• Objednávka je uhrazena, zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje.

• Extremne zla komunikacia
    • Obchod robi s zlym kurierom, ktory nikdy neda vediet dopredu ze pride na adresu.

Nechapem ako je este mozne ze robite s GLS na Slovensko. Toto je najhorsi dodavatel. Predpokladaju ze clovek ma na nich cakat denno denne aby mu dorucili objednavku. Hroza a skoda pre Vas. Nikdy uz neobjednam.

Reakce obchodu eShopak

moc se omlouváme za vzniklý problém. Situaci budeme řešit s vedením GLS, tak aby se podobný problém již neopakoval. Rozhodně nás vzniklá situace mrzí a podnikneme všechny kroky k nápravě.

Tým Eshopak

• Zbozi dosud nedorazilo a nikdo se neobtezoval dat vedet,kdy dorazi!

Nejsem spokojena s dodanim zbozi.Objednala jsem po vanocich a dosud se nikdo neracil ozvat,kdy bude zbozi odeslano!!!Nebylo napsano,ze neni skladem!

Reakce obchodu eShopak

Zákaznice si vybrala úhradu předem na účet a úhradu neprovedla ani po upozornění.

Doručení trvalo celých pět pracovních dní - v dnešní době poněkud dlouhá doba. Na stránk však uvedena poněkud zavádějící informace, že je zboží doručováno do 24 hodin.
    Jinak vše v pořádku.

Na eshopáku nakupuji poprvé, jeden make-up byl úplně vyschlý... nešel vymáčknout.... odstíny byly velmi tmavé na evropské poměry. Jediné co mě překvapilo byla cena... vzhledem k tomu, že jsem vizážistka budu doufat, že mi k něčemu aspoň jeden make-up bude!

Reakce obchodu eShopak

mrzí nás, že jste nebyla s produkty spokojena. Pokud se jedná o závadu výrobku, samozřejmě uznáme reklamaci a zboží nahradíme. Kontaktovali jsme Vás e-mailem pro dořešení.

tým eshopak.cz

• Nebyla dodána kompletní objednávka, žádná reakce na upozornění nedodaného zboží, žádné vrácení peněz.

• Zboží bylo velmi špatně zabaleno, při převzetí vypadlo z kartonové krabice , a přitom stačilo málo, karton přelepit páskou i napříč tedy do kříže !