U číselníku vodoměru Sensus je odpadlé černé indikační kolečko se stříbrnými čárkami, které je poháněno přes převod z turbínky. Dodaný indukční snímač HRI nefunguje, negeneruje žádné impulzy.

Reakce obchodu Vodoměry Praha, s.r.o.

Aktualizace: k 28.2.2024 se paní Žeravíková s žádnou reklamací na nás neobrátila. O pravdivosti této recenze si asi každý udělá obrázek sám.

Dne 23.2.2022
    Dobrý den, paní Žeravíková,

každý vodoměr jde z výroby přes výstupní kontrolu, pravděpodobnost poškození je tedy velmi malá. Ovšem pokud se vyskytne nějaká závada, je třeba kontaktovat nás a my reklamaci ihned řešíme. Snažíme se našim zákazníkům vycházet maximálně vstříc. Vy jste nás ale nekontaktovala s žádným problémem, tím pádem nemůžeme ani nic řešit.

Indikační kolečko může odpadnout tehdy, pokud do vodoměru pustíte větší tlak. Tím pádem samozřejmě nemůže ani HRI snímač generovat žádné impulsy.
    Proto pokud opravdu máte nějakou závadu, ať už se stala ve výrobě nebo při připojení vodoměru, doporučuji vám napsat nebo zavolat nám na některý z těchto kontaktů https://eshop.vodomerypraha.cz/kontakty/.
    Standardní cestou se reklamace řeší přímo s dodavatelem, a ne přes recenze na srovnávacím webu.

Mějte krásný den
    Tým Vodoměry Praha