Spokojnosť, päty tak nebolia

Veliká spokojenost , rychlost dodání a vložky i podpatěnka na ostruhu jsou super, noha nebolí mohu jen doporučit.

• Velmi kvalitna obuv

spokojenost

děkujeme moc za Vaši recenzi. Přejeme hezký rok 2024. Za tým VV Design Lukáš

• kvalitný tovar z odolných materiálov - používam denne už 5 rokov a určite ešte dlho vydrží
    • vzhľadovo pekné spracovanie
    • rýchle jednanie a doručenie
    • kupón na zľavu mi žiaľ prišiel až po uzavretí a uhradení objednávky

Dobrý den Michale,
    děkujeme za Vaši recenzi, čehož si vážíme. jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí vyřízení objednávky a i přímo s výrobky. Co se týká kupónu, je to o náhodě. Nikdy nemáme dopředu stanovené jakou akci zrovna uděláme. Je třeba, ale koukat do složky hromadné emaily, kam hodně chodí informační emaily. Třeba to vyjde příště. Děkujeme za pochopení a přeji úspěšný rok 2024. Lukáš, VV design

• Potřebovala jsem akutně narychlo. Pohodlné vložky jsem spokojená.

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi. Věříme, že rok 2024 bude s chůzí bez bolesti. Za VV Design Lukáš

• Rychlé vyřízení objednávky i mých požadavků.

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

Dobrý den, děkujeme moc za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste spokojeni na 100%. Přejeme krásné Vánoce. Za VV design Lukáš

Velký výběr.
    Vyčerpávající popis.
    Je to moje první zkušenost s obchodem, zkusila jsem objednat podle popisu velikostí a vše "sedlo", jak má, všechny boty jsem bez problémů obula:)

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

moc nás těší, že jste s námi spokojena. Vážíme si toho a věříme, že nám zachováte přízeň.
    Za VV Design přeji krásné Vánoce, Lukáš

• Spokojnosť

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

Dobrý den, děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Sice je to 80%, ale to vůbec nevadí. Alespoň máme pořád co zlepšovat a více se snažit. Děkujeme, hezký den Lukáš, VV Design

• rýchla dodávka

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

moc děkujeme za Váš čas věnovaný renenzi našeho obchodu. Vážíme si toho. Věříme, že nám zachováte přízeň. Za VV Design Lukáš

• kvalitní obuv

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

jsme moc rádi, že jste spokojena. Přejeme pohodovou chůzi.

Jsem spokojena.

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

moc děkujeme za recenzi. Věříme, že nám zachováte přízeň jakož tp spokojená zákaznice :-)
    Hezký den, pohodovou chůzi.

Lukáš, VV Design

rychlost dodání

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

děkujeme za udělení plného počtu. Snažíme se, aby zboží bylo co nejdříve u Vás. Přeji krásný den plný úsměvu.

• Rychle vyrizeno

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

• Objednávka mi bola vybavená vo veľmi krátkom čase

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

Dobrý den, těší nás, že i zákazníci ze Slovenska jsou spokojeni s rychlostí dodávky. Věříme, že nám zachováte přízeň.
    Krásný den Lukáš, VV Design

• Výběr
    • Nebyl přibalen protokol na vrácení zboží, ani jsem se nikde nedočetla jak dlouhou dobu mám na vrácení. Boty mi nesedí.

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

ze zákona je 14 dní a to máme i v obchodních podmínkách. V těchto podmínkách jsou veškeré protokoly i ke stažení. Ano máme pak vysloveně samostatnou kapitolu ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY, která bohužel měla výpadek skrz přechod webu. Takže tuto chybu bereme na sebe a víme o tom. Děkujeme zákazníkům, kteří nás o tom informovali. Mrzí nás, že máte špatnou zkušenost za což se velice omlouváme. Přibalen protokol být nemusí, pokud je uveden na webu, těch papírů by byla zbytečně velká spotřeba. Ať se daří a hlavně zdraví. Za VV Design Lukáš.

• DORUČENO OBRATEM!!!!!!!

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

Nádherné zboží,velký výběr, když mi nesedělo, obratem peníze vrátili zpět, doporučuji

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

děkujeme moc za hodnocení. Ano snažíme se uspokojit zákazníky po všech stránkách, v tomto případě i když obuv nesedne nebo se třeba nelíbí, vracíme penízky ihned po kontrole vráceného zboží.

Ať se daří, Lukáš, VV Design

Obchod proběhl bez problému a rychle. Doporučuji

Spokojenost a rychlost vyřízení

Reakce obchodu VV Design - ZDRAVÉ OBOUVÁNÍ

Dobrý den, děkujeme moc za recenzi, kdy jste nám udělili 100%. Vážíme si toho a budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň.