Štít byl prasklý. Myslím si, že než zboží zabalí, měli by ho zkontrolovat.

Reakce obchodu MOTOTRADE

omlouváme se vzniklé potíže, ale zboží bylo před odesláním zkontrolováno. Zřejmě musel prasknout při přepravě, kdy přepravci častokrát s balíky hází, případně hází jeden balík na druhý. Samozřejmě máte právo na vrácení zboží a zaslání nového produktu případně vrácení peněz (pokud je toto v době kratší 14 dní).

MotoTrade

• rychlost dodání zboží
    • komunikace se zákazníkem
    • sklad

Obchod bude zřejmě na úrovni, problém se zbožím byl neprodleně a k mé spokojenosti vyřešen. Nicméně po rozbalení krabice jsem nalezl použité a zčásti vadné zboží. Nechápu co si o tom myslet. Asi nesprávná objednávka v nesprávný čas.

• Lhůta na dodání zboží je 4-7 dní. Tato doba již uplynula zboží jsem stále neobdržel.

Reakce obchodu MOTOTRADE

kontaktujte nás prosím ohledně Vám nedodaného zboží, abychom se spolu mohli podívat, kde zůstala Vaše objednávka, respektive balík viset. V současné době neevidujeme žádnou objednávku, která by námi uvedenou lhůtu bez vědomí a domluvy se zákazníkem překročila. Děkujeme

MotoTrade
    Jitka Pokorná

• zaplatil som doručenie do rúk, pošta nevedela moje tel. čislo, nebolo uvedené na zasielke, tak som si musel ist pre zasielku na postu a tam je to proste horor, skuste zmenit kuriersku službu a vsetko bude OK, za 399 korun to mohli naozaj doruciť do ruk

Reakce obchodu MOTOTRADE

velmi nás mrzí nedorozumění v dodání balíku přes poštu, ale na Slovensko zatím žádnou jinou kurýrní službu nemáme. Do zahraničních podacích lístků však není umožněno psát telefonní čísla zákazníků z důvodu ochrany zákazníků.
    Děkujeme za reakci a určitě zapracujeme na zlepšení v posílání balíků do vaší republiky.

S přáním hezkého dne
    Mototrade team

• žádné informace ohledně termínu doručení, vyskladnění. Zavolala až přepravní společnost, jsem tady, pojďte si vyzvednout :-(

Dobrý den pane Kopecký,

dne 6.6.2014 jsem na Vámi uvedený email zaslala informace o expedici objednávky. Pokud byl Vámi zadaný email v objednávce správný, měl byste na něm tyto informace mít.

S přáním pěkného dne
    MotoTrade team

Nabízet zboží a přitom ho nemít na skladě, asi zcela běžné v dnešní době. No oni nejspíš ani žádný sklad nemají. Nejsou to obchodníci ale překupníci. Nikdy tam už nebudu nic zkoušet kupovat

• Zboží jsem objednal 09.10. a do dnešního dne tj. 21.10. jsem jej neobdržel. Dodací lhůta se mně zdá zcela nevyhovující, vzhledem k tomu, že se jednalo o skladové zboží.

Reakce obchodu MOTOTRADE

jak jsme spolu již dnes mluvili, chyba v nedoručení balíčku, který byl námi odeslán 9.10., nebyla na naší straně, ale na straně České pošty, za což jsme se Vám i omluvili i přesto, že toto nebylo naší vinou. Váš balíček jste mohl sledovat na stránkách České pošty a je škoda, že jste nezareagoval na nedoručení balíčku dříve. Mohlo se vše řešit včas a k Vaší maximální spokojenosti. Věřím, že opětovně zaslaný balíček Vám již dorazí v pořádku a rychle.

MotoTrade team

• uvádí nepravdivé informace..

Reakce obchodu MOTOTRADE

děkujeme za Vaši recenzi a je mi líto, že ve Vašem případě došlo k nějaké desinformaci. Věřím ale, že bychom vše vyřešili k Vaší spokojenosti.

MotoTrade team

• objednáte a nic nedostanete ...

Reakce obchodu MOTOTRADE

bohužel chyba vznikla z Vaší strany, jelikož jste nebral telefon přepravní společnosti DPD, kterou jste si vybral pro dodání zásilky a která se Vám jej dne 26.6. snažila doručit. Z tohoto důvodu nám však dnes balíček vrátila zpět. Po dnešním hovoru s Vámi Vám na Vaše přání zásilku opětovně neposíláme.

MotoTrade team

• komunikace a nedodržení dodací lhůty

Reakce obchodu MOTOTRADE

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost, ovšem k dnešnímu dni neevidujeme žádné nedodané zboží nebo nedodržení dodací lhůty. Ohledně Vaší objednávky mě prosím kontaktujte a věřím, že se nám podaří tuto nepříjemnost vyřešit k Vaší maximální spokojenosti.

MotoTrade team

Místo objednaného zboží (držák na kufr yamaha 125,150,180 + kufr) dorazil držák na yamaha 250 (zcela odlišný, pro mě nepoužitelný). Nutnost kupit další držák za 1600 Kč :-(

Reakce obchodu MOTOTRADE

je nám velice líto, že tento držák na Váš motocykl nepasuje, ale jak Vám již bylo v telefonickém hovoru nabídnuto, stále platí možnost držák vrátit a my Vám za něj vrátíme peníze.
    V případě zájmu o jakoukoliv dohodu (vrácení pouze nevhodné části, nebo celé objednávky) nás kontaktujte.

• nepromoky na nohy- 2 cm prasklina v zadu
    • lekarna-starší datum výroby
    • sítka-bez jedné bužírky, potrhaný dolepený obal
    • pračka řetězu- v pořádku
    • NECHCI TO POSILAT,DOHADOVAT SE A PLATIT POšTU.

Už u vás nakupovat nebudu. ROBL

Reakce obchodu MOTOTRADE

zboží bylo v originál obalu a neměli jsme důvod zboží rozbalit a zkontrolovat. Tuto vzniklou situaci však přijímáme jako oprávněnou reklamaci, kterou Vám samozřejmě vyřešíme, a to způsobem, na kterém jsme se spolu po telefonu domluvili. S pozdravem Jitka Pokorná, MotoTrade

• nákup po internetu z domova
    • buzerace ze strany dopravce, protože rozmezí dodání zboží mi řekli 3 hodiny a byl jsem nucen zůstat doma, nikam nejít, a čekat a čekat.

je to dobré pro ty, co jsou stále doma a nevylézají ven

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, způsob přepravy jste si jistě zvolil sám. Pokud jste zvolil přepravni službu a tím pádem doručení až domů, musíte s tímto bohužel počítat. Abyste si mohl zboží vyzvednout kdykoliv se Vám to hodí, je dobré volit Českou poštu, kde si zboží vyzvednete osobně a hlavně v čas, který Vám vyhovuje.