objednával jsem zboží skladem, objednávka se zpracovávala tři pracovní dny a pak byla zrušena s tím, že zboží není skladem

• Paní volala byla milá ale od té doby žádná zpráva.

• Poslal mi jine zboží než bylo na obrazku

Mužete zkusit i jiny eshop

Reakce obchodu Snakesub

mrzí nás, že jste s našimi službami nebyl spokojen. Zboží ale bylo vráceno s tím, že Vám brejličky nesedí, ne že Vám dorazilo jiné zboží. Bylo Vám nabídnuto, že zašleme jiný typ brejliček, ale odmítl jste.

I přesto jsme rádi za každou recenzi. Můžeme tak pracovat na zkvalitnění našich služeb.

Váš Snakesub tým

• skladem, jak uvádějí, zboží nemají

Reakce obchodu Snakesub

bohužel se nejednalo o zboží skladem, které jste objednal, nýbrž o zboží u dodavatele. Nejsme bohužel schopni hlídat sklady našich dodavatelů, kdy a co vyprodají. Při množství zboží, které nabízíme, to jednoduše není možné uhlídat. Zákazníkovi se vždy snažíme v takové situaci nabídnout alternativu.
    Ještě jednou se omlouváme za komplikaci.

• rychlost dodání
    • malou kontrolu při zabalení zboží

Zboží dorazilo v nepoškozené krabici,velmi neodborně zabalené(prasecky).Úložné desky polystyrenu rozlámané,
    zboží uloženo chaoticky,bez seznamu všech dílů dodaného zboží,počet neodpovídající zobrazení zboží na webu !

Reakce obchodu Snakesub

snažíme se balit zboží tak, aby k zákazníkovi dorazilo hlavně nepoškozené. Bohužel to, že polystyren popraskal během dopravy asi těžko ovlivníme. Jak je známo dopravci s balíky nezacházejí zrovna nejlépe. Pokud víme, jednalo se o hořákovou soupravu, která je zasílána v originál balení, tudíž přesně nerozumíme chaotickému uložení, dodací listy nepřikládáme k žádné objednávce. Lze je zaslat na vyžádání.
    Přesto si vážíme vaší recenze, které nám ukáží, kde třeba ještě zlepšovat naše služby.

Váš Snakesub tým

• výhodou byla nabízená cena
    • nespolehlivost v skladové evidenci

již uvedeno

Reakce obchodu Snakesub

mohu se optat, zda jste objednávku dělali na českém či slovenském eshopu? Na českém eshopu jsme daný den a čas neobdrželi žádnou objednávku, která by byla stornována.

Budeme rádi, když se nám opět ozvete, rádi bychom tuto situaci dále řešili, už jen proto, abychom tomu dokázali předcházet.
    V případě vyřešení situace na Vás u nás čeká malý dárek jako omluva.

Váš Snakesub tým

• na obrázku je dětská vesta s mezinožními popruhy pro větší bezpečnost, ovšem vesta je nemá

obchod možná není špatný, ale aby si člověk radši telefonicky ověřil, co vlastně objednává, jelikož obrázky jsou matoucí

Reakce obchodu Snakesub

jelikož jsou mezinožní popruhy pro bezpečnost neplavců - dětí, u větších velikostí (jakou jste potřeboval vy) se nepředpokládá potřeba tohoto popruhu. Telefonicky jsem s vámi výběr vesty konzultovala, tuto skutečnost o popruzích jsem vám sdělila. Obrázky poskytuje výrobce vest.
    I tak děkujeme za recenzi a doufáme, že na náš internetový obchod nezanevřete
    Vendula Snakesub