• Rychlé zpracování objednávky a vypravení
    • Skvělá komunikace s obchodem

Při situaci, kdy není celá objednávka na jednom skladě, je zasláno zvlášť, takže dorazilo brzy.

• Pěkný výběr zboží
    • Rozumné ceny
    • Dobrá komunikace

V TrueLife nakupuji opakovaně,spolehlivý obchod.

• Přijatelné ceny
    • Spolehlivé výrobky
    • Výborná komunikace

Kartáček Truelife SonicBrush kid používáme od 1 roku syna(teď má 4).Je spolehlivý.Baterka v něm vydrží dlouho.Násady jdou levně dokoupit v obchodě TrueLife.Určitě doporučujeme tento obchod.

• Akce
    • Dostupne ceny

• bohužel mi bylo doručeno nefunkční zboží, které jsem musela vrátit. Jako výhodu vidím výbornou komunikaci s obchodem, kdy mi operátorka na uvedeném kontaktu mobilního telefonu poradila, jak mám postupovat, kam zboží odeslat, zaslala mi obratem příslušné dokumenty pro vrácení zboží

poštovné za vrácené zboží jsem musela uhradit ze svého, ačkoli se jednalo o vrácení nefunkčního zboží - po doručení zboží na adresu obchodníka jsem neměla zpětnou reakci, že zboží obdržel, což jsem opět musela zjišťovat nejprve přes doručovací společnost, jestli zboží doručila a následně opět přes operátorku obchodníka, jestli vrácené zboží přijali

• Velmi dobrá komunikace s obchodem a rychlé dodání.

• Výborná komunikace
    • Kvalitní výrobky
    • Široký sortiment

Obchod doporučuji, měla jsem problém s instalací a na info lince mi výborně a ihned poradili.

• rychlost dodání, komunikace