• Rychlá objednávka,úžasná mouka celé ČR,takovou najit je velký problem. Budu objednávat na dále a všude vás chválím.Když budeme poblíž koupíme větší množstvíJen tak dál v této době a přeji spoustu spokojených zákazníků.

Žádná

Rychlost dodávky zboží, kvalitní mouka.

Objednala jsem již podruhé a jsem spokojená.

Rychlost dodání, kvalita produktu

• Zatím jsem pekla jen jednou-kváskový pšeničnožitný chléb a je vynikající

• Kvalitní mouka, rychlé dodání
    • Trochu vyšší cena mouky

Peču domácí chleba a s kvalitou mouky jsem spokojena.

• Rychlé dodání a výborná mouka

• pružná dodávka, ještě jsem neměl problém, že bych neobdržel požadovanou položku
    • zboží obdržím za balíček s dopravným najednou, kvalita, nebo práce s Pekárkovou moukou je lepší, stabilnější a domácí opakující se recepty jsou konstantní, vyzkoušené

Musím se poprat s cenou, ale zatím odolávám , ochchodní řetězce volí cesty velikých slev, což je místy veliká konkurence, cenou tlačí na odběratele, což je u kupujících bohužel oblíbené.

Objednala jsem po delší době. Moje minulá objednávka přišla roztrhaná, mouky byly vysypané. Obchod poslal objednávku znovu a stalo se to samé a to hned 2x.
    Nyní přišly mouky ve dvojitém pytlíku, krabice byla vyplněná papírem, aby nedošlo k poškození. Takže za mě spokojenost. Co se týče mouk, ty jsou skvělé a za mě nejlepší na trhu na pečení chleba. Děkuji za vyřešení problému s pytlíky a i za zpětnou vazbu na mé předchozí negativní hodnocení.

• zatím poprvé a zatím jsem spokojená

zatím o žádné nevýhodě nevím.

Výborná mouka,maximální spokojenost.Doporučuji.

Objednal jsem přišlo

• Objednávka byla bleskem vyřízena, pěkně zabalená a v pořádku došla. Kvalita mouky výborná.

Jsem spokojený

• Výborná mouka. Krásně jemná a kvalitní, ne jako ostatní produkty ze supermarketů. Navíc podpora českého produktu. Ráda nakoupím znovu.

• rychlé odeslání
    • vše přehledné, jednoduché

Rychlé dodání,ochota.

Objednávala jsem zde poprvé a určitě ne naposled. Jsem maximálně spokojena jak s rychlou dopravou zboží, tak i s výbornou kvalitou mouky.

• Rychlé doručení.
    • Vše pečlivě zabalené.
    • Všechno v pořádku.

• Můj první nákup proběhl naprosto perfektně a těším se na pečení. Vyhovuje mi dodávka do domu.