• Klidne misto
    • chaoticky rozhazene, neni nic oznacene, musite chodit podle planku, ktery si vezmete hned u vstupu, kde vas hned zkasiruji.

Tesili jsme se na krasny vylet a byli jsme velice zklamani,na netu nadherne nafoceno, ve skutecnosti par labyrintu rozesetych po neupravenem parku, nehorazne vstupne.My nedoporucujeme.

• Dobrý nápad s labirinty pro rozlehlou zahradu
    • v sobotu jsem se s dětmi odhodlal k návštěvě zámku Loučeň o kterém jsem vždy slyšel: "mají tam bludiště a spousty akcí pro děti".
    • A hlavně dobře zvládnutý marketing, to už jsem musel bohužel poznat sám. První překvapení mne čekalo už při příjezdu, prakticky žádné parkoviště a auta kde se podíváš. Druhé hned u brány, za 2 dospělé a 2 malé děti 680 Kč vstupného do zahrady se mi zdálo trochu více než obvykle, ale třeba bude super program a zábava… No stánky kde po frontě razítkují papír za soutěže, které děláme s dětmi na naší zahradě 3x do roka a to s větším nápadem, mne moc nepřesvědčili. Děti si po vysoutěžení postáli frontu na 2 bombony a nějajkou placku a jelo se domů. A to nejlepší, jako obvykle, na konec. Obec se hemžila dopravní policií, která si vše hezky fotila. Po rozhovoru s příslušníkem jsem se dozvěděl, že je pozval pan starosta. V zákazu jsem nebyl, ale za stání koly na trávě můžu očekávat další pokutu a ponaučení k výletu do Loučně. Vím že oprava a údržba zámků je finančně náročná záležitost, alezde jsem měl pocit úplně jiný,a to dobře rozjetého vlaku na peníze. Ne že by na tom bylo něco špatně, ale čekal bych, že třeba zahrada bude v daleko lepším stavu. Dodaná hodnota rozhodně neodpovídá ceně ani zajištění služeb kolem celého "ancáblu".
    • Rozhodně velké zklamání.

Vzhledem k cenám a dodané hodnotě nedoporučuji zejména o víkendech kdy jsou hromadné akce