• Velmi milý prodej s osobním dotázáním na spokojenost, źádné automatické emaily.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Krásný den, moc děkuji za vaší milou recenzi. Jsem moc ráda, když je zákazník spokojen. Budu se těšit na případnou další objednávku. Hezký den!

Vše v pořádku

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za milou recenzi a budu se těšit na případnou další objednávku. Hezký den!

Zboží mi bylo doručeno hned třetí den, s produkty také velká spojenost, určitě budu objednávat zase ☺, produkty doporučím i svým známým

Reakce obchodu Eshop Naturis

Krásný den a moc děkuji za milou recenzi. Jsem ráda, že vám produkty vyhovují. Mě také :) Určitě další objednávka moc potěší. Hezký den.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaší milou recenzi. Mám radost, když je zákazník spokojen. Hezký den!

Skvělá komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu Eshop Naturis

Tyto výrobky velice dobře znám, jsou vynikající a tento e-shop má velký výbr zboží za přijatelné ceny, navíc slušné jednání a dodání v termínu.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za milou recenzi. Produkty, které nabízím sama používám a můžu jen potvrdit, co píšete. Určitě doporučuji všem. Hezký den!

Rychlé a vstřícné jednání

Reakce obchodu Eshop Naturis

• skvělé výrobky, dobrá komunikace s obchodem, rychlost dodání.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, když je zákazník spokojen. Budu se případně těšit na další objednávku. Krásný den!

Vše OK.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaší recenzi. Jsem moc ráda, když je zákazník spokojen. Krásný den!

Skvělá komunikace, vstřícnost, lidský přístup, rychlost, vše bez problémů

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaší milou recenzi. Jsem moc ráda, když je zákazník spokojen. Hezký den!

• rychlé dodání zboží
    • dobrá komunikace

Při uskutečnění platby přes platební bránu, došlo k problému (výpadku), paní majitelka ihned zareagovala na email a poslala nový odkaz k platbě přes internet - což hodnotím velmi kladně.
    Zboží bylo ihned vyexpedováno.
    Dobrá komunikace, vstřícné jednání. Vše dorazilo v pořádku.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, když je zákazník spokojen. Krásný den!

• Rychlé vyřízení, dobrá komunikace, dobrý nákup.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za pozitivní recenzi. Jsem moc ráda, když je zákazník spokojen. Krásný den přeji!

• Bezproblémová komunikace i doručení.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, mockrát děkuji za vaše hodnocení. Těší mě, když je zákazník spokojen. Příjemné jarní dny přeji.

Byla jsem spokojena.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaše hodnocení. Vždy mě potěší, když je zákazník spokojen. Krásný den přeji!

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• velmi kladný přístup k zákazníkovi
    • součinnost a ochota při řešení ztráty zásilky dopravcem, opětovné odeslání a dodání zásilky

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaše milé hodnocení. Moc si toho vážím a budu se případně těšit na vaší další návštěvu v mém online obchůdku. Hezký den!

RYCHLÉ DODÁNÍ A OBJEDNANÉ VITAMÍNY JSOU SKVĚLÉ!!!
    DOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaše milé hodnocení. Jsem moc ráda, že vám produkty vyhovují a budu se těšit na příště. Krásný den!

• Rychlé a příjemné jednání

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaší milou recenzi, jsem moc ráda, když je zákazník spokojen. Krásný den!

• rychlá dodávka

Reakce obchodu Eshop Naturis

Moc děkuji za vaše doporučení. Budu se těšit na vaší případnou další návštěvu v mém obchůdku.

Ok

Reakce obchodu Eshop Naturis

Moc děkuji, budu se těšit na vaší případnou další návštěvu v mém obchůdku.

• Okamžitá reakce obchodu, rychlé doručení.

Reakce obchodu Eshop Naturis

Dobrý den, moc děkuji za vaše milé hodnocení. Budu se případně těšit na další objednávku. Hezký den!