• Levné pneumatiky
    • Laxní přístup, mizerná komunikace obchodu se zákazníkem.

Špatná komunikace a laxní přístup.

Objednal jsem zboží a aniž by mi přišel jakýkoliv potvrzovací email nebo SMS tak žádná komunikace. Ok, asi není zájem o kšeft jsem objednal po dvou dnech jinde a přišel mi email od přepravce že zásilka byla naložena a vzhledem k vánocům bude doručena mezi svátky. Když nekomunikuje eshop se zákazníkem tak s zařídím jinak. Škoda třeba je to dobrej obchod ale mně nepřesvědčil.

Jediný problém který byl je ten, že 2 a 2 pneumatiky byly navzájem tak velmi silně svázané, že došlo k deformaci vnitřních částí pneumatik. Pneumatiky nešli nafouknout a v servisu mi je museli 24 hodin srovnávat nahuštěnými dušemi.

• jeden protektor těžce vyvážen(použijem pouze jako rezervu) a druhý nelze vůbec v servisu vyvážit!!! nestejnoměrně navařena vrstva protektoru

již další letní protektor za tuto cenu nebudu kupovat a posílat zpět na reklamaci nemíním - kupoval jsem zimní celoprotektory a s těmi jsem byl spokojen.ovšem s tady těmito letními jsem velmi zklamán

Pokud chcete čekat na zboží a nakonec vám přivezou něco jiného tak nakupujte,já to ale nedoporučuji,jsou i jiní prodejci.

• Po obdržení zprávy, že zásilka bude dodána v úterý, se několik dní nic nedělo a k dodání došlo v pátek. Řidič sdělil, že čekal, až se mu vyplatí jet do naší obce. To snad nemohou myslet vážně.

Reakce obchodu Eshop-protektory.cz

Toto nás velice mrzí, ale stále společnost INTIME vychází jako dopravce nejlevněji.