Nefunguje komunikace. Po upozornění e-mailem že zboží ačkoliv bylo zaplaceno bankovním převodem ,stále nedorazilo, se bohužel nikdo neozval.

• zboží nešlo objednat na dobírku, pouze platba předem, zaplaceno, doposud zboží nedodáno, uvedené telefonní číslo nikdo nebere

Reakce obchodu Eshop Sueneé Universe

Objednala jste si buben s obrázkem: https://eshop.suenee.cz/samanske-bubny/samansky-buben--ctyri-vazky--doprava-zdarma/ Jak je uvedeno v popisu produktu, vyrábí se na zakázku. Zpravidla je termín dodání do 7-10 pracovních dnů.

Rámové bubny bez obrázku jsme schopni odeslat do druhého dne po zaplacení.

Máte pravdu, že na zboží není možné uplatnit dobírku. Vzhledem k výši ceny, faktu že dopravu hradíme za vás my a zakázkové výrobě zboží, preferujeme platbu předem. Vzhledem k tomu, že naše firma sídlí na Praze 10, navrhuji vám osobní vyzvednutí hned, jak bude buben naskladněn. :)

• Dostala jsem sice potvrzení o zaplacení zboží, ale toť vše. Zásilka ještě nedorazila :( Platba byla provedena hned 14.01.2021

Zatím nemohu obchod hodnotit, zvonkohru jsem objednala již 14.01.2021 i zaplatila 4195,00 Kč - do dnešního dne žádná zpráva o termínu doručení, nebo o zpoždění zásilky !

Dobrý den Hanko,

objednala jste si sadu zvonků KOSHI https://eshop.suenee.cz/zvonkohry/zvonkohra-koshi--sada-ctyr-zivlu--doprava-zdarma/

U tohoto zboží bylo již od konce roku 2020 velkým červeným písmem uvedené upozornění:
    ** Dodání po 17.03.2021 **

Je to uvedeno také ve výpisu zboží v košíku před zaplacením. Pokud nechcete tak dlouho čekat, pak vám peníze vrátíme.

Francouzský výrobce KOSHI bohužel vlivem komplikací s CV19 nestíhá odbavovat objednávky v reálném čase. Takže pokud nám dojdou zásoby, trvá to téměř tři měsíce, než zboží dodají. Bohužel... :( Proto je u zboží vyznačen termín nejbližšího dodání, aby se zákazník měl možnost rozhodnout.

Váš Eshop Sueneé Universe

• Ani po 11 dnech zboží nedorazilo, přestože jsem byla informována, že objednávka byla předaná do skladu ke kompletaci

Dobrý den paní Forstová!

Do vaší objednávky chyběla jedna z knížek: Michael Tellinger: Tajná historie Anunnaků. Vzhledem k prázdninovému provozu nakladatelství FONTÁNA bylo složitější domluva s jejím dodáním. To se projevilo delším dodáním, za což prosíme za odpuštění. Chyba nebyla na naší straně.

Zboží bylo řádně doručeno: https://tracking.packeta.com/cs/?id=2947078639

• Nepřehledné stránky
    • Neschopnost doručit zásilku
    • Výmluvy na dopravce

Reakce obchodu Eshop Sueneé Universe

mrzí nás, že máte nepříjemnou zkušenost. Dovolte mi prosím situaci objasnit. Z celkem 7 Vámi objednaných knih chybí jedna z nakladatelství FONTANA, která má sklad v Olomouci. Svoz prostřednictvím PPL byl objednán na 23.3. Bohužel jsme se dozvěděli, že řidič sice prý ke skladu dojel, ale protože byly zavřené dveře, tak bez zavolání na kontaktní telefon z místa odjel. Věc jsme reklamovali a byli jsme ujištěni, že zásilka bude vyzvednuta následující den, což se bohužel nestalo. Stejná situace se opakovala i v pátek. Teprve tento týden se zásilka dala do pohybu.

Polohu zásilky můžete sledovat zde: https://www.ppl.cz/main2.aspx?cls=Package&idSearch=40070359150

V době koronavirové krize se bohužel některé zásilky k naší neradosti opožďují. Samotné PPL na zákaznické lince od prvního momentu přiznává, že zásilky nestíhá přepravovat.

Z ostatních recenzí si můžete ověřit, že spokojenost našich zákazníků je naší prioritou.

UPDATE 07.04.2020
    Zásilka je na cestě: https://tracking.packeta.com/cs/?id=4654616885

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

zaplatila jsem knihu převodem byla mi poslána do zásilkovny s dobírkou a k tomu nejdražší poštovné co znám

Paní mystifikuje:
    * Nejdříve zadala, že knihu chce zaplatit převodem.
    *Pak napsala email, že chce změnit způsob platby na dobírku.
    * Pak si to rozmyslela (protože jí chytrá sousedka poradila, že je to tak lepší), aby přeci jen provedla platbu převodem složenkou na pošte, ale nám už to neřekla a navíc balík díky tomu, že šlo o dobírku už nečekal na platbu.
    * Balík dorazil do zásilkovny jako dobírka a paní se domáhala zrušení dobírky, což už nešlo. Zásilku odmítla převzít.
    * Navrhl jsem, ať balík vyzvedne jako dobírku a že peníze, které poslala na b.ú. ji vrátíme zpět na účet, který chce. Jenže to odmítla a to přes opakovanou snahu jí vyjít vstříc.

Takže ano, nemá ani peníze ani knihu a upřímně nevím, co s tím. Ty peníze bych jí rád vrátil, ale nemám kam, protože nemá bankovní účet a jiný způsob doručení mi nedala. Posílat složenou nebudu. I tak to byl ztrátový podnik.

