Dobrá, dodali zboží málo dostupné, to oceňuji.

• Příznivé ceny.
    • Při osobním vyzvednutí na externím výdejním místě bylo nutné vyčkat 3 dny.

Obchod funguje jek má.

• Široký sortiment
    • Možnost osobního odběru
    • Trochu zmatky při výdej v partnerském obchodě

Dobrá ceny, rychlé vyřízení

perfektné jednání

• výběr zboží na prodejně

Obchod má přijatelné ceny,ale problém byl k vyzvedbutí na prodejně. Prodejna Ptáček Brno Modřice. Obchod mi napíše že zboží je připraveno tak nerozumím tomu ,že musím 45 minut čekat na vytisknutí faktury. Když zboží je zaplaceno. Výdej ze skladu proběhl v rámci možností dostatečně rychle. A to jsem tam přijel na začátek pracovní doby a mnoho lidí na prodejním místě nebylo.

rychlost a cena

Vše proběhlo bez závad.

• rychle dodani
    • spoluprace s nasmlouvanymi stredisky pro vyzvednuti trosku skripe

Co se objednavky cen a zaplaceni tyce vsechno bylo bez problemu. drobny problem nastal az pri vyzvednuti v Koupelnach Ptacek. Nejdrive chvilku trvalo nez pani nasla vubec zakazku, ale to byly 2-3 minutky hledani v pc. Pohoda. Pak ale zjistila ze zakazka je nejakym zpusobem nevyrizena, nedoresena, blokovana. Ikdyz mi prisel mail, ze vse je pripraveno k vyzvednuti. Ihned zacla vsechno resit, takze na necinnost si nemuzu stezovat. Vse se vyresilo po nejakych 15-20min, ktere jsem musel stravit v na kave a v aute.

• Nelze se dovolat na kontaktní mobil opakovaně, nevím kdy bude zboží připraveno k odběru a docela mně to zajímá moc vzhledem k termínům další práce s ním, mobil zvoní, nikdo ho nebere, divné, žeeeee, Burda

Reakce obchodu StavProMont.cz

objednávky bohužel nevyřizujeme 31.12. ani 1.1.

• Skvělá komunikace, vstřícnost

Reakce obchodu StavProMont.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Zdraví Tým StavProMont

• Lidsky normální přístup, rychlá a snadná domluva

Reakce obchodu StavProMont.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Nadstandardní přístup k zákazníkovi. Především jednání pana Týnka
    • Absolutně žádná

Pokud mohu za sebe posoudit je toto jeden z mála obchodů s nadstandardním přístupem k zákazníkovi v jednání, radou i řešení problémů. Především jednání p. Týnka mě velice mile překvapilo a ještě jednou mu děkuji. Kéž by takových obchodníků bylo více

Reakce obchodu StavProMont.cz

Velice Nás těší Vaše spokojenost. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Děkuji, za Tým StavProMont Michal Husák, jednatel společnosti.