• Super kvalitní zboží

Kupovala jsem si zde lahev na kolo. Je to již několikátý produkt odtud a se vším jsem spokojena. Rychlost zpracování objednávky i doručení zboží byla závratná, do dvou dnů od objednání byla lahev doma.

děkujeme za Váš čas a hodnocení, těší nás Vaše spokojenost.
    Pokud byste potřebovali doplnit jakékoliv další informace, neváhejte nás kontaktovat na tel.: 499 876 148 nebo na emailu [email protected] .
    www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

Krásné a velmi kvalitní zboží. Velká spokojenost, velmi děkuji.

www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

Dobrá komunikace rychlé doručení. Spokojenost.

www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

• Rychlé dodání, nabídka prezentů, kvalitní zboží

www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

Vše v pořádku, kvalitní zboží

www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

• Možnost sestavení si vlastní kombinace, rychlost dodání. Kvalita výrobků.

www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

Super komunikace, rychlé dodání. Spokojenost.

www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

Rychlé dodání, přehledný eshop, perfektní informovanost a sledování pohybu objednávky od vytvoření až do dodání.

• Všechno v naprosté pohodě
    • Žádná

Šlo to jak po másle.

www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

• Hlavní výhoda je, že si dcera může vložit pod průhledku kdykoli jakýkoliv svůj nakreslený obrázek podle nálady či ročního období.

• rychlost, dobrá cena

www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

• Nakupují zde dlouhodobě a vždy bylo vše v poradku
    • Kvalitní zbozi
    • Rychle dodani
    • Milé jednani

• Velký výběr vzorů
    • kvalitní výrobek

www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

• Skvělá komunikace, extrémně rychlé dodání objednaných produktů. Maximální spokojenost !!!!
    • Žádná negativa.

www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

• Obal, láhev, kryt láhve, náhradní díly, vše, na jednom místě
    • U náhradních dílů: za pár gramů plastu dat 60kc 70 Kč , když výroba je do koruny mi přijde přehnané

Reakce obchodu ZDRAVÁ LAHEV®

děkujeme za Váš čas a hodnocení.
    www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

vše OK - rychlost odeslání, pečlivé zabalení :o)

výborné

Reakce obchodu ZDRAVÁ LAHEV®

děkujeme za Váš čas a hodnocení.
    www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

Obchod hodnotím za 1* ale doručení balíkovnou a ještě do boxu je vražedná kombinace což jsem nevěděla od 7.11 naháním zásilku na sledování pořád zásilka někde v Praze po půl hodině telefonu s balíkovnou mi bylo řečeno že zásilku přivezou odpoledne do boxu (do večera zpráva žádná) druhý den opět telefon na půl hodiny abych zjistila kde mám balík tak zjistily že mi sistém neposlal kod. po odeslání kodu a konečné snaze si balíček vyzvednout nefunfuje box (neotevřel se) výsledek? dnes je 10.11 a balíček je bůhví kde tváří se jako vyzvednutý ale měly by mi ho dát na poštu ale nikdo už neřekl kdy.

Reakce obchodu ZDRAVÁ LAHEV®

děkujeme za Váš čas a hodnocení. Dle našeho rozhovoru předpokládáme, že se vše nakonec vyřešilo.

• Kvalita
    • doprava Českou poštou, resp. balíkovnou

Reakce obchodu ZDRAVÁ LAHEV®

děkujeme za Váš čas a hodnocení. Podali jsme na Českou poštu Reklamaci na dodání zásilky, tak snad bude balíček co nejdříve doručen - děkujeme za pochopení.
    www.zdravalahev.cz / www.zdravasvaca.cz

• Rychlé dodání, ještě rychlejší komunikace :-)