jAK MÁM OHODNOTIT E-SHOP, KDYŽ MI ŽÁDNÉ ZBOŽÍ DOSUD NEBYLO DORUČENO, JSEM NESPOKOKOJENÁ S NABÍZENÝMI SLUŽBAMI

• Do této doby zboží nedorazilo, byla jsem se zeptat v zásilkovně, kde si mám knihu vyzvednout, ale tam zboží není, a ani neznám heslo k vyzvednutí. Pak opravdu nevím, proč mám vyplňovat tento dotazník.

• Přestože jsem žádala,aby zboží bylo odesláno až v pozdějším termínu,nebylo to respektováno .Poté jsme byla bombardována esemaskami,abych si zboží vyzvedla..

Prupisky byli zabaleny do novin a vloženy do bublinkové obálky..jedna hlavička byla ulomená.Zboží jsme odeslala zpět.Ne kvůli poškození,ale ,protože se mi nelíbilo.Přišlo mi to jako laciný kýč.

• Prehledny

Profesionalni pristup, doporucuji.

• když vám zboží nepošlou - ušetříte
    • nedodá, co si objednáte

• dvanáctý den po zaplacení se mi nikdo neozval... asi jsem přišla o 250,--Kč

85Kč za poslání poštou
    a dalších 50Kč za poslání na dobírku je nehorázné!!

• Kniha JMÉNA byla nabídnuta se slevou, tak jsem si 2ks objednala, zaplatila převodem z účtu. 13.10.mi bylo sděleno, že kniha bude expedována nejbližší úterý a už je 23.10 a zatím jsem knihy neobdržela.Děkuji za reakci Poláková
    Vzhledem k tomu, že muže být zpoždění odvislé od zpoždění vydání knihy zdržím se ostatního hodnocení.

• V objednávce byla jiná doručovací adresa než fakturační a toto nebylo akceptováno. Zboží bylo dodáno na fakturační adresu, takže muselo být opět přeposíláno adresátovi, kterému bylo objednáno.
    • Dobrý den Zdenko Blechová ,nic proti vám ,ale objednal jsem si u vás věci, pro mámu k vánocům a ještě min nic nepřišlo, to mám objenat znovu nebo co ,já to právě chci pro mámu k vánocům ,objednal jsem si to před 11 dny .
    • Všechny.

blbá zkušenost, ještě mi nic nepřišlo .jěště ,že je tu dotazník na vyplnění ,žádnej kontakt na vás ,že bych vám zavolal.

• Zboží jsem objednala a nepřišel mi ani mejl o potvrzení objednávky ani zboží:-(((