Dva tydny trva vyrizeni objednavky u zbozi ktere dle popisu na web strankach maji na sklade

Lampičky jsou krásny a funkční ( již jsem v minulosti koupila, vázne dodání

Reakce obchodu eSvětlo.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel výrobce neměl ani jednu z vašich položek skladem a vzhledem k omezení pracovníků na výrobě kvůli COVID-19 trvalo opětovné naskladnění dlouho a sám výrobce termín naskladnění několikrát posunul. Byli jsme ujištěni, že tato nová zkušenost, která výrobce zaskočila se již nebude opakovat.
    Pro doručení jsme udělali maximum a protože jsme jej nemohli ovlivnit zdržení jsme Vám kompenzovali.

Přejeme krásný den,

• dlouhý termín dodání

mrzí nás Vaše reakce.
    Zboží jsme doručovali ve lhůtě uvedené na stránkách výrobku. Ve Vašem případě, kdy se jedná o většího množství se to povede i rychleji.
    V případě, že zákazník chce doručit zboží rychleji než jsou uvedené termíny na webu,jsme to v tomto případě schopni zařídit, pokud takovou informaci obdržíme již při zadání objednávky.
    Pro rychlé doručení děláme maximum co je v našich silách.

Přejeme krásný den,
    Tým eSvětlo.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• velký sortiment
    • neinformují o dodání
    • po 17-ti dnech informují o prodloužení termínu, ale neví, kdy dodají
    • v jiných obchodech toto zboží mají, není to celková nedostupnost

pokud vyberete něco, co mají skladem, tak snad ok, ale jinak objednejte jinde

Dobrý den, Martine,

Dodání Vašeho zboží bylo zpožděno vyprodáním skladových zásob u výrobce.
    Toto zboží nedodával ani do jiných obchodů v Čechách a na Slovensku. Termín který jsme Vám nabídli, vycházel z informace od výrobce. Učinili jsme pro Vás maximum, včetně neustále urgence u dodavatele svítidla.

Přejeme hezký den.

Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu eSvětlo.cz

Vaše svítidlo bylo nedostupné u výrobce, o čemž jsme Vás informovali emailem.
    Jako omluvu jste od nás dostali kompenzaci formou slevy na zboží.
    Snažili jsme se Vám maximálně vyjít vstříc.

Tým eSvětlo.cz

Na e-mailový dotaz o termínu dodání bez reakce. Číslo mobilu v potvrzení objednávky neplatné !!! Teprve po kontaktu na jiné číslo neurčitý příslib termínu dodání cca 1 měsíc od platby !!!

Dobrý den, Miroslave,
    Na telefonní číslo v objednávce se můžete dovolat v pracovní době 9-17h.
    Vaše zásilka byla zpožděna od dodavatele, za což se velmi omlouváme a informovali jsme Vás o této skutečnosti emailem.
    Kontaktovali jsme zahraničního dodavatele, abychom Vám mohli dát co možná nejpřesnější termín dodání.
    Snažili jsme se pro Vás dělat maximum.

• telefon nikdo nezvedá
    • zboží nedorazilo
    • žádné informace od prodejce ani emailem

Zboží objednáno 4.11.18 a 20.11.18 stále nedorazilo.
    Do obchodu jsem se nemohl dovolat a když se mi to podařilo tak slibovali že druhý den dorazí, utekl zase týden a zboží zase nedorazilo a do obchodu se opět nemohu dovolat.

Reakce obchodu eSvětlo.cz

omlouváme se za komplikace s objednávkou. 15. 11. 2018 jsme byli v telefonním kontaktu ohledně Vaší objednávky a informovali jsme vás o tom, kdy zboží odešleme. Bohužel se termín zaslání zboží od dodavatele prodloužil, za což se samozřejmě velice omlouváme. Zmeškaný hovor máme od vás pouze jeden, a to mimo pracovní dobu zákaznické podpory. Zásilka již byla v pořádku odeslána. Za komplikace se ještě jednou velice omlouváme.

• Nekorektní jednání.

Objednávka byla potvrzena, slíbeno dodání zboží. Po několika dnech přišel mail s oznámením, že se lampa již nevyrábí . Byla mi nabídnuta velmi podobná, ale za skoro dvojnásobnou cenu.

