• S objednaným zbožím jsem navýsost spokojen. Děkuji Europarfémy.cz!

• Vše super

nevýhoda zrušené prodejny Vinohradská

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vašeho hodnocení. Jsme velmi zarmouceni situací ohledně zrušení naší prodejny, která byla podniknuta na základě rozhodnutí vedení společnosti. I přesto, že jsme byli nuceni přijmout toto nepříjemné opatření, budeme velmi vděčni, pokud si pro doručení Vašeho balíčku vyberete naše smluvní dopravce.

Pro více informací kontaktujte prosím náš zákaznický servis e-mail: [email protected], Tel.: +420 491 204 252, kde Vám bude poskytnuto více informací.

Děkujeme za pochopení.
    S přáním krásného dne, EURO SHOP s.r.o.

• Bohužel, e shop mi dovolil zaplatit něco, co ani nemá skladem!!

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám velice líto, že jsme byli nuceni stornovat Vaši objednávku. Bohužel, v okamžiku odeslání Vaší objednávky se produkt doprodal, aniž by ho automat stihl zakrýt.

S přáním krásného dne,
    EURO SHOP s.r.o.

Dobrá komunikace a rychlé doručení

• Vždy najdu,co hledám

• Zkušenosti jen ty nejlepší
    • Spolehlivost

Oceňuji rychlé dodání zboží

Nakupuji zde pravidelně , skvěle ceny, možnost dopravy zdarma i osobní odber, velký vyber , komunikace obchodu, nezrika se zodpovědnosti napr. Za poškozené zboží při přepravě, snaží se vyjít vstříc a nabízí více možnosti kompenzace, tak aby si člověk vybral co jemu nejvíc vyhovuje . Za mě palec nahoru a doporučuji a určitě zde budu dále nakupovat , rychlost dodání zboží

Vše v pořádku;)

• Velký výběr, skvělé ceny, velmi rychlé dodání

• je poblíž metra trasy B
    • cena je vyšší než v kamenném obchodě, kde jsem zboží od stejné fmy Europarfemy kupovala předtím a navíc ani není v originál obalu

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Snažíme se poskytovat nejvýhodnější ceny na trhu a pravidelně připravujeme akce na celý sortiment našeho obchodu. Cena produktu závisí na nákupních nákladech a dalších faktorech.

Děkujeme za pochopení.
    S přáním krásného dne, EURO SHOP s.r.o.

Výhodné ceny, rychlé dodání, přehledné stránky.

Rychlá reakce, dobrá cena.

Velmi rychlé dodání

• Velký výběr, bleskové dodání a skvělá komunikace

S obchodem Europarfemy.cz jsem vždy velice spokojená, dobré ceny a rychlé dodání.

Cena za dopravu skvělá, cena produktu to samé.

Rychlé dodání