15,-Kč vám odečteme v příští objednávce.

s pozdravem

David Fibiger

• Ceny pneu byli ideální
    • Na internetu napsáno, že zboží je skladem, avšak nebylo...
    • Na internetu nabízeli možnost rovnou i přezutí (nikde nebyla uvedena cena -> Předpokládal jsem, že je to tedy v ceně pneu) Avšak byl jsem vyveden z omylu. Cena výměny pneu 1000kč... Motorku společně s pneu jsem zavezl k Yamaha Hradec Králové a cena za výměnu, vyvážení atd... 770 Kč... A to to k tomu ani nebylo kupováno u nich!

Obchod s produkty za dobrou cenu a předražený servis

Vážený pane Hovorko,

jsme rádi, že jste byl s cenou pneumatik tak spokojen.
    Vzhledem ke skutečnosti, kdy se slečna se kterou jste pneu vyzvedával zmínila (což vy asi netušíte, že to prozradila), že jste od konkurence a ráda by si u nás servis prohlédla, chápu Vaše konkurenční "nedoporučení" ,ale je neférové.

Rozumím ovšem tomu, že nízké ceny v našem obchodě mohou konkurenci trápit :-) a rozdíl ceny 230,-Kč za přezutí celé motorky asi nebude ten pravý důvod Vašeho negativního hodnocení :-)

U motorkových pneu je vždy uváděno k dodání do 3 dnů, což jste asi přehlédl. Pneu objednáváme přímo od výrobce a
    tím eliminujeme vysoké stáří pneumatik.

děkujeme za Váš nákup

Michal Řezníček

Europneu CZ

• 2 jsem si objednal různé zboží ze shopu a pokaždé mi bylo sdělení že bohužel zboží nemají a nabídly mi náhradní variantu dost dražší.

Reakce obchodu Europneu CZ

Mrzí nás vaše nespokojenost, bohužel se jednalo o výprodej starého dezénu a další kusy se již nevyrábí.

• Zlákala nás cena
    • nekomunikují

Zboží objednáno,nedorazilo neberou netefony ,neodepisují.....katastrofa.Škoda času!!!!

Reakce obchodu Europneu CZ

Na objednávky vytvořené v neděli reagujeme následující pracovní den, tedy v pondělí. Tak bylo učiněno i u vás. Omlouváme se, ale v neděli opravdu nejsme v práci.