Zboži bylo inzerováno jako skladem, ale skladem nebylo. Nicméně, přišli na to rychle.

• Po třech dnech od objednávky, bez jakékoliv komunikace, zjistili, že z uváděných 5ti kusů na skladě nemají ani jeden.

Objednávku zrušil obchod bez vysvětlení, takže nedoporučuji

• standardně jsem na stránkách objednala zboží, po vystavení faktury mi obchod oznámil, že zboží nemají a mít nebudou

NABÍZÍTE ZBOŽÍ A NEMÁTE HO.

• Rychle dodáno
    • Jiné zboží než jsem si objednala

Koupila jsem si švédskou útěrku satin care a protože je výborná objednala jsem si 16ks. Místo toho mi přišli švédský útěrky clasic,mají úplně jinou strukturu a dají se sehnat ještě levněji. 2X jsem tam volala a po druhý jsme se dohodli,že mám poslat útěrky zpět a že mi vrátí i poštovné.Protože ty které nabízejí na skladě nemají. Ale nebaví mě běhat na poštu a čekat frontu kvůli zboží které jsem si neobjednala.Překvapuje mě,že mi místo jiných švédských útěrek pošlou jiný,protože tam ty na skladě nemají.

Zboží nebylo skladem i když v eshopu bylo uvedené.

• drahá doprava- nemožnot výběru dopravy

Je sice levný ale jinak nic

nabízí co nemají

ZBOŽÍ NENÍ NA SKLADĚ !!!!!!!! NEDODÁNO !!!!!!!!!!!!!!

Po třech dnech mi přišel omluvny e-mail ze zboží nemají přitom na e-shopu bylo stále skladem několik kusů. Jinde sem tento produkt poté už nesehnal.

• zboží došlo

Zboží došlo později než jsem očekával. Platil jsem PPL, poslali českou poštou. Měli skladem, ale odeslali až za 4 dny. Do té doby žádná komunikace. Poté ale zboží došlo OK.

Zboží uvedené skladem, nemají!

Poškozená noha od stolu

• Jak můžete chtít hodnocení něčeho co jste nedodali !!!

• na fotografii zboží prezentovali jiný výrobek než byl dodán

Obchod objednávku potvrdil, po pár dnech zrušil z důvodu vyprodání zboží.

• Obchod má na stránkách zboží skladem i když ho nemá
    • Objednávku mi zrušili bez udání důvodu

• Prodavaji pouzite zbozi bidne kvality.

Krabice byla normalne zabalena a neposkozena, proto jsem ji prevzala od dopravce. Po rozbaleni bylo zbozi evidentne pouzito, tudiz nepovazuji inzerovane zbozi za originalne zabalene od vyrobce, ktere bylo mnou objednano. Noha od slunecniku byla promacnuta a poskrabana. Latka slunecniku ma na nekolika mistech vady v materialu. Igelitovy pytel od slunecniku roztrzeny a spodni noha byla bez obalu. Nebudu zbozi reklamovat ani vracet z casoveho duvodu a velikosti zbozi. Take si nemuzu byt jista, jestli bych neobdrzela uplne stejne nekvalitni zbozi. Urazi me, ze si obchod dovoli zaslat zbozi jako nove a originalne zabalene za plnou cenu.

• špatná komunikace, nabízené zboží nemají