již nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    neskutečně arogantní a vulgární chování
    nedodání zboží ani po opakovaných urgencích
    nedoporučuji, vyhněte se této firmě obloukem
    Navíc, company door má v obchodním rejstříku zapsanou exekuci, teď podnikají pod jiným jménem - verto - dveře

• katastrofa, čekáme 13 týdnů a nic, když tam voláte řeknou, zavolejte později nebo my vám zavoláme za chvíli, to se však nedočkáte.

Mají ISO 9001 - norma, která jasně stanovuje pravidla péče o zákazníka.
    Nechápu, kdo jim certifikát udělil.
    Prostě nedoporučuji!!!! již nikdy !!!!

• Tahle firma určitě néééé....taky máme velmi špatné zkušenosti ..... s montáží....

nedoporučujeme.....

• To se máte... my od 20.6. 2012 pořád čekáme a dodnes nemáme provedenou montáž 2 dveří, která je zahrnuta v závazné objednávce. Ostatní 4 dveře namontovány byly asi po půl roce od dodání. Zbylé zárubně byly nedodány a druhé špatně uřezány, takže musely být udělány znovu. Firma spoléhá na to, že si zboží rozbalíte sami a sami i namontujete, proto zdržují montáž. Tím se distancují od reklamace. Firma nereaguje na sms. Skoro po roce nám došla trpělivost a chystáme se na spolupráci s příslušným úřadem...věříme, že tímto krokem úřad donutí firmu dokončit svou práci, na kterou vystavila závaznou objednávku...tak nám držte palce...určitě dáme vědět, jak vše dopadlo....

Hrůza...

• Byla jsem moc spokojena jak s dodací lhůtou tak se zbožím a s komunikací ohledně objednávky zboží.Doporučuji.

Byla jsem nadmíru spokojená.

• Velice doporučuji tuto firmu, koupila jsem si 10 dveří woodline a jsem nad míru spokojená, navíc příjemná komunikace :)
    • davam minus kvuli delsi dodaci lhute.

levna cena, kvalitni zbozi.

Máte zboží zaplaceno a nedodáno????

• -

Opravovaný kus ( špatně zaměřen, poté upravován a poničen) a zapomenutá zárubeň, která nám měla být dodána začátkem prosince dodnes nemáme tj.13.12.2012. A to i přesto, že nám firma prostřednictvím sms zprávy poslala zprávu, ve které píše( nevím kdo, ani se nepodepsali), že zárubeň se našla a bude i s opraveným kusem dodána začátkem prosince. Firma nereaguje na sms ani nebere telefon. Jediný, kdo se snaží věci uvést na pravou míru, jsou montéři, ale i ti jsou v šoku, jak firma jedná se zákazníkem...Jelikož máme zadržovaný opravovaný kus i zapomenutou zárubeň již zaplacenou, jsme nuceni i nadále se touto firmou zabývat a činit další patřičné kroky...A ještě bych chtěla dodat, že nad vyjádřením firmy, že jsme se k extérní firmě chovali arogantně, jsme se s pracovníkama s firmy opravdu pobavili...jelikož když extérní pracovníci přijeli montovat dveře, tak volali firmu DOOR COMPANY a nestačili se divit, jak arogantně s něma mluvili....

• Neskutečně arogantní jednání. Vůbec nezáleží na spokojenosti zákazníka. Dveře firma dodá, ale montáže se nedočkáte.Velmi mě to překvapilo při dnešní konkurenci.

Firmu jednoznačně nedoporučuji.

Reakce obchodu Verto dveře

jako manager společnosti musím reagovat na toto hodnocení zákazníka. 4.5.2012 přišla poptávka na dveře FENG ŠUEJ 2.1 jestli máme tyto dveře skladem. Obratem jsme odpověděli, že interiérové dveře VERTO nejsou skladem a dodací lhůta na zboží je 6-8 týdnů od složené zálohy. Záloha bývá vždy 50% z ceny zboží. 20.6.2012 jsme zákazníkovi provedli zaměření stavebních otvorů podotýkám zdarma 350km od centrály vzorkové prodejny. 10.7.2012 byla zákazníkem potvrzená závazná objednávka. 18.7.2012 byla zaplacená záloha na výrobu interiérových dveří VERTO. Zboží zákazníkovi bylo doručeno do domu 6.9.2012. Montáž jsme plánovali na datum 22-23.9.2012, tento termín nám zákazník odmítl, navrhovaly jsme náhradní termín 26-27.9.2012, tento termín nám byl opět odmítnut. Sjednali jsme naší externí firmu, která může namontovat zákazníkovi dveře ve dřívějším termínu. Externí firma přijela montovat zákazníkovi dveře, stavební otvory nebyly řádně připraveny, chování zákazníka bylo arogantní a dopadlo vše tak,že firma musela odjet spět domů. Mohl bych dál pokračovat, ale uzavřu to tím, že externí firmě jsme zaplatily zbytečný čas a výjezd, zaměření a slevu ve výši 10% jsme zákazníkovi poskytly, dodací lhůtu jsme dodržely, tímto chci říct, že máme čisté svědomí. V podnikáni totiž počítáme z 10% zákazníků co nebudou nikdy z ničím spokojeni. Tímto se omlouvám, pokud píšu nespisovně, s pozdravem Honěk