• Obchod reaguje rychle a vstřícnš
    • Opakované problémy s dodávkou zboží, hlavně přes dopravce DHL

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

Vaše recenze nás velice mrzí. Z naší strany jsme pro dodání Vaší objednávky udělali vše a to dle Vašich pokynů k doručení. V uvedené adrese chybělo číslo popisné, netušíme, zda toto bylo důvodem zpožděného doručení. Bohužel nejsme schopni kontrolovat služby přepravní společnosti. Vaši zásilku s přepravní společností řešíme a zjišťujeme, co se stalo.
    Přejeme pěkný den.

Tým společnosti TOPSTONE s.r.o.

• Není co hodnotit, protože zboží jsem neobdržel, ani po několika urgencích.

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

Vaše objednávka byla ihned předána tak, jak jsme Vám potvrdili na pobočku Stavitelství MB v Jihlavě.
    Velice nás mrzí, že tato pobočka objednávku nevyřešila. Budeme Vás kontaktovat.
    Domluvíme se na nápravě.
    Tým Topstone.

Obchod funguje,ale doprava strašná za ty peníze!!!

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

mrzí nás Vaše nespokojenost. Pro zlepšení dopravy potřebujeme znát konkrétní pochybení.
    Tým TopStone

Objednávku jsem pořizovala s tím, že veškeré objednávané zboží je skladem, a tak byla objednávka i potvrzena. Následně mi bylo telefonicky oznámeno, že převážná část materiálu se na skladě nenachází a budu muset čekat až se vyrobí. Nakonec jsme se domluvili na rozdělení dodávky na dvě části. Menší část bude doručena hned další později, cca za měsíc.

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

dle informací od kolegy jste byla ihned informována o tom, že není všechen Vámi objednaný materiál skladen.
    Byli jste domluveni, že Vám bude zasláno to, co skladem v daný moment bylo. A k tomu i došlo.
    Zbylé koše, které skladem nebyly, Vám můžeme odeslat.
    Přejeme krásný den.

Tým TOPSTONE.

Už třetím týdnem na doručení zboží, které bylo skladem

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.
    Bohužel pražská pobočka nefunguje z důvodu personální kapacity tak, jak bychom si přáli.
    Budeme se snažit toto zlepšit.

Tým TopStone

• Na emaily ani telefonáty ohledně objednávky nikdo nereáguje

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

moc nás mrzí Vaše nespokojenost, bohužel věc se má tak, že z personálních důvodů pražská pobočka nestíhá vyřizovat všechny objednávky tak, jak bychom si přáli. Věříme, že se vše brzy změní a vrátíme se do původních kolejí.
    Krásný den.

Tým TopStone

• obchodní duch firmy je asi na dovolené

Nekupovali jsme jen lepidlo,ale i jiné položky. Firma není moc flexibilní a anki vstřícná. Nebylo možno objednat na jinou provozovnu. Na stránkách mají toto sdělení :REALIZUJTE ODBĚR ZÁSILKY PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ S PROVOZOVNOU. A i když jsme vše s prozovnou ,kterou jsme si vybrali , domluvili, bylo nám sděleno,že to musí objednat zmíněná provozovna. Nakonec jsme volili přímou dodávku za 500Kč dopravních nákladů a lepidlo nám stejně dodáno nebylo. ? Museli jsme urgovat hned v den dodání. To bylo pondělí. I přes příslib okamžitého poslání nám lepidlo přišlo až ve čtvrtek. To už ale nepřišel řemeslník . Tato firma prostě není nejostřejší tužka v penále, co naplat .

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

velice nás mrzí Vaše recenze. Sama ale dobře víte, že naše firma udělala vše, aby Vám byl materiál doručen co nejdříve. Bohužel v tomto případě nezafungovala přepravní společnost dost rychle. O neochotě z naší strany nemůže být řeč. Lepidlo, které se ztratilo při přepravě Vám pražská pobočka ještě ten den odeslala, aby Vám bylo doručeno co nejdříve. Opět se Vaše zásilka zbrzdila u přepravní společnosti.
    Přejeme Vám krásný den a hodně úspěchů.