• Musite si sami zjistovat kde je vase zasilka kdyz neprichazi.
    • Informovani prodejny ze neco do jejich skladu nedoslo je nulove.
    • Nedoporucuji neprofesionalita neschopnost.

Kdyz neco z vasi objednavky nedojde do jejich skladu neinformuji vas. Komunikace je priserna. Musite si vse hlidat. Celkove nedoporucuji. Jsem znechucen.

Reakce obchodu Eshop Sueneé Universe

Klienta jsem informoval, že v jeho zásilce chybí jedna z šesti položek, protože nakladatelství DIALOG prostě taky někdy má dovolenou. Chybějící zboží bude naskladněno 05.08.2019, pak konečně můžeme rozeslat nekompletní zásilky.

Prosil jsem vás v emailu za odpuštění, neboť to není můj zlý úmysl.

• VELICE předražené poštovné: Zásilkovna 69 Kč, dobírka 99 Kč. Například v Knižním klubu platím za zaslání přes Zásilkovnu na dobírku celkem 45 korun (a knihy mi přijdou v pevné krabici) a v Eshopu Sueneé je to nehorázných 168 korun.
    • Zboží (např. knihy) neposílají v nějaké pevné kartonové krabici, ale v plastovém pytlíku, takže může snadno dojít k poškození zásilky.
    • K zásilce nebyl přiložen dodací list v papírové podobě.

Reakce obchodu Eshop Sueneé Universe

+ Knižní klub prodává pod cenou. Zjevně má na to sponzory. My ne.
    + Fullfilment pro nás zajišťuje externí firma. Prověříme.
    + Ten zasíláme elektronicky. Šetříme naše lesy.

• Klamání zákazníků

POZOR ! Objednal jsem 4 knihy, ale prodejce dodal jen 3 a odmítl poslat chybějící knihu dodatečně nebo refundovat 1/4 ceny. Pokus o komunikaci s prodejcem nikam nevedlo. NEDOPORUČUJI !

Reakce obchodu Eshop Sueneé Universe

Měli jsme v akci knihy tři knihy od Hanky Blochové: Pyramidy, Mesiáš a Marie z Magdaly. Šlo o tři knihy, ve kterých bylo chybně napsané věnování, proto jsme je nabídly jako jeden balík s 20% slevou.

Kolegyně, která zadávala produkt omylem do nadpisu uvedla název všech 4 knih. Na obrázku ale byly jen ty vyjmenované a v popisu též byly JEN ty, které jsem jmenoval. Cena též odpovídala 3 knihám po slevě 20%.

Pán se domáhal dodání čtvrté knihy a nebo vrácení platby v hodnotě čtvrté knihy. Napsal jsem mu opakovaně, že šlo o nedorozumění, a že prosíme za odpuštění, neboť cena, fotografie a popis souhlasí. Tedy žádost byla neoprávněná.

V několika emailech, které stále existují se mne snažil přesvědčit, o své vizi...že tu cenu 815 Kč jsme mu slíbili 4 knihy. Když jsem se snažil zjistit, na základě čeho spočítal, že kdyby cena byla za čtyři knihy bez 20%, tak by mu to jaksi nevyšlo.... ignoroval to a plival bohužel dál.... :(

Čtvrtou knihu bychom samozřejmě mohli dodat, ale za standardních podmínek.

4.1.2018 - objednáno+zaplaceno
    7.1.2018 - psali z eshopu: Vaši objednávku jsme převzali ke z pracování pro expedici. Zboží je na našem skladě připravené k vydání. Hned jak bude předán váš balík do přepravy, budeme vás dále informovat
    10.1.2018 - v noci přišlo info ze Zásilkovny, že čekají na dodání zboží od obchodu
    11.1.2018 - psal jsem emailový dotaz do obchodu, na [email protected], zda mohu čekat do 15.1. doručení zboží - BEZ ODPOVĚDI OBCHODU
    13.1.2018 - info z obchodu, že zboží předali dopravci
    15.1.2018 - večer, stále nedoručeno

Silně nedoporučuju, od objednávky+okamžitého zaplacení jim to trvá 9 dnů, než předají doručovateli. Na webu měli v den objednání info, že je zboží skladem. Nereagují na dotazy k probíhající objednávce.

Reakce obchodu Eshop Sueneé Universe

Objednávka byla přijata 04.01.2019 a dána ke zpracování. Předmětem objednávky byl zvonek Koshi. Jde o ručně dělané zboží dovážené z Francie.
    04.01.2019 připsání platby na eshop.
    07.01.2019 předáno do expedice, čekalo se na naskladnění
    13.01.2019 předáno svozovému dopravci, který balík má předat Zásilkovně.
    13.01.2019 Číslu +420720******4 byla odeslána následující zpráva: Objednávka 2019000006 (1 128 CZK) byla předána dopravci. Eshop Sueneé Universe

Výpis ze Zásilkovny:

10. 1. 2019 22:59 Přijata elektronická data k zásilce. Čekáme na její fyzické předání.
    14. 1. 2019 15:54 Zásilka byla převzata k přepravě a je doručována na cílové místo.
    16. 1. 2019 10:46 Zásilka byla přijata na cílovém výdejním místě Děčín, Teplická 1492/28
    16. 1. 2019 15:57 Zásilka byla vydána. (Doručena)

===
    Aneb mnoho povyku pro nic. Nic se neztratilo a vše dorazilo do cíle.