• Ochota vyhovět požadavkům
    • Pro mě daleko

Nevýhoda obchodu, že má externího přepravce, v tomto případě Logo FOFR-/ víc o přepravci nevím./ Zpráva, že přepravce již veze zboží na adresu, potud vše O.K. Obrátila jsem se na příslušné číslo uvedené v SMS zprávě, že budu v kontaktu a požádala jsem, až bude přepravce v místě doručení, aby se ozval a následně upozornila, že zvonění u domovních dvěří neslyším a proto,bych prosila o prozvonění telefonem. Toto se nestalo, bylo mne řečeno, že prozvonění provedli /já přijatý hovor nemám v evidenci mobilu, oni naopak odchozí hovor prý ano, atd..... .,bylo mne sděleno, že u mne na adrese už byli a zvonili u domovních dveří, takže přijedou až v pondělí, protože jsem jim neposkytla jinou možnost kontaktu, přičemž kontakt od dodavatele uveden v pořádku, což jsem jim sdělila.. s tím že i já jsem celý den na telefonu k dispozici.Nakonec zboží ještě dovezli v pátek, nikoliv, jak mne bylo řečeno,až v pondělí., ale způsob jednání s přepravcem si již nechci zopakovat a proto budu opatrná, zda ještě u téhož dodavatele nakupovat, ačkoli jinak jednání s dodavatelem, bylo naprosto v POŘÁDKU.

Reakce obchodu eshop.vpodlahy.cz

velmi si vážíme vaší zpětné vazby. Chování přepravce nás opravdu mrzí. Vaši stížnost jsme již tomuto přepravci předali a věříme, že se podobné situace již nebudou v budoucnu opakovat. Budeme velmi rádi, pokud nám i nadále zachováte svou přízeň.

Děkujeme.
    V-PODLAHY s.r.o.

• Výborná komunikace, ochota a snaha. Super slevy a kvalitní výrobky.

• V-podlahy naprosto skvělý obchod, nakupuji zde moc ráda.

• Rychlé dodání na pobočku

Zboží jsem nedostal, protože polovina byl jiný produkt!!! Koupit musím zboží bez slev, protože mám rozebranou starou plovoučku a zboží nikde! Paráda.

Reakce obchodu eshop.vpodlahy.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a mrzí nás, že jste nebyl s našim e-shopem spokojen.
    Prověřoval jsem co se stalo u vaší objednávky a zjistil jsem, že ještě ten samý den Vám bylo voláno a bylo vám vysvětleno, že došlo na skladě u té položky k záměně části balíků, tudíž nebudeme moct odeslat požadovaný počet m2, protože vybrané zboží bylo již výprodejové. Domluvili jste se na stornu objednávky.

Děkujeme za pochopení.
    V-PODLAHY s.r.o.

Vše O.K.

Rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky, kvalitní zboží, super cena.

• neuvěřitelně velký výběr všech podlahových krytin

• Velký výběr zboží

• Vše bez problémů
    • Platba pouze předem převodem

• Vporadku

Příjemné jednání, levné zboží. Firma FOFR , pan řidič moc ochotný.

• Zboží objednané na e-shopu vám přivezou zdarma na kteroukoliv kamennou prodejnu v ČR.

Všichni jsou velmi ochotní, všechno funguje dle předchozí dohody, 100% spokojenost.

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Nytrové za ochotu a vyjití zákazníkovi vstříc. Velice seriózní a ochotné jednání, které dělá velmi dobrou reklamu vaší firmě vpodlahy.cz.

Zboží z výprodeje v dostatečném množství a za skvělou cenu.

• super cena
    • příjemný personál na Zličíně

• Nakoupila jsem v obchodě již několikrát, určitě budu nakupovat i dále. Jsem velmi spokojená.

Jsem maximálně spokojená, všem doporučuji Váš obchod.
    Velmi děkuji za naprosto skvělou komunikaci paní Pavle Nytrové.

• Pěkná cena zbytků lina

S objednávkou problém nebyl, paní na prodejně v Pardubicích ochotná, sklad byl take supr. Jen jsem předpokládal, že bude lino ztočeno na krátko, neřekl jsem to předem, to vím. Tak jsem nechal metr koukat ven :D