• Naprosto bez připomínek, rychlost vybavení objednávky se zasláním na adresu je ojedinělá! Tahle jsem zboží objednané přes internetový obchod nikdy neměl v místě doručení tak rychle!
    • O ničem zásadním nevím

Možná by stálo za zvážení u nejobvyklejších barev menší balení, barvu ve velikosti 0,7 kg budu zpracovávat velmi dlouho a z cca 1/6 zůstanou nepotřebné škraloupy na barvě které se vyhodí.

Skvělé

• Nedovolal jsem se na infolinku . Zkoušel jsem jen 2x takže to bych prominul.
    • Přišla barva která je 3 měsíce stará. Na dotaz emailem nikdo neodpověděl jestli to něčemu vadí nebo ne.e

Objednal jsem bílou barvu na značení čar na asfaltu. Barva přišla 3 měsíce stará dle datumu spotřeby na víčku. Chtěl jsem se tedy zeptat zda to něčemu vadí nebo ne . Na infolince nikdo nic nebral a na email do dneška nikdo nic. Zde bych znova neobjednal.

Dobrý den pane Topiči,

zde je přepis naší písemné komunikace na infolince. Bohužel nerozumím tomu, že tvrdíte, že s Vámi nikdo nekomunikoval. Marně jsem bohužel čekal na Vaši odpověď.

Patrik Macoun: (08:20)Vítejte "U PEPÁNKA", jak Vám mohu pomoci?
    Martin: (08:21)Dobrý den , mám jen dotaz . V chemii se moc nevyznám ale je v pořádku posílat starou barvu do 14.2.2022 ? Datum výroby 2020 . Jedná se o barvu UNIAKRYL S 2822 bílá . Včera jsme od vás zásilku vyzvednoul.
    Martin: (08:23)Objednávka 008396 .
    Patrik Macoun: (08:31)Dobrý den, pokud tomu tak je, tak se omlouváme. Zřejmě při chystání objednávky si toho nikdo nevšiml. Barvě jako takové by nemělo nic být. Přesto, pokud by jste chtěl tuto barvu reklamovat, tak prosím o foto plechovky s tím datumem. Ale jak říkám, barvě by nemělo nic být.

Patrik Macoun - BARVY-LAKY U PEPÁNKA

• Objednal jsem si spray ale přišel jiný odstín. Spray jsem reklamoval a bylo mi oznámeno, že reklamaci nemohou uznat, protože spray byl prázdný. Já jsem ale vracel spray, ve kterém ještě barva byla.

S prodávajícím nebyla žádná řeč. Poslali spray jiný než byl na faktuře a prodávající tvrdil, že spletli polepovací štítek. Reklamace nabyla uznána. Za toto jednání nedoporučuji tento obchod.

Dobrý den pane Jiří,

mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Pokud ale reklamuji špatný odstín barvy, což se bohužel může stát (i když by nemělo), nemohu přeci vypotřebovat kompletně sprej. Zvlášť pokud to zjistím ihned při začátku stříkání. A to jste to s kolegou řešil a domluvili jste se, že to operativně vyměníme po kontrole odstínu. Pokud ale v uvedeném spreji bohužel nebyla téměř ani kapka barvy, nelze reklamaci prověřit, natož uznat. I my jsme lidi a může se stát omyl při výrobě, ale pokud něco chci reklamovat, musím mít co reklamovat.

Patrik Macoun - BARVY-LAKY U PEPÁNKA

rychlosť

• Velmi rychlé dodání, perfektní komunikace.

• Dobrá cena

Maximálna spokojnosť s obchodom.

• dobrá cena,komunikace super,

Dobrá cena a velmi dobrá komunikace včetně poradenství

• široký sortiment, dobré ceny
    • -

• Barva seděla naprosto přesně

• Neadekvátní náklady na dopravu. Zboží na stránkách skladem, po objednávce skladem není. Bez reakce na mailovou zprávu vyjadřující nespokojenost.

Reakce obchodu BARVY LAKY U Pepánka

Vážený pane Hodinko, pokud je napsáno u položky, že zboží je u dodavatele, znamená to, že toto zboží nemáme skladem. U České pošty je velice těžké nastavit adekvátní cenu za dopravu, protože tento dopravce účtuje cenu za velikost a to opravdu nelze předem vědět. Jinak máte možnost volit další podobné dopravce, kde v tomto případě je doprava levnější. A když mě někdo napíše, že chce objednávku zrušit, tak není potřeba kolem tohoto další komunikace. Mrzí mě, že jste nebyl spokojený. Uděláme vše pro nápravu. Za tým BARVY-LAKY U PEPÁNKA Patrik Macoun

• Vše funguje.

Spokojenost.

Rychlé profesionální jednání. Všechno super.

Velmi rychle vyřízení

• spolehlivost

• Veľmi rýchle doručenie.
  • Obchod se ihned následující den po objednávce ozval, že jednu položku nemají skladem a bude za týden. Domluvili jsme se na řešení.

• Rychlost dodání zboží

• Spolehlivost a rychlost dodání.

Profesionální jednání rychlé dodání zboží