• široký sortiment moto zboží
    • možnost osobního vyzvednutí

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme i za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl spokojen se sortimentem, možnostmi i nákupem. Těšíme se na Vaši budoucí spolupráci s námi. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

Vše OK

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme i za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Těšíme se na Vaši budoucí spolupráci s námi. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

• Ochotná obsluha

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme za Váše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. S přáním pěkného dne. Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

• Rozumné jednání, dobrá domluva, vstřícnost.

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme za Váš názor, jsme rádi, že jste byl(a) s námi spokojen(a) a těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

• rychlost, ceny

• dobré ceny
    • komunikace ze strany obchodu
    • sortiment
    • vstřícnost
    • hodil by se lepší a modernější web

Byl jsem s obchodem naprosto spokojen, zboží dorazilo druhý den, bohužel bylo již od výrobce špatně svařené, tudíž jsem musel reklamovat. Vrácení peněz proběhlo bez problému. Doporučuji.

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Těšíme se na Vaši budoucí spolupráci s námi. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

• přehled a ceny. Uvedená zrcátka pasují bez jakékoli úpravy na HONDU NC 700 S a jsou lepší než originál.

super obchod

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme za ocenění, jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Těšíme se na Vaši budoucí spolupráci s námi. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

• lepší výběr zboží

na výbornou

• Široký výběr zboží.
    • O žádné nevím.

Naprostá spokojenost

Reakce obchodu MOTOTRADE

Především špičková komunikace a maximální ochota, s jakou jsem se již dlouho nesetkala.

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, vážená paní Kořínková, děkujeme za Váš názor, jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Budete-li potřebovat, neváhejte se na nás opět s důvěrou obrátit. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

• Jako nevyhovující je doprava DPD, i po tel. domluvě nebyla moje žádost o způsobu doručení dodržena a balíček v hodnotě 4500kč byl položen za plot bez jakéhokoliv upozornění. Osobně si od této přepravní společnosti již nenechám nic doručit. Toto se mi stálo totiž od nich už podruhé.

Obchod je OK

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme za Váš názor, jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Co se týče dopravců, můžete si vybrat společenost DPD nebo Českou poštu. V obou případech je možné si telefonicky upřesnit možnosti doručení. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

• cena, kvalita, dodací lhůty
    • nenašel jsem

Doporučuji nakup, široký sortiment, dobré ceny

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme za Váš názor, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen a těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

Nakup parada ale,dozivotni sleva po koupi motorky nikde.!!!

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme za Váš názor, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Doživotní sleva, jak jste vzpomenul, opravdu platí pro každého našeho zákazníka. Nelze ji však využít na již zlevněné zboží, zboží v akci nebo ve výprodeji. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

pohodlný,rychlý nákup

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme za Váš názor, jsme rádi, že jste byl(a) s nákupem spokojen(a) a těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi. S přáním pěkného dne Tomáš Krumpholc, Mototrade.

• Že nemusím běhat po obchodech
    • Nabídka v katalogu není dostačující

Nemohla jsem jinde potřebné dárky sehnat

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme i za Váš názor, jsme rádi, že jste byl(a) s nákupem spokojen(a). Co se nabídky v katalogu týče, děláme vše proto, aby byla ještě přehlednější a stále ji inovujeme a rozšiřujeme, těšíme se tedy na budoucí spolupráci s Vámi. S přáním pěkného dne Tomáš Krumpholc, Mototrade.

• ochota a vstřícnost

Objednávka byla vyřízena do druhého dne,zboží přišlo v pořádku. Výborná komunikace.Doporučuji.

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme i za Váš názor, jsme rádi, že jste byl(a) s nákupem spokojen(a). Rádi děláme v naši práci maximum, pro vaši spokojenost. S přáním pěkného dne Tomáš Krumpholc, Mototrade.

Hodně dobré. Doporučuji

• Rychlost.
    • Žádné.

Doporučuji všem.

• Ochota, rychlost.
    • Neznám.

Vstřícný přístup, vždy poradí.