Rychlé a spolehlivé doručení

• nejnižší cena za zboží na eshopu

• Zboží dodáno rychle a v pořádku.

• JE TO MOC VYHODNE KDYZ VAM TOO DOVEZOU DOMU MOC DEKUJI

• Skvělý obchůdek, skvělá paní. Je vidět, že to děla srdíčkem. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků!
    • S deseti dávám deset plus hvězdíčka!
    • Žádná!

Děkuji, jste skvělý obchůdek!

Bylmjsem velice spokojený se vstřícností paní majitelky moc mě vyhověla s objednávkou a pomohla.Jsem velice vděčný a byl bych rád,kdyby takových obchodníků byla většina.

• Byla jsem překvapená rychlostí dodání zboží

• Cena...
    • Přehlednost...

Můj první nákup na jedničku...

Můj nákup.
    V nočních hodinách jsem objednal zboží. Okamžitě potvrzená objednávka. Během dopoledne zboží předáno dopravci. Druhý den jsem měl zboží doma. Co se tedy týče mého nákupu, tak naprostá spokojenost a rychlé odeslání. Hodnotím tedy na 1*

• skvělá komunikace

• Vše bez problémů

Super doporučujeme...

• nevím
    • zboží nedorazilo

U této firmy jsem si objednala dřevěnou kuchyňku, bohužel mi vůbec nepřišla. Takže jsem musela kuchyňku koupit jinde. Ještě, že jsem to neplatila předem (už jsem ponaučena z dřívějška ), jinak bych neměla ani zboží, ani peníze. Je smutné, že se stále takové e-shopy najdou. Takže za mě tento obchod určitě nedoporučuji.

Reakce obchodu MAŇÁSEK

objednala jste si zboží s volbou úhrady převodem na účet, platba nedorazila, tak Vaše objednávka byla zrušena o zrušení objednávky jste byla rovněž informována mailem.
    Žádám Vás tím o stáhnutí negativní recenze, protože pochybení nebylo na straně eshopu, děkuji.
    eshop Maňásek

Datum vyhotovení fa : 24.10.2022 Forma úhrady : Převod na účet
    Datum splatnosti : 29.10.2022 Variabilní symbol : 2285
    Číslo objednávky : 2285
    Předfaktura - nedaňový doklad číslo: 002189

• žádná
    • špatná kvalita zboží

Koupila jsem u této firmy pro vnučku domeček pro panenky. Na obrázku to vypadalo moc hezky, ale skutečnost byla úplně jiná. Nic nedrželo, všechno padalo, nedalo se to složit, prostě hrůza. Chtěla jsem to reklamovat, ale vnučka si to moc přála a těšila se na to, tak jsme vzali lepící pásku a polepili to, aby to aspoň na chvilku vydrželo. K vánocům jí koupím jiný, hlavně kvalitnější. Takže za mě, nákup tady už nikdy více :+(

Reakce obchodu MAŇÁSEK

Vaše recenze byla vytvořena mimo dotazník spokojenosti, který přijde mailem každému zákazníkovi, který provedl objednávku přes eshop, u recenze se tak objeví číslo, čas objednávky a eshop zároveň mailem obdrží informaci o nové recenzi a může tak ihned reagovat.
    V daném období (srpen, červenec 2022) neevidujeme v našem eshopu žádný prodej domečku pro panenky, proto Vás žádáme o číslo Vaší objednávky, aby se situace vyjasnila, protože se mohlo stát, že jste zboží zakoupila jinde a našemu eshopu tato negativní recenze zbytečně kazí jméno.
    Děkujeme
    Eshop Maňásek

• Vše proběhlo v pořádku a rychlé dodání zboží.

• celkem rychlé dodání
    • špatná kvalita
    • kvalita neodpovídá ceně

Objednal jsem si pískoviště a to co přišlo byla jedna velká hrůza! Návod žádný, rozměry neseděly a kvalita desek něco otřesného a impregnaci to ani nevidělo. Dlouho jsem se tak nevytočil. Chtěl jsem si ušetřit práci a nakonec si ho po této zkušenosti raději stluču sám! A toto super pískoviště za rozumnou cenu, můžu tak hodit jen do ohně. Nákup tady už nikdy víc!

Reakce obchodu MAŇÁSEK

u Vaší recenze není uvedeno číslo objednávky, které se automaticky objeví u recenze napsané přes dotazník spokojenosti, který přijde každému našemu zákazníkovi na mail po zakoupení zboží.
    Ze strany eshopu tak není možné objednávku dohledat a na situaci reagovat.
    Kontakty uvedené na našich stránkách, které slouží pro reklamace jste bohužel také nevyužil.

Eshop Maňásek