• Nemíním po každé objednávce psát hodnocení.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, děkuji že u mě nakupujete. Můžete příště stisknout tlačítko "nesouhlasím se zasláním dotazníku spokojenosti..." a už vám dotazník s hodnocením nepřijde. Je to v druhém kroku objednávky. Děkuji a přeji hezký den.

• - vždy ochotně a včas je zboží dodáno

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za milou recenzi. Mám radost, když je zákazník spokojen.

JSEM VELICE SPOKOJENÁ

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, jsem velice ráda, když je zákazník spokojen. Děkuji za milou recenzi.

• Široký sortiment zboží a fantastický výběr éterických olejů, vstřícná a ochotná paní

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaší milou recenzi. Vždy se snažím zákazníkům vyjít vstříc, pokud je to v mojí moci. Budu se těšit na vaší další návštěvu v mém obchůdku. Hezký den!

• Laskava a mila

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaší milou recenzi. Kdykoliv zase přijďte do mého obchůdku. Hezký den!

Milé jednání, nabízejí i české bio výrobky ;)

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaše milé hodnocení. Na české přírodní produkty se přímo zaměřuji a ráda bych časem nabídku rozšířila. Hezký den!

rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaše pozitivní hodnocení. Vždy se snažím vyřídit objednávky co nejdříve je to možné. Hezký den!

Vaše produkty používám už minimálně 5 let a jsem maximálně spokojen.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaše příjemné hodnocení. Sama produkty používám a musím souhlasit. Spokojenost :)

Nakupuji zde pravidelně a jsem velmi spokojen s kvalitou výrobků.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaše pozitivní hodnocení. Jsem moc ráda, že vám produkty vyhovují. Sama je používám a můžu je tedy vřele doporučit. Krásný den!

• perfektní komunikace, ochota
    • vždy maximální spokojenost

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaší pozitivní recenzi. Pokaždé mě potěší, když je zákazník spokojen a je to i mým cílem! Pěkný den.

Všetko prebehlo hladce, líbilo se mi vizuálne provedení stránek (u produktu sa hned zobrazujú množstevní varianty samotného produktu - moc praktické u značky Missiva).

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaše příjemné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste spokojena a budu se těšit na příště! Hezký den.

skvela komunikace,dodani v poradku, naprosta spokojenost dekuji

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaše příjemné hodnocení. Těší mě, když je zákazník spokojen. Budu se těšit na příště! Hezký den.

• - velmi rychle a brzy vyřízena objednávka

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaše pozitivní hodnocení. Jsem ráda, když je zákazník spokojen. Budu se těšit na další objednávku:) Hezký den!

• nikde jinde nekoupím, od objednání po doručení na zásilkovnu vše O.K.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaší pozitivní recenzi. Jsem moc ráda, když je zákazník spokojen :).

Vše ok

Reakce obchodu Eshop Naturis

Děkuji moc za pozitivní recenzi. Přeji vám krásný den a šťastný nový rok 2020!

Velice příjemný obchod

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení. Moc mě to těší. Krásné svátky a šťastný nový rok 2020 !

spokojenost

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za krásné hodnocení. Moc mě to těší. Krásné svátky a šťastný nový rok 2020 !

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojena s nákupem. Budu se těšit na vaší případnou další návštěvu. Hezké svátky!

mám dobrou zkušenost - zboží jsem si objednala a nechala zaslat na zásilkovnu, vyzvedla a zaplatila jsem kartou,

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, velmi mě těší, že jste byla spokojená. Je to mým cílem, aby byl zákazník spokojen. Hezký den!

• - vždy je má objednávka včas a kvalitně vyřízena

Reakce obchodu Eshop Naturis

Krásný den, snažím se vycházet zákazníkům maximálně vstříc. Jsem ráda, když je zákazník spokojen.