Reakce obchodu eSvětlo.cz

u Vaši objednávky nám výrobce oznámil, že lampa se již nevyrábí.Snažili jsme se sehnat výrobek u našich partnerů, bohužel bezvýsledně. Protože hledáme vždy řešení, nabídli jsme Vám od výrobce lampu se stejnými parametry i designem, s tím že jsme upozornili na zvýšenou cenu oproti původní. Chápeme, že změnu ceny jste nečekala, proto jsme Vám za náš obchod nabídli maximální možnou slevu.
    Omlouváme se za komplikace, vyšli jsme Vám vstříc, jak jsme mohli.

S přání pěkného dne,
    Tým eSvětlo.cz

Zboží nemám za 11 dní ještě dodané. *** konkurenční obchod *** mi dodává objednávku do týdne ! A přestože jsem zboží ještě nedostal, přišel mi tento dotazník. To má být ironie ????

Dobrý den, Dandy,
    omlouváme se za komplikace spojené se zpožděním dodávky. O zpoždění jsme Vás informovali jak emailem tak telefonicky.
    Dodání jsme urgovali u dodavatele, bohužel bylo zpožděné přepravní službou.
    Chápeme, že jsme Vám způsobili komplikace a proto jsme Vám nabídli slevu na Vaši objednávku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Velice dlouhá dodací doba í když obchod na svých stránkách slibuje dodání do 3 dnu.

Dobrý den, paní Lenko,
    mrzí nás, že nejste zcela spokojená. Před svátky může dojít ke zpoždění dodání, snažíme se tomu však co nejvíce předejít.
    Velice se omlouváme za komplikace.
    Zuzana Zicháčková
    manažer eSvětlo.cz

Již týden píšou, že zboží vyexpedovali, ale kde nic tu nic.

Dobrý den, pane Sysle,
    velice se omlouváme za vzniklé zdržení a případné komplikace.
    Dodávka se zpozdila o 2 pracovní dny (místo v pondělí dostanete zásilku ve středu, což je dnes).

Pěkný den

• Dlouhá doba dodání

Obchod má široký výběr zboží,ale s dodací lhůtou nejsem spokojena, čekám již 14 dní a nic, zboží je stále na cestě.
    Obchod proto nedoporučuji.

Dobrý den paní Hájková,
    dovolte mi vše vysvětlit, protože 14 dní nečekáte.
    Vybrala jste si produkt s dostupností do týdne. Přepravní společnosti jsme Vaši zásilku předali 7. pracovní den po objednání. Přepravní společnost doručuje Vaši zásilku dnes, tj. druhý pracovní den po předání.
    Vaše hodnocení nás mrzí a doufáme, že jsme Vám vše objasnili.

• Rychlost a ochota
    • Dorazilo jiné zboží,část zboží byla kým si vyměněna,část zboží byĺa nejspíše někde používána a tudíž není nové.bordel ve fakturách.

Doufám že tato objednávka byla vyjímka,předchozí objednávka byla naprosto v pořádku

Dobrý den pane Lukáčku,
    žárovku Vám ochotně vyměníme a omlouváme se za nedopatření. Zároveň jsme Vám přibalili jednu žárovku zdarma navíc.
    Jak jste došel k "bordel ve fakturách", nevím :-)

• komunikace

Dobrý den pane Tenglere,
    mrzí nás Vaše hodnocení. Omlouvám se za komplikace, vyšli jsme Vám vstříc, jak jsme mohli.

Jsem nespokojen

Dobrý den pane Procházko,
    omlouváme se za komplikace v dodání.
    Děkuji.

Tým eSvětlo.cz

Svítidla za 14.871 Kč jsem objednal 11.2.16. Do dnešního dne 26.2.16 nedorazilo ani mě obchod nekontaktoval.

Dobrý den pane Herejku,

vzhledem k tomu, že jsme spolu komunikovali již od 27.1. a ve všech aspektech Vaší objednávky (sleva, změna adresy, možnost sobotního doručení atd.) jsem Vám bez váhání vyšla vstříc, nerozumím tomu, proč jste se neobrátil přímo na mě.

Došlo ke zdržení expedice, jelikož nám dodavatel dodal pouze část svítidel. Aktuálně řešíme, kdy dorazí zbytek, o čemž jsem Vás dnes chtěla informovat, čekám pouze na odpověď dodavatele.

Zuzana Zicháčková
    za eSvětlo.cz