Reklama
Přihlásit se a přidat příspěvek
  • Deklarují zboží SKLADEM, které vůbec nemají. Na emaily nereagují, peníze nevracejí.
    Y. Škopková

  • Odkud berou ty ceny ..předražené..zloději.

  • Objednal jsem zboží před několika dny, zaplatil kartou, zboží bylo skladem. Doteď mi nepřišel žádný e-mail či jiné potvrzení o stavu objednávky.

  • Objednala jsem před 5 dny zboží skladem a dosud se mi nikdo neozval, pouze přišlo potvrzení objednávky ihned po přijetí. Při urgenci jsem se dozvěděla, že zboží objednali u dodavatele. Opravdu? To je asi běžný postup u zboží skladem??? A prý mne bude kontaktovat dopravce. Wooow v dnešní době opravdu přežívá takto "spolehlivý" eshop

  • Osobní odběr na našich pobočkách zdarma - navštivte náš eshop https://eshop.eiffeloptic.cz/

  • Často jsem v jejich nabídce našel totožné zboží za různou cenu. Třeba Uncharted: The Lost Legacy (PS4) nabízej za 463 nebo 896. Jsem z toho jelen.

  • Ověřeno zákazníky?
    Co to znamená?
    U produktu: Kinect Senzor (XONE) - 1ks - 2664 Kč/ks
    mají už více jak týden napsáno skladem a když objednáte, tak vám sdělí, že není dostupné.
    I když vám pošlou tuto informaci, pořád je u zboží skladem.
    Zároveň se ukazuje i na Heuréce položka skladem.
    Kdo to ověřuje?

  • Výdejní místo pobočky Eiffel Optic na ulici Česká 22 v Brně je jedno z nejhorších výdejních míst jaké si může člověk vybrat. V tomto obchodě jsem byl již vícekrát a to i v doprovodu Romské představitelky brněnské Romské komunity a personál se choval vždy neochotně a velmi protivně a to i v případě, že jsem nebyl doprovázen představitelem Romské komunity. Jsem aristokratického původu z vysoce postavené původně německo-židovské rodiny a chodím výhradně v diplomatickém oblečení, tedy v tesilkách, v diplomatické košili a kravatě. I přesto se personál firmy Eiffel Optic ke mně a k nám za doprovodu člena Romské komunity choval neprofesionálně. Přístup k zákazníkovi je vždy o ochotě. V případě Eiffel Optic se jedná o termín „Win-lose“. Brýle jsem si rezervoval u paní Augustinové v Optice Augustinovi v Bystřici nad Pernštejnem. Je mi milejší jet šedesát kilometrů daleko než poslouchat ten arogantní personál v Eiffel Optic. Také mám dobré zkušenosti s optikou Richter, Krouman, JOY OPTIK - pobočka Jihlavská 20, Brno - FN Bohunice, spkojený jsem také byl v optice APIA.

  • 21.6. jsem na pobočce v Brně na ulici Masarykova 32 zakoupila sluneční brýle v hodnotě 3464 kč ( Renard). 2x vypadlo pravé sklo, vždy opraveno přímo na prodejně. Na potřetí vypadlo levé sklo, brýle zaslány 12.8. na "reklamaci" s tím, že se požadovalo tento vadný kus vyměnit za nový a nebo vrácení peněz. Z obchodu se po týdnu ozvali, že na pobočce na České měli úplně ten samý model, takže si můžeme dojít pro tento "nový kus". Včera byli rodiči na prodejně vyzvednut tento údajný nový kus, přičemž je zřejmé, že se jedná o ten stejný vadný kus!!!(šroubky na brýlích nesou známky poškození po opravě a podle dvou dalších znaků jsem ještě poznala, že se jedná o ty stejné vadné/ reklamované brýle) . A levé sklo po jemné dotyku opět vypadlo. NIKDY VÍCE

  • Já jsem též zklamaná , při objednání 12ks kachniček kdy uváděli 44kč , jsem si je objednala 3krát s tím, že mi přijde 36ks a smůla přišli jen 3ks, takže zbytečně jsem zaplatila za dopravu...Eshop by měl u všeho uvádět, že cena je za 1ks! Tudíž mě kachničky vyšli na dost penět! Nedoporučuji

  • Též nejsem spokojená s tímto eshopem,zboží objednáno,bylo po rozbalení na pobočce,zjištěno poškození,tudíž reklamace,nešlo odstoupit od smlouvy a navrátit peníze,zaplatila jsem hotově,nyní mi peníze přijdou na üčet i přes můj nesouhlas a žádání vyplacení hotově . Prodavačky nejsou proškolené ohledně tohoto shopu!!!!!

  • Nedoporučuji u tohoto obchodu objednat a zaplatit dopředu. Objednávka provedena 2.12. (č.obj. 127960), ani po 10 dnech zboží nemám. Nikdo nekomunikuje (2x jsem žádal o číslo zásilky, po sdělení a ujištění paní Veroniky Thürnerové, že čočky budu mít nejpozději do čtvrtka 8.12.). Na kontaktní telefon se nedá dovolat (pochopitelně). NEDOPORUČUJI!!!

