• Nakupuji zde několik let a vždy spokojená.

Balení Vitamin C + zinek došlo otevřené!! Krycí staniol v hrdle protržen. Asi to vyhodím, protože nemohu vědět co tam je za kapsle. Prostě něco neuvěřitelného.

• Na zbozi cekam, presto, ze bylo uvedeno SKLADEM, bylo mysleno skladem U DODAVATELE, co taky neni pravda, dodavatel ceka na naskladneni

• Akce výrobků
    • Komunikace ,nevěděla jsem,zda jim platba došla a zda se mi zasilka připravuje.Nikdo se neměl k tomu aby mi poslal aspon blbej email,že se něco děje.Po týdnů sem sama volala a oni mi řekli,že zasilku poslali a ta nebyla k vyzvednuti.

• ceny

Dosud jsem byl se zásilkami spokojen, ale právě dnes jsem obdržel 30 kapslí potravinového doplňku (užívá se max. 1 kapsle denně) 15 dní před koncem doby použitelnosti.

Reakce obchodu Nef de Santé

Dobrý den. Děkujeme za reakci a hned vysvětlíme situaci. U produktu Beta Karoten Pupalka (http://eshop.nefdesante.cz/beta-karoten-pupalka-60-cps-3/) je na eshopu uvedeno, že se jedná o doprodej tohoto doplňku stravy s minimální trvanlivostí do 30. března 2016 (stejně tak i na obalu). Pro jistotu jsme tuto informaci zvýraznili na eshopu červeně.