• lžou, mlží, dětský výmluvy.

"Garance rychlého nákupu", "skladem: expedujeme 2. prac. den" - Tři neděle a nic. Žádný zboží evidentně nemaj, vyinkasujou a pozdržej než to schrastí někde na netu. Mezitim drží pěkný cash flow. Spíš uvidim prachy až od konkurzního správce, se bojim. Výmluvy jak když půjčíte gamblérovi. Žlutej stánkař by alespoň řekl "nemam, sezenu". Smutné.

• Až po 2dnech mi bylo sděleno, že zboží, které jsem objednala je momentálně nedostupné, byť bylo prezentováno jako zboží na skladě!

Reakce obchodu Eshop-tenis.cz

omlouváme se za chybu, která se stala v našem interním systému, vzhledem k šíři sortimentu se bohužel občas taková chyba stane.

nic

Reakce obchodu Eshop-tenis.cz

mrzí mne, že jste s objednávkou nebyl spokojen. Pokud můžeme do budoucna cokoliv zlepšit, budu rád za zpětnou vazbu.

Eshop-tenis.cz

• čekám dva týdny aby poslali objednávku když 21.6. napíšou že nejpozději za dva dny budou odesílat

Reakce obchodu Eshop-tenis.cz

mrzí mne, že jste s objednávkou nebyl spokojen. U některých produktů máme delší dostupnosti. Pokud můžeme do budoucna cokoliv zlepšit, budu rád za zpětnou vazbu.

Eshop-tenis.cz

• Při rezervaci bylo napsané dodání do tří dnů dnes je již osmý den a objednávku ještě nemá ani dopravce.

Reakce obchodu Eshop-tenis.cz

mrzí mne, že jste s objednávkou nebyl spokojen. U některých produktů máme delší dostupnosti s dobou odeslání až za 5 prac. dnů. Pokud můžeme do budoucna cokoliv zlepšit, budu rád za zpětnou vazbu.

• Dlouhá dodací lhůta

Eshop-tenis.cz

Po objednání zboží mi po týdnu napsali , že není.

Reakce obchodu Eshop-tenis.cz

děkujeme za recenzi. Za nedostupnost zboží se omlouvám, nicméně bych si dovolil opravit Vaše tvrzení o reakční době - o nedostupnosti zboží jsme Vás informovali 2 dny po vytvoření objednávky, nikoliv týden.

• Je s podivem že chcete okomentoval něco co ani neproběhla.

Reakce obchodu Eshop-tenis.cz

děkujeme za hodnocení. Dotazník generuje Heureka automaticky, jakmile provedete objednávku. Je mi líto, že Vaši objednávku jsme museli zrušit z důvodu nedostupnosti zboží. O všem jsme Vás ihned informovali. Omlouvám se za komplikace, které proběhly.

Štěpán Zídek, Eshop-tenis.cz

• zboží nebylo skladem jak bylo uvedeno

Reakce obchodu Eshop-tenis.cz

děkuji za hodnocení Vašeho nákupu. Raketa v uvedeném gripu opravdu nebyla skladem, což jsme s Vámi telefonicky po přijetí objednávky konzultovali a tak to děláme u každé objednávky.

Omlouváme se za nedorozumění.

S přáním pěkného dne

• dodací doba

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše hodnocení, snažli jsme se, aby bylo lepší. Přiznáváme, že dodací lhůta byla delší než obvykle, ale v době dovolených nezáleží vše na nás, ale bohužel jsem limitování dodavateli, kvůli kterým došlo ke zdržení zísilky, o čemž jsme Vás včas informovali. Zboží jsme poté odeslali v nejbližším možném termínu a Vám se předem za zdržení omluvili.