Velmi rychlé zaslání, výborná komunikace, ochota, mohu jen doporučit.

• Krásné zboží, podrobný popis, velmi rychlá expedice

To nejlepší co pro svoje prsa můžete udělat!! Pomohou i po e-mailu s výběrem velikosti!! Doporučuji ❤️

• Skvělý a profesionální přístup, milé prodavačky a dobré ceny

Rychlé a příjemné jednání.

Úžasná komunikace s paní prodavačkou na provozně (Praha 2). Vybrala mi a taktně sdělila správnou velikost bandeletky :) Na místě vyzkoušeno, odcházela jsem velmi spokojená a vřele doporučuji.

• Pěkný výběr zboží, které jinde nemají
    • Hezké balení
    • Nenašla jsem

• profesionální přístup
    • milé jednání
    • ochota
    • široký výběr

E-shop je přehledný, výběr velký, dá se konzultovat i po telefonu, ale přístup na prodejně je tak skvělý, že se mi vyplatí jet přes půl republiky koupit podprsenku.

• Skvělá komunikace a ochota.

Opravdu doporučuji, vše jsme vyřešili pomoci e-mailu. Potřebovala jsem plavky ve velikosti kterou nenabízejí, ale nebyl problém dohodnout se na velikosti a plavky objednat. Už dorazily a sedí perfektně.

Velmi rychlé dodání. Krásné zboží a balení zásilky. ❤️

odborné poradenství

Wonderful, even though the products didn't match the size I was after, the girl working there was most helpful, even though I can not speak Czech. 10/10 nice lingerie shop in Prague.

Tohle je podruhé co tady nakupuji, podprsenky mají kvalitní, ceny vyšší, ale to se dá očekávat. Rozhodně se vyplatí koupit kousek za ~1500 a mít pohodlí, než se tísnit a škrábat v nějaké za třista z tržnice. Komunikace s obchodem je ale snad ještě lepší a důležitější - hlavně, jestli máte taky trošku podivné míry. Mě pomohly najít čistě přes online komunikaci perfektní fit při minulém nákupu, teď jsem šla na jistotu a ooh, taková paráda si prostě naklikat vaší velikost a vybírat. Nemusím řešit, že má každý obchod míry jinak, nemusím zjišťovat a doufat že mi budou a budou příjemné na nošení. Tenhle e-shop má ve mě věrnou zákaznici, tím spíš, že rozšiřují a budou se věnovat ještě víc podprsenkám pro maminky. Je fajn vědět že v budoucnu se budu mít kam obrátit.

Reakce obchodu Správná podprsenka

moc děkujeme, že jste si našla čas napsat tak rozsáhlou zpětnou vazbu :) Jsme moc rády, že jste spokojena s naším spodním prádlem a také s naší komunikací a službami , byť poradenství probíhá takto na dálku. Věříme, že se Vám bude nové spodní prádlo krásně nosit a můžete se na nás kdykoliv v budoucnu s důvěrou obrátit - ať už při nákupu klasického spodního prádla, nebo právě mateřského, které zmiňujete :)

Vaše Správná podprsenka

• Podprsenka podle kalkulacky pasuje ja prdel na hrnec
    • Bohuzel maly vyber na eshopu v moji velikosti (32B) :-( doufam ze v kamenne prodejne to bude lepsi a vyberu si vice padnoucich kousku

S prvnim nakupem jsem spokojena

Skvělá domluva, rada ohledně velikosti, s výměnou velikosti absolutně není žádný problém. Doporučuji všem. Iva

• Jako vždy, skvěle poradily
    • rychle odeslaly
    • zboží odpovídá tomu, co jsem požadovala

• Příjemná a nápomocná prodavačka - poradí, nenutí.

Vše perfektní.

• Rychlost, ochota

• Kvalitní zboží

Úžasný přístup. Poradenství. Vlídná komunikace. Balíček byl krásně zabalen, radost pohledět. Rychlost dodání zboží.