• přepravné

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

velice nás mrzí Vaše recenze. Ceny si určuje přepravní společnost. Ve většině případů se jedná o přepravu nebezpečného materiálu ADR (chemie). Cena za tuto přepravu je tedy vyšší.

• Na webu samé lži.

Nejhorší přístup k zákazníkovi, s kterým jsem se na internetu setkal. Slibovaná dostupnost zboží 3 dny, z té se vyklubaly 3 týdny a navíc od doby zaplacení faktury, kterou nebyli schopni ani správně poslat. Nemám problém se zaplacením zboží předem. Dokonce to preferuji, ale na webu ani taková možnost nebyla.

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

omlouváme se za vzniklou situaci, jsme v kontaktu s franšízovým partnerem, kde měl prodej proběhnout a vše řešíme.

Tým TopStone

• Technické oddělení ochotně a velmi rychle pomůže a zachrání vše, co kvalita výrobku a skladníci pokazi.
    • Kvalita epoxidu a chemie obecně, vše vypadá v pořádku a ukáže až čas...
    • Sklad opravdu nefunguje dobře, do čtrnácti neumí napočítat. nepoznají jednotlivé druhy penetrace - dají vám jinou a klidně vám pošlou špatně přeprané kameny - v pytli ve kterém bylo nejvíc prachu ho bylo 200ml.
    • Dělám si to sám a interiérovou verzi s hydroizolací jsem dělal poprvé, ocenil bych lepší návod/manuál/popis . Měl jsem dost doplňujícíh otázek ohledně detailů, za mě návody nejsou kompletní a zasloužily by dořešit. To že to běžný řemeslník neřeší a tyto otázky ho nenapadnou je proto, že mu jde jen o to aby to měl rychle a aby to vypadalo na předání dobře. Jestli bude bude celé souvrství spolehlivě fungovat déle jak pár let ho zajímat moc nebude. Pokud jsem si to dělal sám a chtěl jsem 100% výsledek tak mě pomohlo až technické oddělení.
    • Stavím svépomocně a už dlouho jsem nebyl z něčeho takhle zklamaný.

No nejspíše mám jenom smulu a samozřejmně se to muže stát, ale znova už toto riskovat nebudu, přidalo mi to hrozných starostí a práce. Při první objednávce jsem dostal exterierovou penetraci místo interierové (problém to nebyl, prý jenom více smrdí). Dále hydroizolace byla z více šarží jednotlivé složky a dělalo to barevné fleky (ty by samy o sobě nevadily a výsledek je v pořádku, akorát při aplikaci se stresujete co se stalo špatně a děsíte se toho at to nemusíte seškrabávat..). Druhá objednávka špatně přeprané kameny, byla tam hromada prachu- ručně jsme to přesili doma. v 1 pytli bylo až 200ml jemného prachu. Navíc objednávka nedošla kompletní a u jedné položky mi chybí 1 kus s tím, že na dodáku je správný počet kusů (rád bych dodal že komplet všechen materiál na stavbu jsem si sám objednal a sám převzal, nikdy nechyběla ani cihla a nikdy jsem neřešil s žádným dodavatelem tolik nedostatků). Kameny před dům zde už rozhodně nenakoupím.. Obchod komunikuje sice velmi dobře, ale ty starosti co s tím mám mi za to nestojí.

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste nebyl spokojen. Vašimi připomínkami se budeme zabývat. Pokud budete někdy uvažovat o dalším nákupu u nás, bude Vám přidělena sleva 10% na materiál.

Tým TopStone

• široký sortiment výrobků souvisejících s danou činností
    • nespolehlivost obchodu, resp. jedné z poboček (Sluštice)

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

děkujeme za Vaši recenzi, velice nás mrzí Vaše nespokojenost.
    Budeme se v budoucnu snažit vylepšit všechny nedostatky.

Tým TopStone

Čím dál tím horší. Zkušenost za poslední 2 roky.

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

sleva 10% procent Vám byla poskytnuta. Na e-shopu jsou skutečně ceny se slevou 7%, byl jste dobře informován o tom, že se slevy nesčítají a tudíž Vám byla v Praze poskytnuta dodatečná sleva ještě 3 %.
    Za tým TOPSTONE přeji krásný den.

