• Dle popisku jsem mě za to že se jedná o sadu a né jenom o jeden kus

Dobrý den, Zdenku (Patriku),

děkuji za Vaši zpětnou vazbu, vše jsem si spolu hned vyřešili po telefonu. Na webu máme vše uvedeno správně, avšak při spěchu nákupu mohlo dojít k přehlédnutí, i proto jsem ihned reagoval na Vaše poznatky a vše zapravil na web, aby k tomuto již nemohlo dojít. Současně jsem Vám v rámci dobrých služeb zaslal dárkový poukaz na částku 1000,- Kč (i přesto, že jste nakupoval za částku 378,- Kč), aby jste mohl zbylé unašeče pořídit bez dalších nákladů.

Každé zpětné vazby si vážím a o to víc i té negativní, protože ta nás vždy posune o kus dál.

Přeji Vám nádherný den

Šéf UMYEM
    Jirka Nečas

Obchod jako takový funguje dobře, ten doporučit můžu, doprava také, obecně se nakupovalo dobře. Ale...
    S čím nejsem spokojená ani trochu, jsou zakoupené výrobky - čistič na okna je tak na úrovni kdejake modré vodičky za 13,- z večerky, po vyzkoušení na okno v domácnosti bych jej na čelní sklo auta použila pouze v případě, že si minim vykloubit rameno při rozlestovani šmouh, abych si na cestách nerozbila úsměv.
    APC na interiér i exteriér auta... U popisu jsem se nedocetla po čem to má vonět, předpokládala jsem prostě takovou nějakou "autovou vůni "... Jablko s mentolem mě trochu zaskočilo a na interiér aut to používat na čištění určitě nebudu. Vidím to na fajn čistič podlah na chalupě, trochu drahý, ale budiž, moje blbost.
    Příště si "čističe na slepo" lépe rozmyslím...

Dobrý den, paní Dagmar,

velmi nás mrzí, že nejste s produkty spokojená. Vámi zakoupené přípravky známe dlouhodobě velmi dobře a při práci s nimi jsme nezaznamenali zásadní problém. I sami zákazníci je hodnotí kladně. Ale samozřejmě ne každému vyhovuje to samé. Rozumíme a chápeme. :)
    Pokud byste si příště nevěděla s čímkoliv rady nebo si nebyla jistá, neváhejte nám napsat do chatu nebo rovnou zavolat. Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy a poradíme s výběrem.

Mějte se hezky a ať se daří.

tým UMYEM

Je to len pekná reklama. Najdrahšie poštovné a aj dobierka.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi. Ceny dopravy vidíte v košíku při objednávání. U Vaší objednávky jste měl dopravu zdarma a platbu dobírkou. Mohl jste zaplatit i převodem na účet zdarma. Proto upřímně nechápeme Vaše negativní hodnocení, které zmiňuje drahé poštovné a dobírku.

tým UMYEM

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Vyobrazeno 5 utěrek dodali 1

Dobrý den, vážený zákazníku,

ještě jednou se omlouváme za nedorozumění. U Vámi zakoupeného sušícího ručníku byl oficiální obrázek přímo od výrobce. Za 2 roky prodeje a stovky prodaných kusů se nám nikdo neozval, aby si nebyl jistý počtem ručníků v balení.

Produktové foto jsme tedy upravili tak, aby to nyní bylo jasné všem. Jako omluvu jsme Vám nabídli druhý ručník zdarma, ale přestal jste s námi bohužel komunikovat.

Děkujeme Vám za recenzi a přejeme krásný den.

tým UMYEM

• Najskôr mi nedodali čo som si objednal a zaplatil. Po reklamácii mi slúbili doručiť objednaný tovar, ale tak neurobili. Som veľmi sklamaný!

Dobrý den, Jozefe,

velice se Vám omlouváme za záměnu zboží. V předvánočním shonu občas sáhneme vedle i když se snažíme vše dělat co nejlépe a zákazníkům vycházet maximálně vstříc.

Vámi objednané zboží jsme ihned po naší komunikaci 28. 12. 2021 zabalili a odeslali na Vaši adresu. Bohužel nám do toho všeho vstoupilo období mezi vánočními svátky a koncem roku.

Váš balíček dorazil na slovenské depo 30. 12. 2021 a tam zůstal až do 3. 1. 2022, kdy Vám byl doručen. Zjistili jsme, že Slovak Parcel Service ve dnech 30. a 31. 12. vůbec nedoručoval balíčky.

Vzniklá situace nás velmi mrzí a budeme opravdu rádi, když nám dáte šanci naši chybu napravit.

Ať Vás v novém roce potká jen to nejlepší.

• 10 dni skladem nerealne
    • Informace o dalsim zdrzeni nijakym zpusobem neoznamovane, ani emailem ani jinak.

Dobrý den, vážený zákazníku,

Vaši objednávku jste odeslal 16.4.2021. U zboží, které nebylo skladem, byla dodací lhůta 10 pracovních dnů. Byl jste také informován emailem, že některé kusy nejsou skladem. V emailu máte na výběr za 3 možností, jak situaci řešit. Bohužel jste nám neodpověděl.

Balíček jsme odesílali 29.4.2021 a 30.4.2021 Vám byl doručen. To je přesně 10 pracovních dnů. Volal jsem Vám s prosbou, zda-li by bylo možné upravit hodnocení. S tím jste souhlasil a byl Vám zaslán odkaz na změnu hodnocení, kterou jste bohužel neprovedl.

Vaše negativní hodnocení nás velmi mrzí, protože pro něj není jediný důvod. I tak se těšíme na Váš další nákup a přejeme krásné dny. :)

tým UMYEM

• Jediná výhoda obchodu je cena zboží avšak bohužel pokud není dostupné je to celkem nanic.

Zboží bylo uvedeno skladem, po přijetí objednávky jsem čekal několik dní až mi bylo zděleno, že zboží není dostupné. Jinak komunikace obchodu na slušné úrovni, nemohu nic vytknout.

Dobrý den, pane Krnínský,

velice se Vám omlouvám za nedostupnost zboží. Pevně doufám, že nám dáte druhou šanci, abychom mohli svoji chybu napravit. Ať se Vám daří.

tým UMYEM

• Zatím jsem jen zaplatila, ale zboží nemam

Dobrý den, vážená zákaznice,

Vámi objednané zboží bohužel nebylo v době objednání skladem. Ihned po zaplacení jste byla informována emailem, že čekáme na jeho dodání. Jakmile zboží dorazilo, odeslali jsme balíček za Vámi. Děkujeme za hodnocení a přejeme krásný den.