• Vyzkoušení zboží

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme i za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nášimi službami spokojen. Těšíme se na Vaši budoucí spolupráci s námi. S přáním pěkného dne, Eva Mrhalová, MotoTrade.

Reakce obchodu MOTOTRADE

V MotoTrade jsem nakupoval již několikrát a vždy maximálně spokojen.

Reakce obchodu MOTOTRADE

• Dobré ceny a rychlé doručení zboží.

Reakce obchodu MOTOTRADE

• Dobrá komunikace a rychlost vyřízení.

Při nedostupnosti zboží skladem, mi bylo hned po telefonu nabídnuto jiné zboží a rychle doručeno. Vřele doporučuji!

Reakce obchodu MOTOTRADE

• nejsou jen prodavači, ale výborně poradí. Výborné ceny.

Reakce obchodu MOTOTRADE

• Rychlost dodání ND. Super!

vše proběhlo v pořádku

Reakce obchodu MOTOTRADE

• dobré ceny, široký výběr zboží

Opravdu rychlý :D

Reakce obchodu MOTOTRADE

Velmi přátelská atmosféra a velmi ochotní lidé.

Obchod bez problémů

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme i za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nášimi službami spokojen. Těšíme se na Vaši budoucí spolupráci s námi. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

Perfektní komunikace a vstřícný přístup.

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme i za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl(a) s nášimi službami spokojen(a). Těšíme se na Vaši budoucí spolupráci s námi. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

Mám jen ty nejlepší zkušenosti.

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme i za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl(a) s nákupem u nás spokojen(a). Těšíme se na Vaši budoucí spolupráci s námi. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

• kvalina

perfekni komunikace a vstricnost

Reakce obchodu MOTOTRADE

• Komunikace a dostupnost zboží.

Velmi ústretové jednanie a zohnali mi tovar ktorý som inde nezohnal!

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen, vzhledem k širokému rozsahu a zkušenostem je naší snahou vždy vyjít vstříc. Děkujeme za důvěru a těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

• rychle a bez problému

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme i za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s rychlým nákupem u nás spokojen. Těšíme se na Vaši budoucí spolupráci s námi. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

• Rychlé dodání a bez problémů.

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme i za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Těšíme se na Vaši budoucí spolupráci s námi. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu MOTOTRADE

Dobrý den, děkujeme i za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen, především s rychlostí a spolehlivostí. Těšíme se na Vaši budoucí spolupráci s námi. S přáním pěkného dne, Tomáš Krumpholc, MotoTrade.

• Rychle dodani