• Obchod vůbec nekomunikuje
    • Po 15 dnech není zboží stále doručené

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

chyba se stala na straně přepravce, velmi se omlouváme.

Tým TopStone

Byla dodána jiná barevná varianta než jsem si objednal. Ted budu čekat na správnou barvu profilu a opět si pro ni budu muset jet dalších 60 km .

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti. Zjišťujeme, kde se stala chyba.

Tým TopStone

• zboží na skladě - okamžité vyzvednutí.
    • VELMI NEPRAKTICKÉ balení V SÁČCÍCH POUZE PO KILECH !!!

Odbavení personálem bylo dokonalé. Balení ve kterém je zboží dodáváno (i ve větším množství) je nepraktické a nevyhovující !

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Samozřejmě nabízíme i větší balení, ale ta jsou prodávána pouze firmám na IČO.
    Pro maloobchod jsou balení pouze v 1kg.
    Maloobchodní zákazníci jsou s tímto balením spokojeni, zřejmě se asi nezavděčíme všem. Omlouváme se tedy za vzniklé nepříjemnosti.

Tým TopStone

Dobrý den, zboží bylo objednané přes internet 15.9. a hned 17.9. zaplaceno přes banku na což jste vystavili fakturu 17.9. Za dovoz bylo zaplaceno 1800,- a měli jsme problém z dopravní společností, která nám zboží dovezla po urgencích až 25.9. Děkujeme

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

mrzí nás Vaše nespokojenost. Přepravní společnost jsme kontaktovali.
    Tým TopStone

• vše měly skladem k okamžitému dodání
    • zboží jsem zaplatil předem,doposud nedorazilo,po více jak týdnu volali,že jim část chybí,tak jsem se s paní domluvil že mi pošlou základ,abych mohl podlahu udělat a definitivní zalévací pryskyřici dodají později,a týden utekl,a stále nic.Volali,že bych si mohl jet do Mostu pro chybějící součást,že prý ji tam mají,ale mám vše zaplacené od nich včetně dopravy,je to jejich problém,tak at si tam pošlou kurýra
    • a dodávku zkompletují,příště platbu jedině na dobírku

nedoporučuji,po tom co mě volali,stále inzerovasli,že májí vše skladem i tu chybějící složku,tak proč to na stránkách nenapíšou,že momentálně není

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

velice nás mrzí Vaše hodnocení. Omlouváme se, ale během nejvyšší sezóny, se může stát, že je některý produkt vyprodán.
    Ano, máte pravdu, mělo být uvedeno na našich stránkách, že není produkt skladem. Za to se omlouváme.
    Věřím ale, že se Vám kolegyně snažila pomoci a proto navrhla, že by byla možnost chybějící zboží vyzvednout v Mostě.

Přejeme hodně štěstí.

Tým TOPSTONE

• dodani za dlouhu
    • az jsem musel zavolat hodnotim kladne

poskozena objednavka dorucena za ctrnast dni spatnou skusenost mam

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

omlouváme se, ale k poškození zásilky může ojediněle dojít, to bohužel neovlivníme, využíváme externí dopravce.
    Zabalení všech produktů tak aby byly nepoškoditelné je nemožné, nebo by bylo tak nákladné, že by se nikomu nevyplatilo.
    Určitě ale úzce s dopravci spolupracujeme a snažíme se vše řešit ke spokojenosti Vás zákazníků.

S pozdravem Tým TS

• nechopnost dodat na dvě části

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

pokud byste si přál zaslat materiál na 2x, byla by Vám účtována 2x přeprava. Mrzí nás Vaše nespokojenost.

Tým TopStone

• neskutečně vysoká cena dopravy
    • nemožnost výběru dopravce

Reakce obchodu Topstone s.r.o.

jelikož se jedná o dopravu materiálu s etiketou ADR (chemie) je cena vyšší. Dopravu účtujeme dle ceníku dopravce, nejsme schopni tuto cenu ovlivnit. Vždy je možnost si zboží vyzvednout u nějakého z našich partnerů…

Těšíme se na další spolupráci :-)