• Zatím nic nedorazilo a ani žádné info obchodu

Reakce obchodu Nautica360

Vzhledem k nedostupnosti jedné z položek v objednávce se odeslání bohužel zdrželo. Zpoždění nás mrzí. Se zákazníkem byl dohodnutý pozdější termín dodání dle jeho přání.
    Tým společnosti Nautica360 s.r.o.

Pouze potvrdili objednávku a o dalších krocích budou informovat e-mailem.

Reakce obchodu Nautica360

Kontrolou zboží před odesláním bylo zjištěno jeho poškození. Zboží bylo nutno znovu objednat, tím se dodací lhůta prodloužila. Zákazník byl o všem informován a objednávka byla i přes drobné zdržení v termínu dodána.
    Tým společnosti Nautica360 s.r.o.

Provedení modelu je katastrofa , styděl bych se něco takového prodávat , všechno ubibrané , křivě nalepené , stojan snad natřený štětcem jak kdyby to paplalo 8 leté dítě .

Reakce obchodu Nautica360

Mrzí nás nespokojenost zákazníka. Nabízené modely lodí jsou kvalitně zpracované. Pokud se však výjimečně reklamace vyskytne, ihned vadné zboží vyměníme za nový kus. Tým společnosti Nautica360

• 24 dní čekám a stále nic!!!!!!

• Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Nautica360

Objednávka klienta obsahovala několik položek, které nebyly v době objednání skladem. Kompletní objednávka byla expedována 9dní od data objednání. Zákazník byl o delším termínu dodání informován emailem den po obdržení objednávky. Lhůty některých našich dodavatelů se mohou v mimořádných případech prodloužit. V případě objednání neskladového zboží odesíláme objednávky standardně nejpozději do 7dní od data objednání. Tímto se zákazníkovi velmi omlouváme. Tým společnosti Nautica360

E-shop mě po dvou týdnech od objednání a zaplacení kontaktoval s tím, že jednu z objednaných položek budou schopní doručit až v říjnu (tedy cca 3 měsíce od zaplacení...). Akorát, že to měl být dárak k narozeninám, které se konají tento víkend :((( Naprosto neprofesionální přístup...

Reakce obchodu Nautica360

Zákazníkovi jsme byli nuceni sdělit aktuální informaci dodavatele, kterou bohužel nejsme schopni ovlivnit. Chybějící položka nebyla v době objednání zákazníkem na našem eshopu skladem. Velmi často se nám stává, že zákazník vidí danou položku skladem na HEURECE, což se může lišit s našimi skladovými zásobami. Mrzí nás způsobené komplikace. Uhrazenou platbu jsme zákazníkovi vrátili ihned zpět na jeho účet. Zákazníkovi se tímto velmi omlouváme.

Zboží jsem objednávala před dvěma týdny a zatím žádná odezva. Ani mail nic. Štěstí ze jsem neplatila dopředu kartou

• Nekomunikace, nedodáno.

Reakce obchodu Nautica360

Mrzí nás nespokojenost. Bohužel si zákazník pravděpodobně při své objednávce knihy Atlas 888 patrně nevšiml poznámky, že kniha v tuto chvíli není skladem. Dostupnost je uvedena a zvýrazněna u tohoto produktu počátkem května 2021.

• to ze jsem si objednal urciteu lod v lahvi a byla mi dorucena lod jina !!

Reakce obchodu Nautica360

Omlouváme se za chybu při odeslání zboží. V takovém případě se vždy snažíme urychleně sjednat nápravu - zboží vyměnit. Bohužel nás v tomto případě o mylně zaslaném zboží zákazník neinformoval.

• Podvodníci
    • Lžou
    • Podán podnět na ČOI

Reakce obchodu Nautica360

Od dodavatele se nám bohužel načetla do systému zjevně zcela nesmyslná cena LED svítilny. Zákaznici jsme se pokoušeli situaci opakovaně vysvětlit. Ještě jednou se za tento nedostatek omlouváme.
    Věříme, že množství kladných recenzí dokazuje, že jsme poctivý obchod a se zákazníky jednáme vždy férově.

• Dlouhé dodací termíny
    • Žádné info po 10 dnech od objednání

Reakce obchodu Nautica360

Vzhledem k technickému problému došlo k chybě v komunikaci. Tímto se omlouváme. Vše bylo dodatečně vyřešeno ke spokojenosti zákazníka.

zboží bylo presentováno jako "dokonalý model plachetnice " a přišlo mě kus hrubě opracovaného polínka jak od žáka čtvrté třídy !

Reakce obchodu Nautica360

Model dodané lodě odpovídá obrázku na našem webu. Je určený pro rychlé sestavení. Pro modeláře tato loď vhodná není.

Síť je horší kvality, než jiné druhy, které jsme objednávali dříve. Rozměrově nepřesná - jedna větší, než druhá. Velká síť přišla kompletně plesnivá, nechápu, že zboží neprochází před odesláním kontrolou. Ačkoli dodání bylo bleskové s obchodem nejsem spokojena.

Reakce obchodu Nautica360

Tento problém se sítěmi jsme zatím nezaznamenali. Tímto se omlouváme. O zmíněné reklamaci jsme nevěděli, nemohli jsme tedy vzniklou situaci napravit. Veškeré reklamace zboží se snažíme vyřešit vždy co nejrychleji.

• Dodací termín

Dlouhý dodací termín bez odezvy.

Reakce obchodu Nautica360

O délce dodací lhůty Atlasu "888" a jeho dočasné nedostupnosti informujeme zákazníky na našem e-shopu. Zákazník má tedy již při objednání informace o delším termínu dodání.
    Děkujeme za pochopení.

Podle mě chybí kontrola kvality zboží, které se, jako u většiny takových obchodů nakupuje v jiných zemích a přeprodává dál. Konkrétně hodiny, které jsem koupil jako tříminutové, mají zhruba 2min. a 42s. Škoda, protože zboží vypadá na stránkách zajímavě. Skutečná kvalita zboží je horší.

Reakce obchodu Nautica360

Přesýpací hodiny po přezkoušení opravdu neměří přesně na sekundy. Na webové stránky doplníme, že plní především funkci dekorační.