• Slušný výběr
    • Rychlost vyřízení objednávky

• zboží nedorazilo, takže žádné přednosti
    • Zboží nedorazilo.

Najit si jiný obchod.

• Na kamenné prodejně se nedá platit Flexi passy, i když jsem byla e-shopem ujištěna, že dá. Pro objednávku jsem poslala manžela a musel zaplatit hotově. Naprostý informační šum.

Objednal som si i zaplatil 100ml a prišlo mi 50ml.

Reakce obchodu Pharmawell.cz

Dobrý deň,
    Nie je možné, aby ste od nás dostali 50ml balenie. Tie skladom nemávame.
    Pharmawell e-shop

• O žádných nevím. Objednávku nejsou schopni poslat, nezvedají telefony.
    • První a poslední objednávka! Nedá se dovolat, zboží objednáno 28.1. a dnes - 15.2. stále není.

Vybrat jiný e-shop bude rozumnější.

• Velice dlouhá dodací lhůta. Zboží bylo skladem a zaplaceno online, přesto jsem se během deseti dnů nedočkala ani oznámení o expedici ani jiné zprávy, zda je případně s objednávkou problém. Nedoporučuji.

• velice dlouhá doba expirace
    • reakce až ve chvíli, kdy jsem se sama připomněla

Zboží jsem objednala a hned zaplatila online kartou. Čekala jsem několik dní, nic se nedělo. Přitom při objednávání bylo zboží na skladě a využila jsem možnost osobního vyzvednutí. Obchod reagoval až tehdy, kdy jsem se sama ozvala. Takže pokud bych se nepřipomněla, netuším, jestli bych už zboží měla. nedoporučuji.

• výhody??!! šmejdi kteří předražují zboží
    • vaše zboží mě přišlo dráž o bezmála devadesát korun než v běžném obchodě...buďte rádi že jsem uvedené zboží vašemu e shopu nevrátil...zklamal jsem se moc!!!

nenakupujte od nich..protože jsou drazí!!kupte si to radši v normálním obchodě!!!

• Na Slovensko su ponukane lakave ceny v CZK ale dodavka je nakoniec uctovana v EUR vo velmi nevyhodnom kurze.

• má to, co není třeba běžně ke koupi v prodejnách - jako homeopatika AKH

Možná je to jen vyjímka, která potvrzuje pravidlo, že se jedná o kvalitní obchod. Ale já měla zkušenost takovou, že jsem převzala zboží a po rozbalení mimo Zásilkovnu jsem zjistila, že je uvnitř zboží jiného zákazníka. Prohodili zkrátka štítky na zásilce. Místo 1 návštěvy Zásilkovny jsem byla v Zásilkovně 3x a místo doručení tuším v úterý jsem měla své zboží až v pátek. Navíc jsem musela vymýšlet, jak to zařídit, obchod improvizoval, nebyl připraven na řešení toho, co se stalo, byla jsem tlumočníkem mezi Zásilkovnou a PharmaWellem. Čili, spokojená jsem nebyla, nicméně své zboží jsem nakonec dostala. Tak nevím, jestli zrovná já bych obchod po své zkušenosti doporučila.

• dobrý sortiment
    • rychlé odeslání
    • asi doprava

Objednal jsem si primárně pečící směsi bezlepkové na chleba, některé v pytlících a některé i v krabicích. K tomuto jsem si objednal i hotový chleba, dosti drahý (73,- za 400g chleba - dvě balení) - tento byl zabalený jen vakuově a byly hozený jen tak ledabyle v krabici mezi ostatní zboží(krabičky) a ještě špatně zabalené, tedy z chleba za 150,- došla v balení jen drť. A neřešil jsem to proto, že proces nějaké reklamace by vyšel na více než oněch tímto zmařených 146,- s DPH.

Bohužel jsem z zboží zaplatil 2x. Po reklamaci platby mi naštěstí peníze vrátili.

• Popřeli, že by ode mne dostali platbu..
    • Omluva žádná - mají v tom bordel

Dodací lhůta zoufalá.
    29.6 jsem objednal a zaplatil, 12.7. ještě zboží nemám - mezitím mi tvrdili, že platbu nedostali.
    Darebáci a podvodníci..

• Dodací lhůta.

Pokud si někdo počká skoro týden na objednané zboží, obchod doporučuji.Pro vážně nemocného je to velmi špatné.....

• lže zákazníkům - objednala jsem si zboží, ale obchod mi cíleně doručil jiné zboží s tím, že mnou objednané se vůbec nevyrábí - což není pravda. Na změnu zboží jsem nebyla upozorněna.

Vyberte si jiný obchod

• Bylo by zřejmě dobré, zboží které není neuvádět, že je skladem.

• vadí mi velká fronta v malé přetopené místnosti při vyzvednutí zásilky, to mě dost vystresovalo, tudíž za slabinu považuji odběrní místo zásilkovny v Brně na Václavské.

Objednávku na produkt, který byl podle e-shopu skladem, jsem po 9 dnech čekání stornoval. Reakce na stornování byla rychlá. Omlouvali se, že objednávku nezaregistrovali - zvláštní příčina, ale budiž.

• výhody jsem nezjistila
    • špatná informovanost, až po několika dnech místo zboží e-mail, že zboží nemají a termín naskladnění není znám, u zboží, na které člověk čeká, ne moc příjemné zjištění

špatná informovanost, až po několika dnech místo zboží e-mail, že zboží nemají a termín naskladnění není znám, u zboží, na které člověk čeká, ne moc příjemné zjištění.
    Ale peníze zaplacené předem vráceny ihned po zrušení objednávky.

• čekám stále na peníze kdy mi vrátíte, uhradila jsem vám jej na účet, produkt jste neměli tak jsem stornovala obj. a peníze nikde tak snad se dočkám.

HROZNÝ, NIKDY VÍCE.