zboží je zaplaceno a ještě jsem ho neobdržela

Reakce obchodu TIMIDEKOR

ano, ztrátu Vašeho balíku jsme řešili a o všem Vás informovali telefonicky.
    Náhradní zásilka se stejným obsahem je dle dohody již zabalena a připravena k odeslání, takže bude doručena včas.
    Jiří Velek, manažer eshopu

• Objednané zboží ani po 7 dnech nedorazilo

Reakce obchodu TIMIDEKOR

je nám líto, že Zásilkovna udělala chybu. Balík se opravdu již týden toulá po Praze.
    Kdyby jste nás již před pěti dny kontaktovala, že je problém, tak bylo ještě dost času
    vše s dopravcem řešit, nebo Vám poslat rychle další zásilku na naše náklady.

Naše zákaznická linka je v provozu každý den včetně víkendu od 8 do 20 hod.

J.Velek, manažer eshopu

• Svíčka na dort přišla zlomená

• Slíbené doručení do 10.3. I dnes 15.3.jsem zboží neobdržela. Do obchodu jsem psala email ale nikdo se neozval.

Reakce obchodu TIMIDEKOR

u Vaší objednávky jste si zvolila platbu kartou online, ale zaplaceno nebylo. Platbu jste řádně nedokončila.
    Snažili jsme se s Vámi spojit a dohodnout řešení dle Vašich představ. Telefon jste nebrala opakovaně a nereagovala jste ani na zaslané zprávy SMS. Myslím, že jsme udělali maximum. Z našeho pohledu jste byla nekontaktní zákaznicí, které na objednávce zřejmě již nezáleží.
    Jiří Velek

• Zboží mi nebylo doručeno
    • Dopravce nechal zásilku na poště i přesto, že jsme byli doma, fungoval zvonek i telefon.
    • Obchod nereaguje na emaily se stížností
    • Obchod nemá na výběr spolehlivého dopravce

Stížnost jsem řešila i přímo s poštou, ale odpověď, že nemůžou zaručit doručování balíčků vzhledem k tomu, že doručují nespolehlivý brigádníci mě dostal. Přístup obchodu, který nechá zákazníky čekat na balíčky, které mu nejsou doručovány mě zaráží.

• Neni otevřený pro zákazníky,jenom e-shop coš je draší o 40kč když si to vyzvednete v obchodě.Sˇ´patné

• Klamný popis zboží.
    • Zboží je k ničemu

Vážený zákazníku,
    obdržel jste naznačovací šablonu na porcování dortů od německé firmy Thermohauser. Tuto prodáváme již více než 10 let. Je to produkt osvědčený a prodáváme jich velké množství. Popis jsem kontroloval a zcela jasně odpovídá výrobku, který jste zakoupil, takže nechápu Vaši recenzi.
    V případě dotazů k výrobku můžete kontaktovat náš eshop na zákaznické lince 720950950, kde jsme k dipozici každý den včetně svátků od 8 do 20 hod. A jak jistě víte, každý výrobek je možné vrátit.
    Jiří Velek, obchodní manažer

Diamanty nejdou z folie vytáhnout,nedošly číslice ,nemáte žádnou ozdobu pro věk dívek na 15 let , květy v nabídce jsou hrůza ,nemáte nic co by mě oslovilo jako amatéra ,měli jste kdysi krásné květinky i se zelenými lístečkami.

V jednom pytliku čokolády nalezen brouček, druhý pytlík otevřený/prasklý?
    Balónky měly dírky na koncích-vyřešeno posunutím uzlíku. Reklamací jsem nechtěla riskovat,že ji nestihnu vyřešit do narozenin.

Reakce obchodu TIMIDEKOR

je nám líto, že některé zboží z Vaší velké objednávky nebylo v pořádku. Škoda, že jste nereklamovala, abychom mohli uvedené problémy řešit přímo s našimi dodavateli, kteří konkrétní zboží vyrobili.
    Za způsobené komplikace se omlouváme.
    Za Timidekor.cz Jiří

• Zaplatila jsem si za dobirku a expresni dodání z toho duvodu ze jsem na zbozi spechala. Objednala jsem ve ctvrtek vecer, potrebovala zbozi nutne v pondeli. Obchod ale predal zbozi poště az v pondeli, tudiz zboží dorazilo az v utery! Zaplatila jsem si za expres dodání do dvou prac. Dnu, ale zbozi prislo pozde tudiz me je jiz k nicemu tak jsem zbozi ani neprebrala. Slibuji dodani ale dodaji pozde..sama pracuji v int. Obchode a zbozi dodavame vzdy do dvou dnu standartne bez zvláštního priplatku a kdyz uz by se mela dodavka opozdit -zakaznikovi se predem omluvime a kontaktujeme. Ze strany tohoto obchodu nic.

Pokud na zbozi spechate, nekupujte

• dvě z "tvořítek " na marcipán byla poškozená (promáčklý plast)
    • vracet nebudu z důvodu drahého poštovného vzhledem k ceně zboží

Reakce obchodu TIMIDEKOR

pokud jste měla v zásilce poškozené zboží, tak prosím reklamujte emailem nebo telefonicky. Vše vyřešíme. Děláte zbytečně ukvapené závěry, protože nikde není psáno, že nám budete muset zboží zasílat zpět. Reklamaci rádi vyřídíme k Vaší spokojenosti. Naši obchodní zástupci jezdí téměř po celé republice a není problém vadné zboží vyměnit přímo u Vás bez starostí.
    Věřím, že se nám ozvete
    J.Velek

• Žádala jsem o doručení 19.8., dorazilo dříve a mně to způsobilo problém!
    • Zajímalo by mne, kdy je možné získat anoncovanou dopravu za 89,-??
    • Slibovaný dárek nebyl přiložen.

Nic moc.

Reakce obchodu TIMIDEKOR

dopravu za 89,- máte při dopravě Českou poštou a platbě předem na účet. Je to uvedeno na našem webu.
    Pokud došlo k nějakému pochybení při vyřízení Vaší zásilky, můžete tuto skutečnost nahlásit emailem nebo telefonicky. Rádi s Vámi tuto záležitost vyřešíme k plné spokojenosti. Do dnešního dne nebyl takový problém na naši firmu nahlášen a tudíž se nedá řešit. Recenze na tomto webu jsou anonymní (pokud neuvedete své jméno) a my tedy nevíme, které objednávky se tento text týká.
    J.Velek

• seženu tam věci, které normálně neseženu.
    • ceny, už jsem našla jiný internetový obchod se stejnou nabídkou zboží, kde je o hodně levněji.

• Pohromadě celý sortiment, jak potřeby pro zdobení tak i samotné modelovací hmoty a ozdoby
    • sadu FLOWERS lze v jiných obchodech koupit o víc než 1/2 levněji

Velký výběr sortimentu
    Některé ceny až příliš vysoké oproti konkurenci
    Doporučila bych tento obchod jen po předchozím porovnání cen s ostatními prodejci