• Ochota a odbornosť

Pred 1,5 rokom som objednal fotovoltickú zostavu od Solareco. Kuriér dopravil na Slovensko. Zostavil som podla návodu za pomoci(telef.) zamestnancov firmy. Voda sa hreje bez problémov, veľmi oceňujem ochotu pán Věchet. Odporúčam. Tomáš V.

Nikomu nedoporučuji SolarEco, objednal jsem téměř před měsícem solární měnič v ceně něco přes 11 000, platba byla vyžadována předem. Následně jsem byl informován, že zboží dostanu za 2měsíce, bylo by fér,kdyby zákazníka informovali předem než zaplatí,když jsem vznesl námitku, ihned mi objednávku stornovali a moje peníze mi nadále zadržují a na emaily neodpovídají. Tomuto eshopu se napříště velkým obloukem vyhnu,natož abych tam platil předem.

Reakce obchodu SolarEco

SolarEco se od této recenze distancuje, neboť na stránkách Heureka.cz nebyla provedena ověřeným zákazníkem, tedy tím, kdo by na webu eshop.solareco.cz udělal objednávku. Komentáře jsou čistě smyšlené s cílem poškodit firmu.

S našimi zákazníky vždy komunikujeme fér - podrobné informace o zboží a dostupnosti je na e-shopu, v případě dotazů se na nás mohou obrátit online nebo telefonicky.

tým SolarEco

Velká ochota s poradenstvím. Skvělý přístup. Moc děkuji za ochotu, trpělivost, a pomoc.

• rychle a bez problému

při urgenci objednávky mi bylo řečeno, že dávají přednost zákazníkům kteří zaplatili předem,na základě tohoto sdělení jsem objednávku zrušil.Po zrušení mi přišel arogantní mail.Tady si již nic nekoupím.

Reakce obchodu SolarEco

objednávka na drobné komponenty pro zapojení fotovoltaiky (průchodky a konektory na kabely) byla zrušena, neboť nebyla zaplacena. Objednávky vyřizujeme po zaplacení, jak definujeme v našich obchodních podmínkách. Zboží bez zaplacení na zákazníky neposíláme.

S pozdravem,

tým SolarEco

• perfektní domluva, pán ví co prodává, rád poradí ....
    • dobré ceny

• Bezva technická podpora.

• Vstřícné a bezproblémové jednání, podání podrobných technických informací

prodávají odborníci