• Vše ok

Moštárna, která klade důraz na místní produkci a ekologii. Mošty jsou výborné a rádi je nabízíme dál našim zákazníkům. Děkujeme.

Mé objednávky jsou vždy rychle vyřízeny. Zabalení objednaného produktu je perfektní - lahve moštu jsou jako v peřince - nikdy se nic nerozbilo.

Skvělé mošty, skvělý proces od objednávky až po doručení. Zabalené exklusivně, takže téměř nerozbitné. . .

Kvalitní zboží, okamžitá reakce na objednávku.

• Rychlost....číslo 1

Český výrobce kvalitního zboží

Najlepšia moštárna široko ďaleko, za ktorou stoja fantastickí ľudia :) A to si nemyslím len ja, ale aj Kráľ Karol III.

Reakce obchodu Moštárna Hostětín s.r.o.

Dobrý den Juraji, děkujeme za ocenění a pochvalu :)! Jsme rádi, když jsou naši zákazníci spokojeni. Za nami navyše stoja fantastickí odberatelia:)) ! Děkujeme a těšíme se na další rok Vámi :). Pavla - Moštárna Hostětín

• Velmi rychlé odeslání.
    • Pečlivé zabalení.

Reakce obchodu Moštárna Hostětín s.r.o.

Dobrý den Romano, moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Předáme informaci kolegům do skladu. Snažíme se, abyste měli zboží rychle a v pořádku :). Pevně věřím, že budete s našimi výrobky spokojena. Těšíme se na Vaši další objednávku. Pavla - Moštárna Hostětín

mohlo by vonět a chutnat lépe . děkuji

Reakce obchodu Moštárna Hostětín s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Reagujete zřejmě na náš Jablečný ocet BIO, který jste si objednali. Je mi líto, že Vám ocet nevoní ani nechutná (nebo by mohl chutnat a vonět lépe). Je to prostě ocet :). Má jiné pozitivní vlastnosti než je vůně a chuť. Pevně věřím, že se spolu sžijete a oceníte na něm to "lepší", než výše zmíněné charakteristiky. Děkujeme za Vaši věrnost a loyalitu a těšíme se na další Vaši objednávku. Pavla - Moštárna Hostětín

Kvalitní produkty.
    Bleskové doručení.
    Perfektně zabaleno.
    DOPORUČUJI VŠEM!

Reakce obchodu Moštárna Hostětín s.r.o.

Děkujeme za pozitivní hodnocení. Velmi nás těší a nabíjí kladné odezvy od našich zákazníků. Ještě jednou velké díky! Těšíme se na Vaši další objednávku :). Pavla - Moštárna Hostětín

• Zboží bylo v pořádku.
    • Není datum spotřeby a jak dlouho uchovávat po otevření.

Reakce obchodu Moštárna Hostětín s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za recenzi. K Vaší poznámce si jen dovoluji reagovat, že ocet nemá ani dle platné legislativy omezenou dobu spotřeby. Tuto informaci uvádíme i na našem eshopu (https://eshop.mostarna.bio/jablecny-ocet-bio/jablecny-ocet-bio-0-5l/), kde jste ocet zakoupili. Po otevření vám vydrží rovněž neomezeně dlouho. Můžete si jej nechat na kuchyňské lince, aby byl vždy po ruce. Zbytečně ocet (podobně jako řadu jiných potravin) nevystavujte přímému slunci. Ale ani to by s octem nemělo nic udělat. Pevně věříme, že ocet však rychle spotřebujete a brzy objednáte další :). S pozdravem, Pavla - Moštárna Hostětín

ok

Reakce obchodu Moštárna Hostětín s.r.o.

Děkujeme za recenzi. Těšíme se na vaši další objednávku :). Pavla - Moštárna Hostětín

• prvotřídní kvalita octa, rychlé dodání, pečlivě zabaleno

Reakce obchodu Moštárna Hostětín s.r.o.

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že naši zákazníci oceňují náš BIO jablečný ocet! Vyrábíme ho s veškerou péčí a láskou a velkým respektem i pokorou k přírodě i našim zákazníkům :). Zdravíme, Pavla - Moštárna Hostětín

• rychlé vyřízení

Reakce obchodu Moštárna Hostětín s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. těšíme se na vaši další objednávku. Pavla - Moštárna Hostětín

Dokonalé!

Reakce obchodu Moštárna Hostětín s.r.o.

Děkujeme za hodnocení. Děláme, co nás baví a v čem vidíme smysl. Vážíme si všech našich zákazníků a jsme rádi, že jim můžeme našimi výrobky udělat radost :). Už teď se těšíme na vaši další objednávku :). Zdravím, Pavla - Moštárna Hostětín

Obchod prodává produkt, který mně vyhovuje. Dodání proběhne vždy v nejbližším možném termínu. Jsem ráda, že tento obchod existuje.

Reakce obchodu Moštárna Hostětín s.r.o.

Děkujeme za milé a pozitivní hodnocení. Vaše slova nám dodávají spoustu energie a potvrzují, že naše konání má smysl. Děkujeme za věrnost a těšíme se na další vaši objednávku. Zdravím, Pavla - Moštárna Hostětín

Velmi rychlé, spolehlivé dodání.

Reakce obchodu Moštárna Hostětín s.r.o.

Děkujeme za pozitivní hodnocení a vaši věrnost naší značce. Těšíme se na vaši další objednávku. Zdravím, Pavla - Moštárna Hostětín

Ocenila jsem vemi vztřícné chování při vyřizování mé objednávky a perfektní zabalení zásilky.
    Zvedlo mi to náladu, že někde něco funguje na víc než 100 procent.
    Ráda zůstanu zákaznicí.

Reakce obchodu Moštárna Hostětín s.r.o.

Vážená Jamilo, moc děkujeme a s velkou pokorou přijímáme vaše hodnocení. Děláme věci s respektem vůči přírodě i našim zákazníkům a jsme rádi, když je naše snažení oceněno. Zdraví vás celý tým Moštárny Hostětín a těší se na další objednávku nejen aronie :))