  • Jsem z obchodu velmi zklamaná. Nereagují na maily. E-mail adresa je zrušená a na odeslané z nové adresy nikdo nereaguje. Objednala jsem si v listodu a do dnešního dne přes dvě výzvy mi přišlo jen oznámení 30.11.2016 - automatické oznámení: objednávka se vyřizuje.
    Nemohu doporučit !

  • zboží není skladem, ale na stránkách pořád skladem je, čočky si objednávám již potřetí jak blbec s prominutím, Jednou došli asi po týdnu (nebyl jsem už v Brně). Po druhé došli jiné dioptrie a když je objednám po třetí, tak mi dojdou o týden pozděj ale na strákách jsou vesele na skladu dál ....Tohle je naposledy co jsem u vás něco objednával a když už to děláte takhle tak POSÍLEJTE ASPON KUPON NATO ABY SI ZÁKAZNÍK TEN DEN MOHL VYZVEDNOUT ČOČKY NA PRODEJNĚ ZA CENU ESHOPU A NÉ ŽE JE NAKONEC 3 TÝDNY BEZ ČOČEK. Příště kupuju hned jinde a nebudu čekat 3 týdny na eiffel optic.

  • Rád bych ohodnotil tento obchod, ale to se asi nestane, jelikož pokaždé, když jsem u nic něco objednal (a zboží bylo označeno, že je skladem), přišlo mi asi po týdnu upozornění emailem, že bohužel musejí mojí objednávku vystornovat, jelikož zboží už nemají a mít nebudou. A zboží na stránkách? Vesele skladem dál.

    Kdyby se to stalo jednou, mávnu nad tím rukou, ale stalo se to dvakrát a potřetí už ani neodpověděli. A reakce na stížnosti? Jděte na Hlavní nádraží a řekněte to prvnímu feťákovi, na kterého narazíte, budete mít větší úspěšnost a možná u něj i to zboží bude skladem.

  • dostala som na narodeniny poukažku v hodnote 7000kč do eiffel optic ktorej som sa veľmi potešila.Tak som sa vysmiata vybrala k Vám do palladia.No zmizol mi usmev z tváre keď som zbadala tu zbierku modelov z roku 2005 a extrémne nepríjemne predavačky ktomu ako bonus.Tak som si povedala že to bol len zly deň a pridem inokedy.Prešla som VŠETKY prevádzky v Prahe v každej som sa stretla so staromódnymi modelmi a pravidelne neprijemnými a neochotnymi predavačkami. Sú to presne dva mesiace co obchádzam predajne a čakám na nové modely kedze predavačky mi poradili ze každý tyždeň im chodí nový tovar.Nemajú v sebe ani toľko aby mi ponukli objednať nejaký model z katalógu na ktorý som ochotna čakať! Ďakujem určite Vašich služieb využijem aj nabudúce.Moj priateľ silno oľutoval investíciu 7000kč do poukážky.Samozrejme zameniť mi poukažky v hodnote 7000kč za peniaze mi odmietajú. Ďakujem @eiffeloptic1 @eiffeloptic za "ochotu a široký výber". Je dosť smutné že ani zadarmo si tam neviem vybrať okuliare.Kompetentny by mali zvážiť človeka ktorý ma na starosti výber modelov sme v roku 2016 a to že maju značku Gucci/Prada atd vo vyklade ešte neznamená že to je trendy.

  • Petra: Suhlas !!!

  • Pri vybere novych okuliarov som si nechal poradit od predavacky, ze drahy model titatovych ramov (250€) mi bude sluzit bezproblemov dlhe roky a ze keby nahodou nieco, staci ich zaniest k nim a oni sa uz o to postaraju. Po 22 mesiacoch bezneho pouzivania sa ramy rozpadli na dve polovice a bolo krasne vidiet, ze ram praskol v mieste zvaru bez cudzieho zavinenia. Po 30 dnoch mi domov poslali vyjadrenie, ze moju reklamaciu zamietaju a ako nadstandard mi ponukaju opravu titanovych ramov za bratru ludovych 80 eur. Neviem ako by som mohol Oiffel optik doverovat ze dokaze nieco poriadne opravit a ram nepraskne opat v mieste opravy z coho opat obvinia zakaznika. Nestazujem sa na vyrobcu ramov kedze kazda firma ma iste percento vadnych vyrobkov, ale pristup k reklamacii ma ohromil a dokazal ma presvedcit ze takej spolocnosti uz nie je mozne verit.

  • Zdá se, že "dlouhodobé technické problémy" jejich eshopu přetrvávají i další rok. A zase klasika - objednávka, potvrzující mail a pak už nic. No co, objednám jinde. Jen nechápu, proč konečně ty retardy, co to mají na starosti, nevyhází a nevezmou někoho, kdo by dělal svojí práci tak, jak má...

  • Klaudie Osičková: ještě dodávám že na otázku po levnějších dioptrických brýlích pro mého otce, který je neustále ztrácí a proto nemá cenu investovat nějaké větší částky, jsem byla velmi posměšně poslána do drogerie. Pracovat v optice je zřejmě pro tuto dámu posledním zářným bodem jejího skomírajícího života, že se cítila tak na koni.