Nutná urgence, špatná komunikace,c stále nedodano

Objednala sem si a jeste porad cekam ani nekomunikuji.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Narozdíl od stolečku Kesper, přišel regál v neoriginálni krabici. Popravdě mi přijde, jako by se jednalo o již použité zboží. Regál je poškrábaný a odřený. Poměr cena/kvalita je pro mě nevyhovující.

• sortiment
    • ceny
    • deformované zboží následkem zabalení
    • chybí mi možnost levnější dopravy jako Uloženka / Zásilkovna

Objednal jsem si stojan na toaletní papír, který je převážně z plechu. Stojan mi byl doručen deformovaný tak, že se do něj dala sotva dát role papíru, protože ho někdo příliš zmáčkl když ho obaloval bublinkovou fólií. Když jsem se to pokusil napravit, tak praskl plastový podstavec - moje blbost, ale nestalo by se to, kdyby někdo neodflákl zabalení.

• rychlá dodávka
    • nedostatečná kontrola zboží před odesláním

Plastový příborník přišel s ulomeným rohem. Zabalen byl velmi dobře, při přepravě se to stát nemohlo, takže ho někdo neprohlédl před odesláním.

Reakce obchodu etc-shop

Dobrý den, Aleši,
    zboží samozřejmě před balením kontrolujeme. Ulomený růžek nejspíš někdo přehlédl. Rádi Vám příborník vyměníme za nový.
    etc-shop.cz

Stolik bol dodany uz zlozeny na palete, co by bolo fajn, keby nebol zlozeny uplne krivo. Vysuvacie policky aj suplik vycnievaju o vyse 1cm na jednej strane, pomocne listy su nalepene krivo, vycnievaju zo stoliku... celkovo je strasne odflaknuty. Prosim, dodavajte to radsej nezlozene, ked to neviete spravit poriadne.
    Platba bola mozna len cash pri paletovej dodavke.

Reakce obchodu etc-shop

Dobrý den, Julko. Stolek nám chodí smontovaný od výrobce. Výrobek jsme před odesláním kontrolovali a byl bez vad. Možná se i přes pečlivé zabalení něco pokazilo cestou. Pokud chcete zboží reklamovat, prosím, kontaktujte nás přímo emailem nebo telefonicky. Určitě to vyřešíme.
    etc-shop.cz