• Zboží ještě nedorazilo, nemohu celkově spokojenost nákupu hodnotit. Informace o průběhu obchodu je na dobré úrovni.

• krásné zboží za luxusní ceny. Komunikativní a vstřícný obchůdek
    • nemá

krásné a dostupné. Skvělý prodejce!!!!!

• Výborná komunikace, mnohdy přišla odpověď na mé otázky již do 15ti minut
    • Zájem prodávajícího vyjít vstříc
    • Krásné balení
    • Internetové stránky vypadají docela lacině, z nich pramenila má obava o platbu předem, která se nakonec ukázala jako zbytečná.

• Špatné vyobrazení a porovnání velikosti

Reakce obchodu Brilianty Infinity

Paní si vybrala řetízek pro manžela, délku řetízku 40 cm a šířku řetízku 0,8 mm . Už toto byl samozřejmě omyl, tato velikost je dámská. Veškeré velikosti a to na milimetry máme u každého produktu popsány a bohužel nejsme zodpovědni za neznalost matematických měr. Vzory řetízků jsou zvětšeny v každém eshopu, jinak by si zákazník nemohl ani vybrat, obyčejná fotografie vzor řetízku nikdy nezobrazí. Po velmi impulzivním telefonátu ze strany zákaznice, jsem okamžitě navrhla vrácení zboží . Bylo mi ale řečeno, že ho paní vracet nebude, že v obchoďáku mají ten samý za o polovinu větší cenu a že se bude pro někoho hodit. Přezto jsem ale dostali toto hodnocení, za které samozřejmě neneseme žádnou odpovědnost.
    Možnost vrácení zboží paní odmítla, dostala navíc také stříbrný šperk jako dárek. Z naší strany jsme pro spokojenost zákazníka udělali vše.

• solidnost, jistotu a dobrou komunikaci se zákazníkem

Je spolehlivý, dají se vybrat šperky v jakékoliv cenové relaci a kvalitně provedené.

• Výběr zboží opravdu pro každého
    • Ceny
    • Možnost úpravy/změny šperku na zakázku
    • Certifikát k briliantům a zboží obecně
    • Perfektní komunikace (i při problémech)

Je to jeden z mála obchodů, kde jsem byla z nákupu opravdu nadšená. Sice jsem se trochu bála nakupovat náušnice přes net, ale riskla jsem to. Podle katalogu jsem si vybrala náušnice v kombinaci bílého a žlutého zlata s brilianty. Vzhledem k tomu, že žluté zlato nemám ráda, poslala jsem dotaz, zda by je bylo možné udělat pouze z bílého. Dostala jsem opravdu bleskovou odpověď od pí Vašátkové, že napíše výrobci a dá vědět. Během pár dní se ozvala znovu, že úprava možná je a náušnice by stály tolik a tolik a jaká by byla dodací lhůta. I cena mě mile překvapila, byla jen o něco málo vyšší než katalogová. Dostala jsem prostor, ať se rozmyslím, v klidu bez termínu. Když jsem se rozhodla, že ano, dostala jsem podmínky, jako všichni zákazníci. A i když mi pár korun chybělo, dostala jsem i vybraný dárek. Možná jediné, co bych trošičku vytkla, že zrovna u těch mých není reálná fotka ženy, která je má v uších. Člověk by pak měl lepší představu o velikosti.
    A i když se mi náušnice zprvu zdály malé, jsem ráda, že je mám. A navíc jsem se dozvěděla něco o typu těchto náušnic a nových trendech.

Reakce obchodu Brilianty Infinity

Velmi děkujeme za Váš nákup a komentář k našemu prodeji. Rádi Vás zase na našich stránkávh přivítáme a jsme připraveni Vám kdykoliv pomoci jak s výběrem šperku,tak s případnou reklamací a podobně.

• Rozsáhlý sortiment, krásné kousky
    • Vice doplníte o rozměrech šperků, velikosti kamenů

Dobra komunikace
    Kvalitni zboží

Děkujeme a přejeme spokojené užívání našich výrobků.

• certifikované kameny, luxusní šperky
    • dlouhá dodací lhůta, která je ale dle obchodu zapříčiněna výrobou objednaného šperku.

doporučuji, i přes platbu předem, zboží dorazilo luxusně a vkusně zabalené.

• Pěkné zboží
    • Delší dodací lhůta

Zboží odpovídá popisu a obrázku, informace ohledně dodací lhůty odpovídá, komunikace obchodu v pořádku, dárkové balení a dárek navíc jako pozornost potěší. Určitě doporučuji.

Děkujeme a přejeme spokojené užívání našich výrobků.

• velký výběr zboží, výborná komunikace ze strany majitelky obchodu, rel. krátké dodací lhůty

• Levný a spolehlivý nákup

Je to elmi kvalitní a rychlý obchod. S nákupem jsem byl velmi spokojen.

Děkujeme a přejeme spokojené užívání našich výrobků.

• Výhoda spočívá v klidném výběru zboží z domova
    • Velký výběr požadovaného zboží

Nákup spočíval ve velkém výběru zboží
    Velmi profesionální přístup při telefonickém dotazu
    Tento obchod bych doporučila

Děkujeme a přejeme spokojené užívání našich výrobků.

• Nemusim niam daleko jezdit.
    • Trochu problem že fotografie neukaže vyrobek tak jako by ho člověk viděl na vlastní oči.

Pěkne stranky, dobra komunikace, rychle dodaní. Pokud bych ale kupoval něco dražšího asi bych si to zajel prohlednout osobně.

Děkujeme a přejeme spokojené užívání našich výrobků.

Dobrý cena, skvělý přístup paní Kužílkové, jsem velmi spokojena.

Děkujeme a přejeme spokojené užívání našich výrobků.

• Prehľadnosť, podrobné informácie o šperkoch, ako aj o obchode samotnom.
    • Žiadne som nezistila.

Perfektná komunikácia, ústretovosť, rýchle doručenie.