V pátek jsem objednal 2ks powerline z 5 skladem. V po místo zboží přišel e-mail" vaši objednávku jsem zrušil " !!

Reakce obchodu ZoneComp.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velice vážíme.

Bohužel nevím, kde jste na našem eshopu vyčetl, že máme 5 ks skladem, protože tato informace se tam nezobrazuje. A ani jsem Vám tuto informaci nesdělil telefonicky a ani emailem. Bohužel na eshopu není nastaveno, aby se zboží hned bloknulo po objednání, proto může nastat situace, že stejné zboží objedná někdo před Vámi a na Vás už nezbude.

S pozdravem ZONEComp.cz

• nabídka zboží, které se nedá sehnat od dodavatele

celkově nemohu posoudit, jediná zkušenost, že obchod nabízel zboží, které nemůže dodat

děkujeme za recenzi.

Nabízené zboží se snažíme hlídat, zda je ještě možno objednat, ale někdy se bohužel něco přehlédne. Budeme se více snažit a kontrolovat častěji.

S pozdravem ZONEComp.cz

• Hodně zboží.
    • PPL je jediná dopravní možnost.

děkujeme za recenzi.

Je nám líto, že náš obchod nedoporučujete i přes to, že zboží Vám dorazilo včas a v pořádku.

• Není možné se dovolat přímo na nějakou osobu z Heureka, stran porady v dalším postupu. Nedovolal jsem se ani na prodávajícího, abych se mohl osobně dohodnout na prodeji. A tu náhle jsem upozorněn na sankcionování !

Asi je dobrý pro lidi, kteří ovládají práci s počítačem. Rád bych provozoval tyto nákupy, ale není mi přáno !!!
    První nákup dokovací stanice ZALMAN dopadla výborně, protože mi ji zařídil známý.

děkujeme za recenzi.

Nevím, kde nastal problém s komunikací. Předpokládám, že v době Vašeho volání jsme hovor bohužel nemohli přijmout. Pokud nemůžeme z nějakého důvodu hovor přijmout, voláme hned zpět. Komunikaci se budeme snažit zlepšovat.

Bohužel nevím o jaké sankciování jde, protože z naší strany určitě žádné není.

Vámi objednané zboží bylo skladem a bylo hned expedované po připsání peněz na náš účet, tedy do 2 dnů.

• - cena
    • - doba dodání
    • - komunikace se zákaznikem

děkujeme za recenzi.

Doba dodání je bohužel závislá na dodávce zboží od dodavatele. Pokud zboží dodavatel nemá, tak dodání zboží k Vám trvá do té doby, než nám ho dodavatel pošle. Toto bohužel neovlivníme.

Komunikace se zákazníkem není optimální a jsme si toho vědomi. Eshop rozesílá emaily o objednávce a odeslání zboží zákazníkovi automaticky. Když není zboží skladem a čeká se na naskladnění, tak se už zákazník automaticky neinformuje. Snažíme se to hlídat a sdělovat přibližnou dobu naskladnění individuálně, ale někdy se to neuhlídá. Budeme se snažit tento nedostatek napravit.